Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Anne, Bebek & Oyuncak

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bisikletim, ilk, mavi, pukylino

Pukylino İlk Bisikletim / Mavi

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

PUKYLİNO İLK BİSİKLETİM ÖZELLİKLERİ:

* Puky'nin yeni dört tekerlekli bisikleti Pukylino yürümeyi yeni öğrenen bebeğinizin, kolaylıkla öğrenebileceği ve güvenli bir şekilde kullanabileceği ilk bisikleti olacak Bu bisikletle bebeğiniz bacaklarının ileri ve geri hareketlerini koordine etmeyi öğrenecektir Aynı zamanda Pukylino''nun gidonunu çevirerek yönlendirme hareketlerini öğrenecek, bu sayede bir üst seviye bisikleti nasıl yönlenirebileceğini öğrenmiş olacaktır Ergonomik selesi sayesinde maximum denge ve doğru sürüş pozisyonunda bu bisikleti kullanacaktır Kaymayan ve çarpışmalara karşı koruyan elcikleri ile çocuğunuz bu bisikleti güvenle kullanabilir Pukylino sessiz tekerlekleri sayesinde hem sizi hem de komşularınızı rahatsız etmeyecektir Pukylino ile bebeğiniz hareket etmenin ne kadar eğlenceli olduğunu keşfedecek

Pukylino’yu kim kullanabilir :

* 1 yaşından büyükler
* Yardımla ayağa kalkıp ve yürüyebilenler

Pukylino’nun Özellikleri :
* Yön becerisi geliştirir ve ayak hareketlerini çalıştırır
* Kaymayan ve çarpışmalara karşı koruyan elcikleri vardır
* Ergonomik sele (sele yüksekliği : 22 cm)
* Selesi içinde kornası vardır Bebeğiniz üzerinde zıpladıkça ses çıkarır
* Sessiz tekerlekler
* Çarpmalara karşı koruyucu kaplama
* Ağırlık : çok hafif (2,5KG)
* Ebat : 51 x 26 cm
* Renk :Mavi

Puky Hakkında :

* Puky Almanyadaki fabrikalarında çocuk bisikletleri üreten bir firmadır Ucuz uzakdoğu üretimi çocuk bisikletlerine karşı Almanyada üretime devam edip 60 yıldan fazla süredir ayakta kalabilen lider üreticilerden biridir Ürettiği bisikletlerin kalitesi, tasarımı ve yüksek güvenlik standartları ile rakiplerinin önüne geçmiştir Bunu birçok modelinin aldığı ödüller ile de ispatlamıştır Aldığı ödüller “Spiel Gut”, “Reddot Design Award”, “Velojournal” gibi dünyaca tanınan organizasyonların verdiği ödüllerdir Ürünleri ÖKO-TEST sonuçlarında rakiplerinin geçemediği testlerden geçerek en iyi derece almaktadır Ayrıca firma 2008 yılında Almanya’nın en iyi firması seçilmiştir

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Kullanım Özelliği : Bisiklet
  • Diğer:
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 07092012
178,99 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com