Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Tanışma Odası > Üyelerimizle Röportajlar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
koltuk, sinsi

Eski 08-04-2007   #16
bbk

çok güzel bir röpörtaj olmuş
ergenekon'u yakından tanımak güzeldi
teşekkürler

Neler istediler neler

Sonra bırakıp dünyayı gittiler

Sen hiç gitmiycek gibisin değilmi?

O gidenlerde senin gibiydiler;
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-05-2007   #17
bukettt

ewt ergenekonu biraz daha tanımış olduk keyifle okudum ikinizede teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-05-2007   #18
[KAPLAN]

Neden Forumsinsi ? sorusuna, üyelerimizle yapılan bu güzel söyleşi ve röportajların yeterince açık bir cevap oluşturduğunu düşünüyorum Her iki arkadaşımı da sorularıyla olsun ; cevaplarıyla olsun ortaya çıkarmış oldukları bu güzel söyleşi için tebrik ederim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-05-2007   #19
Gözyaşı

Güzel yorumlarınız olmuş sebest bölümü özellikle çok beğendim orada yaptığın yorumu

Eski 08-05-2007   #20
mate

Yeni okuma fırsatı buldum Güzel bir söyleşi olmuş
teşekkürler " puslu & Ergenekon"

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-11-2007   #21
bessraa

gercekten ama gercekten süper bir söyllesi ollmus
özellklle okullardaki ingillizce ögretillme cabasını bnde anllamıs deillim=)
ikinizi de tesekkürü borc billirim

TaPaRsAn TePiLiRsİn , TePeRsEn TaPıLıRsIn
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-12-2007   #22
İSİMSİZ KARANLIK

Şimdiye kadar iki harika insanla söyleşi yapılmış, iki harika söyleşi çıkmış ortaya Bu sözlerimin yanlış anlaşılmayacağından emin olduğum için söylüyorum, ama [KAPLAN]'a da, Ergenekon'a da hayranım, bunu daha açık bir şekilde dile getiremem Benim nezdimde olağanüstü insanlar İkisiyle de hayat görüşleri ve siyasi görüşler bakımından ortak fikirlere sahibim, böylesine güzel fikirli insanlara benzemek de bana gurur veriyor Özellikle Ergenekon'un geçmişine değinmesi beni çok etkiledi, kendi hayatıma benzettim biraz Mâlum, hâlâ "küçük bir çocuk"um ama birçok şey yaşadım, mütevazi görünmüyorsam affedin, ama hayatı gördüm Bu yönden kendimi şanslı addediyorum, çünkü tüm kayıplarıma rağmen kazanımların çok oldu
Söyleyecek çok şeyim var, ama sizleri sıkmak istemiyorum Buradan küçük bir isteğimi dile getireceğim, belki sevgili [KAPLAN] ve sevgili Ergenekon dönüp bu yazımı okurlar ve isteğimi çok sıkıcı veya büyük görmezler, ama ikisiyle de tanışmak istiyorum Benim nezdimde çok değerli olan bu iki insan gönlümde güzel birer köşe kapmış olmalı ki bende bu isteği uyandırıyor, gönlümdeki yerlerini kendileri yarattığı için, yerlerine varana kadar kırmızı halı da serebilirim önlerine

Dediğim gibi, söyleyecek çok şeyim var, tüm o ağırbaşlı görünümlerime rağmen geveze bir insan olabilir ve sizi sıkabilirim Şimdi beni bekleyen insanların yanına gidiyorum, bunu söylemek biraz abes olacak belki ama tehlikeli bir yere gidiyorum, 16 yaşındayım ama memleket meselelerine ahmaklık ederek erken ve yanlış bir şekilde atıldım Bu güzel başlık altından şunu söylemek istiyorum; bu forumda çok değerli insanlar var, yakın çevrenizde bulamayabileceğiniz kadar değerli insanlar, hepsinin adını sayamam, ama onlar değerleri bilinen kişiler tarafından hak ettiğince seviliyor bence Bu kişilerin gönlümde büyük bir yeri olduğunu söylemek istiyorum, sizleri seviyorum değerli arkadaşlar, mutlu geçsin güneşin altındaki günleriniz ve huzurlu olsun ay ışığı altındaki geceleriniz

