Ctn_86 İle Röportajımız

Eski 05-23-2007   #1
mate

Ctn_86 İle Röportajımız

ctn_86 ile Röportajımız

Sinsice Soru: ctn_86 gerçek isminiz nedir bizimle paylaşmak ister misiniz ?

ctn_86'ca cevap:gerçek ismim bengü

Sinsice Soru:Nerelisiniz ya da nerede oturuyorsunuz?

ctn_86'ca cevap:Ankaralıyımankara'da oturuyorum

Sinsice Soru:Eğitim durumunuz nedir ?

ctn_86'ca cevap:öğrenciyimüniversitede okuyorum malesef

Sinsice Soru:Hangi bölüm ve hangi üniversite olduğunu öğrenebilir miyiz?

ctn_86'ca cevap:Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü (biraz uzun ama olsun:))

Sinsice Soru: Gayet güzel bir bölüm neden "malesef"?

ctn_86'ca cevap:Aslında bölüm güzel ve isteyerek okuduğum bi bölüm ama okulun ders konusunda çok katı kuralları varresmen sınıfta kalalım diye uğraşıolarve ben kaldım bi sene :(

Sinsice Soru:Medeni durumunuz ve yaşınız nedir ?

ctn_86'ca cevap:valla bekarım:) yaşım 20 ama 31 mayısta 21 olacağım1 hafta kaldı doğum günüme unutmayın sakın:)

Sinsice Soru:İş hayatında hiç tecrübeniz var mı ?

ctn_86'ca cevap:hayır yok

Sinsice Soru:Hangi müzik tarzını beğenerek dinlersiniz?Neden?

ctn_86'ca cevap:arabesk müzik hariç hemen hemen hoşuma giden tüm müzikleri dinlerimarabesk beni aşardiğer müziklerde de genel de hareketlileri tercih ediorum

Sinsice Soru: Neler yapmaktan hoşlanırsınız, örneğin yaptığınız bir spor ya da çaldığınız bir müzik aleti var mı?

ctn_86'ca cevap:oo nerde bi ara tenise gitmiştik burcuyla beraber ama sonra bıraktıkhele müzik aleti çalmaktan hiç anlamamben bilgisayar başında vakit öldürmeyi daha çok seviorum :):)

Sinsice Soru:Nasıl bir aile yapısına sahipsiniz ? Kaç kardeşsiniz?

ctn_86'ca cevap:2 kardeşiz minik bi kardeşim var (90burcu):) aileme gelince de valla çok rahat allah herkese bööle bi aile versin :)

Sinsice Soru:Hayata bakış açınız ve beklentileriniz neler?

ctn_86'ca cevap:Hayat bazen sıkıcı gelio ama yine de seviorumbeklentilerime gelince o kadar çok kiistediğim işi yapmak,sevdiklerimle beraber olabilmek

Sinsice Soru:Hayatta en çok yapmak istediğiniz şey nedir?

ctn_86'ca cevap:valla şuandaki en büyük isteğim KAYMAKAM olabilmekbunun için de üniversitenin bitmesi lazım tabi

Sinsice Soru:Bilgisayar ile ilk olarak ne zaman tanıstınız?

ctn_86'ca cevap:sanırım 3-4 sene olmuştur

Sinsice Soru:Nickiniz neden ctn_86?

ctn_86'ca cevap:ctn soyadım 86 da doğum tarihim olduğu için bööleaslında benim nickim önceden mülkiyeydiSiyasal bilgiler fakültesinin adı aslında mülkiye olduğu için ööle koymuştumama forumda birisi ismim sandığı için ctn_86 olarak değiştirdimsondaki 86 yı da silmek istiorum da söölemeye çekiniorum (böölece duyurmuş oldum)

Sinsice Soru:Müdürlerimizden biri olarak forumumuzu eleştirmenizi istesek bize neler söylersiniz?

