Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
içimde, kaldı

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #16
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

[size="3">"][/size]

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #17
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

Dostun üzüntüsüne acı duyabilirsin Bu kolaydır; ama dostun başarısına sevinebilmek, sağlam bir karakter gerektirir [O Wilde]

Sadece çocukken güler insan, diğerleri palavra "Çünkü insan büyüdükçe komikliklere değil, acılara gülmeyi öğrenir aslında" [Bob Marley]

Karşılık beklemeden seven,ömrünü veren,ölüme bile gözü kapalı giden tek canlıya "ANNE" denir

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #18
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

[size="4">Gözlerini kaçırarak "][/size]

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #19
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

"İlginç ama bluetooth gibidir erkekler Yanındaysan sana hep bağlı kalırlar, Uzaklaşınca ise yeni aygıt aramaya başlarlar" [Douglas Noel]

"Yanında seni ısıtacak biri varsa,üşümek gerçekten güzeldir" [Can Dündar]

"Kadının ağzına küfürü yakıstıramayan erkek; Her cümlenin sonuna koyduğu 'o sözü kutsal bi alıntı mı sanıyor"[Cemal Safi]

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #20
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

Nereye tutunsam düşüyorum Hayat öyle oyunlar oynuyor ki palyaçonun dediği gibi; "ağlayamadığımdan gülüyorum"

"İnsan seviyorsa karşılık görmese bile herşeyden vazgeçip onunla uğraşır, Uğraşmıyorsa sevmekten vazgeçmiş demektir" [L Aragon]

"Nedir bilemiyorum; Sana bakınca kendimi görüyorum, sana gelirken kendimden gidiyorum; Ve senden giderken kendime gelemiyorum"

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #21
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

Eğer " unutmak " 7 harfi yanyana getirmek kadar kolay olsaydı, biz de 5 harfi yanyana getirip " mutlu " olurduk

Bir gün gelir, dünyanın bir yerinde yıllarca senin haberin olmadan yaşamış birine bütün hayatını anlatmak istersin [Murathan Mungan]

Bir Kadın '' aşka inanmıyorum '' derken, aslında tek bir şey söylemek istiyordur '' Hadi beni aşka inandır '' [ Küçük İskender ]

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #22
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

İnsan ulaşamadigi herşeyin "delisi", ulaştığı herşeyin "nankörüdür" [P Neruda]

Dediler ki: Gözden ırak olan gönülden de ırak olur Dedim ki: Gönüle giren gözden ırak olsa ne olur

‎"Hiç kimse uzun süre evli kalmadıkça gerçek aşkın ne olduğunu anlayamaz"

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #23
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

Bütün kadınlar melektir aslında Sadece kanatları kırıldığında süpürgelerine binerler Hepsi bu [Paulo Coelho]

Sakın bir erkekten değişmesini beklemeyin Çünkü kütük tersten okuyunca yine kütük'tür [Can Dündar] (Sitedeki arkadaşlardan özür dilerim)

Karşılıklı konuşup duyduklarınızla mutlu oluyorsanız bunun adı sevgidir Karşılıklı susabiliyorsanız eğer, işte bu aşktır [Can Dündar]

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #24
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

Her şeyin bi fiyatı, Her insanın bi değeri vardır Fiyatı olmayan eşyaya çöp, değeri olmayan insana; "Giderken kapıyı ört" denir

Ucuz insanlar dürüstlüğün yanına bile yaklaşamazlar 5 para etmez kişilikleriyle dürüstlük onları en çok korkutan değerdir

"Aslında iyi insan ya da kötü insan yok Bi insan var, Bir de insan olmayan" [A Fawer]

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #25
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

[b]En büyük acı, başkaları ile paylaşmaya cesaret edemediğin acıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #26
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

"Erkekler güzel kadınları severler; ama kadınlar, sevdiği erkekleri yakışıklı bulurlar" [William Godlam]

Aşk karşılıklı olmak zorunda değil ! "Tamam, beni sevmesin; ama hiç kimse ona dokunmasın" diyebiliyorsan, aşk bu işte [Can Dündar]

Vücudunun %70 i su olan bir canlının nasıl olurda içi yanar [Ece Ayhan]

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #27
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

Bende bilirdim "dur gitme" demeyi; ama morgta yatan bir cesede "kalk gidiyoruz" demek gibi birşey olurdu bu [Yılmaz Erdoğan]

Üşüyor musun ? Üzülme bee ! gel yanımα O kadar yaktın ki canımı; Isınırsın Üşümezsin bir daha [C Süreya]

"Eskiden kızlar ' aşk adamı ' arıyorlardı, şimdilerde adam olsun yeter diyorlar" [D Noel]

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #28
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

Asalet; Boyda değil, soyda incelik; belde değil, dilde doğruluk; sözde değil, özde güzellik; yüzde değil, yürekte olur!

Gideni tek kalemde siler biri, kimi aklından çıkaramaz sevdiğini ama unutma ki giden için ağlanmaz, çünkü göze almıştır herşeyi [Pauster]

Cumhuriyet dediğin, korkak babalar tarafından kaybedilir, yürekli evlatları tarafından geri alınır[Y Özdil]

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #29
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

"Yalancılık; meslek dalı olarak ilan edilmeli artık, çünkü çok fazla ustası var" [Balzac]

"Giden sevgiliden kalan birkaç fotoğrafsa seni ayakta tutan; bir bitki ile aynı şeydir yaptığın, foto'sentez" Bülbül]

Tahterevallinin diğer ucuna oturarak sayemde yükselen insanlara; canımın sıkıldığında kalkabileceğimi söyleyin [Donnie Brasco/1997]

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #30
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

Kendisine 40 can verilse 40'ınıda aynı kız uğruna feda edebilecek tek erkek vardır "Süper Mario"

Aslında sürekli tebessüm edenler, içten içe acı çekenlerdir Unutma, her gülen yüz mutluluk ifadesi değildir !

Birini sevmek istiyorum; hiç kimseyi sevmediğim gibi, Biri sevsin istiyorum beni, hiç sevilmediğim gibi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com