Söyleşiyi yapan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum

Saygılarımla

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-12-2007   #23
Ergenekon

içten, samimi,güzel duygu ve düşüncelerin için teşekkürler isimsiz karanlık Sevgiler karşılıksız değildir, aynı duygu ve düşünceleri paylaşmaktan mutluyumSağol
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-12-2007   #24
alper1482

Gerçekten güzel bir söyleşi ilk defa bu kadar iyi bi foruma üyeyim
teşekkürler!!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-12-2007   #25
[KAPLAN]

Alıntı:
İSİMSİZ KARANLIK tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Şimdiye kadar iki harika insanla söyleşi yapılmış, iki harika söyleşi çıkmış ortaya Bu sözlerimin yanlış anlaşılmayacağından emin olduğum için söylüyorum, ama [KAPLAN]'a da, Ergenekon'a da hayranım, bunu daha açık bir şekilde dile getiremem Benim nezdimde olağanüstü insanlar İkisiyle de hayat görüşleri ve siyasi görüşler bakımından ortak fikirlere sahibim, böylesine güzel fikirli insanlara benzemek de bana gurur veriyor Özellikle Ergenekon'un geçmişine değinmesi beni çok etkiledi, kendi hayatıma benzettim biraz Mâlum, hâlâ "küçük bir çocuk"um ama birçok şey yaşadım, mütevazi görünmüyorsam affedin, ama hayatı gördüm Bu yönden kendimi şanslı addediyorum, çünkü tüm kayıplarıma rağmen kazanımların çok oldu
Söyleyecek çok şeyim var, ama sizleri sıkmak istemiyorum Buradan küçük bir isteğimi dile getireceğim, belki sevgili [KAPLAN] ve sevgili Ergenekon dönüp bu yazımı okurlar ve isteğimi çok sıkıcı veya büyük görmezler, ama ikisiyle de tanışmak istiyorum Benim nezdimde çok değerli olan bu iki insan gönlümde güzel birer köşe kapmış olmalı ki bende bu isteği uyandırıyor, gönlümdeki yerlerini kendileri yarattığı için, yerlerine varana kadar kırmızı halı da serebilirim önlerine

Dediğim gibi, söyleyecek çok şeyim var, tüm o ağırbaşlı görünümlerime rağmen geveze bir insan olabilir ve sizi sıkabilirim Şimdi beni bekleyen insanların yanına gidiyorum, bunu söylemek biraz abes olacak belki ama tehlikeli bir yere gidiyorum, 16 yaşındayım ama memleket meselelerine ahmaklık ederek erken ve yanlış bir şekilde atıldım Bu güzel başlık altından şunu söylemek istiyorum; bu forumda çok değerli insanlar var, yakın çevrenizde bulamayabileceğiniz kadar değerli insanlar, hepsinin adını sayamam, ama onlar değerleri bilinen kişiler tarafından hak ettiğince seviliyor bence Bu kişilerin gönlümde büyük bir yeri olduğunu söylemek istiyorum, sizleri seviyorum değerli arkadaşlar, mutlu geçsin güneşin altındaki günleriniz ve huzurlu olsun ay ışığı altındaki geceleriniz

Saygılarımla

Kısacık ömrümüz içindeki, anlamlı hayatlarımız sanal da olsa bir araya geldi Seni tanıdığım günden itibaren göstermiş olduğun ilgiden de, hiçbir zaman şüphe duymadım Gerek yaşından büyük yorumlarınla, gerekse davranışlarınla özel bir genç olduğunu bize fazlasıyla ispat ettin