ctn_86'ca cevap:forumda eleştirilecek hiç bi yan bulmuorumherşeyiyle çok güzel,eğlecelibi çok öneri gelio aklıma onları da nickimde olduğu gibi sööleyemiorumbazen fazla burnumu sokuomuşum gibi gelio da:)

Sinsice Soru:Forumumuzun daha güzel olması için üyelerimizin önerilerine her zaman ihtiyacımız var, Şu an var mı aklında şöyle olsa iyi olur dediğin fikirler?

ctn_86'ca cevap:mesela teşekkür butonu geldikten sonra takip ediorum üyeler konunun altına hem tşk ederim yazmışlar hem de tşk butonuna basmışlarkonu altlarına konuyla ilgili eleştiriler fikirler yazılıo ama bakıorum saol,güzel paylaşım,teşekkür ederim yazılmışbence sadece teşekkür ederim yazılması yerine teşekkür butonuna tıklanması daha ii olur diye düşünüyorumtabi bu demek değil ki konunun altına yorum yapılmasınsadece teşekkür msjlarından bahsediorumumarım anlatabilmişimdir

Bize zaman ayırdığı için ctn_86 arkadaşımıza çok teşekkür ederiz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-23-2007   #2
Gözyaşı

seni daha iyi tanımış olduk sen saten forumun değerli üyesisin ikinizde güzel röportaj çıkartmışınız elinize sağlık arkadaşlar

Eski 05-23-2007   #3
RaHaTSiZ

~~ Seni gerçek kimliğinle tanımaktan memnun olduk bengü, okulu salla ßende mezun olamıyorum ^^ ikinizede teşekkürLEr ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-23-2007   #4
tatia27

güzel bi iş olmuş teşekkürler herikinizede memnun oldum ben seni tanımaktan dolayı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-23-2007   #5
speed

güzel bir röportaj olmuş teşkürlerokuluna gelince seni anlıyorum benim durumu biliyosun zaten bengü:))
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-23-2007   #6
İSİMSİZ KARANLIK

Güzel bir röportaj olmuş, evet :) Her ikinize de teşekkür ederim Bengü, seni tanımak güzel

Konu açılmışken, ben de Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü'ne gitmek istiyorum Acaba güzel mi diye de merak ediyordum :))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-23-2007   #7
Şengül Şirin

gerçekten güzel bir röportaj olmuşüyeleri yakından tanımak daha başka oluyorelinize dilinize sağlık
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-23-2007   #8
ctn_86

Alıntı:
İSİMSİZ KARANLIK tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Güzel bir röportaj olmuş, evet :) Her ikinize de teşekkür ederim Bengü, seni tanımak güzel

Konu açılmışken, ben de Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü'ne gitmek istiyorum Acaba güzel mi diye de merak ediyordum :))
valla ben de konu açılmışken sööleyim:) okulumu ve bölümümü seviorum çok ii ama ben sadece sevmekle kalıorum :):):)

ayrıca güzel yorumları için tüm arkadaşlarıma tşk ediorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-23-2007   #9
doctor88

bengücüm seni daha yakından tanımak cok güselemek verip bu röportajı hazırlamısınız ikinizede tessekkurlerbak butonada basıyorummm tesekkur butonunaaa
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-23-2007   #10
90burcu

Alıntı:
mate tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle

ctn_86'ca cevap:2 kardeşiz minik bi kardeşim var (90burcu):)
:doh:

seni daha yakından tanımak çok güzeldi BENGü hıhh

ikinizede çok tşk ederimm ellerinize sağlıkkk:victory:

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-24-2007   #11
angelesdream

güzel bir röportaj çıkarmışsınız seni yakından tanımak güzeldiher ikinizede teşekkür ediyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-24-2007   #12
[KAPLAN]

Öncelikle bu güzel röpartajdan dolayı her iki arkadaşıma da teşekkür ederim
Seni yakından tanımak gerçekten güzel ctn_86 Her zaman bizimle olman dileğiyle

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-25-2007   #13
ctn_86

ben tşk ediorum arkadaşlar sizlerle olmak güzel
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com