Yazdıklarınla “ küçük yaşına “ inat birşeylerin peşinden koştuğunu görüyorum Bilmeni isterim ki, zaman zaman hayat senden zoru başarmanı isteyebilir, önemli olan hedefe ulaşacağına canı gönülden inanman ve uğruna ter dökebilmendir Nitekim büyük hedefler, büyük düşünen insanların eseridir

Fikir ve gönül birliğimiz daim olsun

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-12-2007   #26
pesimistt

Alıntı:
İSİMSİZ KARANLIK tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle

Saygılarımla
Alıntı:
[KAPLAN] tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Kısacık ömrümüz içindeki, anlamlı hayatlarımız sanal da olsa bir araya geldi Seni tanıdığım günden itibaren göstermiş olduğun ilgiden de, hiçbir zaman şüphe duymadım Gerek yaşından büyük yorumlarınla, gerekse davranışlarınla özel bir genç olduğunu bize fazlasıyla ispat ettin

Yazdıklarınla “ küçük yaşına “ inat birşeylerin peşinden koştuğunu görüyorum Bilmeni isterim ki, zaman zaman hayat senden zoru başarmanı isteyebilir, önemli olan hedefe ulaşacağına canı gönülden inanman ve uğruna ter dökebilmendir Nitekim büyük hedefler, büyük düşünen insanların eseridir

Fikir ve gönül birliğimiz daim olsun

iyiyki böyle bir foruma üyeyimikinize de (ayrıca puslu ve ergenekona) teşekkür ederimbn hayatm boyunca bu denli güzeL ve seviyeli bir forum görmedmdaha küçük yaşıma rağmen görmemem gayet doğalama kimi forumlar var sizi bağlasalar durmazsınızburaya üye olduğum ilk günden beri bişeyler bni buraya çektihata yaptığım uyarı aldığım zamanlar da olduama o kdar anlayışlı insanlar varki hatamın payını küçülttülersanal ortamda kimin ne olduğu belli olmaz ama ben buradaki arkadaşları aileden biri gibi görüyorumgerek verilen cevaplardan gerekse yapılan yorumlardan dolayı hepinize teşekkür ederim

konuyu biraz uzattım ama değinmek istediğim nokta İSİMSİZ KARANLIK' ın bu denli açık konuşması ve [KAPLAN]' ın verdiği o güzel cevapbelki de bu seviyeden dolayı bu forumu oldukça çok seviyorum

çok teşekkürler

Rüyalarıma gel
Umutlarıma gel
Süsle yine

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-12-2007   #27
tatia27

gerçekten daha önceden beri bu bölümü takip etmeme ragmen bi türlü agzımı açamadımarkadaşlar süpersiniz gerçekten açıkcası böyle bi bölümü ergenekonun yaratması beni şaşırtmadıama şöyle bi gerçek var buradaki degerli üyelerimiz gerçekten özenle seçilmiş gibi

SEWGİLİ ARKADAŞLAR ,NEDEN FORUMSİNSİ SORUSU KARŞISINDA VEREBİLECEK EN GÜZEL CEVABA ORTAM SAGLADIGINIZ İÇİN HEPNİZE TEK TEK TEŞEKKÜR EDERİM

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Sinsi Koltuk

Eski 10-28-2007   #28
ogzhn

kaplan abi röportas cok harıka olmus azına ve ellerıne saglık argenekon sanada tesekkur ederım:sm_smile:
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-30-2008   #29
kezban

söyleşi mükemmel olmuşgüzel bir fikir atılmış ortaya ne güzelkoltugun ikinci konugunu sabırsızlıkla bekliyorum=)
çabuk yapın çabuk okuyalım
hepsi için teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-09-2009   #30
34hasan40

slm yeni olmama ragmen biraz sitede dolaşma fırsatı buldum gerçekten mükembel olmuş yapanların eline saglık diyorum Şimdiden kolay gelsin
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com