Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Kişisel Gelişim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
beyinde, enerji, yüksek

Beyinde Yüksek Enerji Ne Demek

Eski 07-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

arkadaşlar konu hakkında bilgisi olanlara bir sorum olacakbenm yıllardır bir rahatsızlığım var gittikçe artıyor vede doktorlar bir teşhis koymuş değilbeyinle alakalı bir durumbaş dönmesi mide bulantısı göz kayması oluyor gitmediğimiz doktor kalmadı her test temiz çıkıyor ilmine güvendiğimiz bir hoca beyinde yüksek enerji var dedi telefonla görüştük anne adıma ve ismime göre baktı 2 hafta sonra yanına gideceğiz ama ozamana kadar meraktan ölüyorum yıllardır beni perişan eden bu yüksek enerjide neyinnesii?? hoca müsayit olmadığını söylediği için arayıp soramıyorumbilgisi olan varmı bu konuda??
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

siboson Nickli Üyeden Alıntı

arkadaşlar konu hakkında bilgisi olanlara bir sorum olacakbenm yıllardır bir rahatsızlığım var gittikçe artıyor vede doktorlar bir teşhis koymuş değilbeyinle alakalı bir durumbaş dönmesi mide bulantısı göz kayması oluyor gitmediğimiz doktor kalmadı her test temiz çıkıyor ilmine güvendiğimiz bir hoca beyinde yüksek enerji var dedi telefonla görüştük anne adıma ve ismime göre baktı 2 hafta sonra yanına gideceğiz ama ozamana kadar meraktan ölüyorum yıllardır beni perişan eden bu yüksek enerjide neyinnesii?? hoca müsayit olmadığını söylediği için arayıp soramıyorumbilgisi olan varmı bu konuda??

benden sana dostane bir tavsiye her hocayım diyene anne adını ve kendi ismini verme belki zararını görürsün,belki herkes kötü değil ama herkes iyi de dğil sonuçta ve fazla uzun süreli cep telefonu kullanma bence

hocaya filan gitmeden önce yinede sen bu konuda psikoloji konusunda uzman bir profesöre görün derim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

ben zaten hocaya gitmeye karşıyım fakat bu adam büyü bozma fal vs işi yapmıyor adam ilahiyat mezunu bir imam üstelikte kimseye bakmak istemiyor Allah bir yetenek ihsan etmiş duyan geliyordayımın arkadaşı olduğu için rica ettik normalde kabul etmiyor kimseyi,psikolog konusuna gelince hepsine gittim psikeatriyede gittim ama o ilaçlar daha kötü yaptı vede psikolojik birşey değil beynimin için elektrik çarpıyor gibi bir his var baş dönmesi son zamanlarda ayakta zor duruyorum velhasıl 10 senedir gitmediğim bölüm doktor psiketri vs kalmadı
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

ben zaten hocaya gitmeye karşıyım fakat bu adam büyü bozma fal vs işi yapmıyor adam ilahiyat mezunu bir imam üstelikte kimseye bakmak istemiyor Allah bir yetenek ihsan etmiş duyan geliyordayımın arkadaşı olduğu için rica ettik normalde kabul etmiyor kimseyi,psikolog konusuna gelince hepsine gittim psikeatriyede gittim ama o ilaçlar daha kötü yaptı vede psikolojik birşey değil beynimin için elektrik çarpıyor gibi bir his var baş dönmesi son zamanlarda ayakta zor duruyorum velhasıl 10 senedir gitmediğim bölüm doktor psiketri vs kalmadı

her ilacın mutlaka yan etkileri vardır hatta insanı ben eskiden bundan iyiydim dedirtebilir hoca ise git bakalım olur ya şifa allahtandır kul vesiledir tabii dediğin gibi bu kişiyi iyi tanıyorsan git bence

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

Çakraları araştırmalısın baştan sona tavsiyem lakin bilgide vermeden geçmeyeyim;

çakra tıkanıkları kalp damar odacıklarının tıkanıklığına benzer sende mevcut olan kan akışı olduğu gibi aynı derecede ruhumuz aracılığıyla oluşan beynimizdeki enerjide o tür damar gibi kanal adını verdiğimiz bölümlerden geçerek (sinir uçları diyoruz o kanallara ) daralmış blokajlardan geçemeyerek enerji fazlalığı yaratmaktadır baraj kapakları kapalı olan bir su gölüne yüksek su akışı yapılırsa barajdan taşarak akar sular bu yöndede bi nevi örneklendirebiliriz sendede kapalı olan bazı sinir uçları (çakralar) olmalı bu yönde o hoca tabir ettiğiniz size bu konuda yardımcı olacak o kapalı blokajları çözecek kanallarınızı açacaktır yüksek ihtimal geçmiş olsun dilerim ALLAh yardımcınız olsun

--- Sonraki mesaj ---

Ozaman o bahsettiğiniz kişi enerjistlik özelliğine sahiptir siz gidin kendisiyle görüşün bu tür insanlar nadirdir kolay bulunmaz anlattıklarınıza göre enerjist olan bir insan ve bu yönde size şifa sağlayacaktır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

ISSIZ Nickli Üyeden Alıntı

Çakraları araştırmalısın baştan sona tavsiyem lakin bilgide vermeden geçmeyeyim;

çakra tıkanıkları kalp damar odacıklarının tıkanıklığına benzer sende mevcut olan kan akışı olduğu gibi aynı derecede ruhumuz aracılığıyla oluşan beynimizdeki enerjide o tür damar gibi kanal adını verdiğimiz bölümlerden geçerek (sinir uçları diyoruz o kanallara ) daralmış blokajlardan geçemeyerek enerji fazlalığı yaratmaktadır baraj kapakları kapalı olan bir su gölüne yüksek su akışı yapılırsa barajdan taşarak akar sular bu yöndede bi nevi örneklendirebiliriz sendede kapalı olan bazı sinir uçları (çakralar) olmalı bu yönde o hoca tabir ettiğiniz size bu konuda yardımcı olacak o kapalı blokajları çözecek kanallarınızı açacaktır yüksek ihtimal geçmiş olsun dilerim ALLAh yardımcınız olsun

--- Sonraki mesaj ---

Ozaman o bahsettiğiniz kişi enerjistlik özelliğine sahiptir siz gidin kendisiyle görüşün bu tür insanlar nadirdir kolay bulunmaz anlattıklarınıza göre enerjist olan bir insan ve bu yönde size şifa sağlayacaktır

bildiğim kadarı ile bunu bazı rusya tarafından gelenler yapıyor diye biliyorum türkiyede varmı yokmu bilmem

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

göçmenoğlu Nickli Üyeden Alıntı

bildiğim kadarı ile bunu bazı rusya tarafından gelenler yapıyor diye biliyorum türkiyede varmı yokmu bilmem

Ben ilahi kanallı enerji terapistiyim , bazı evrensel enerjilerede sahibim, enerjistim anlayacağınız burdada görüldüğü üzere ülkemizde bu görevi yapıyoruz rusyada bu konuda medyumsal konular ağırlıklı bazı transal çalışmalar yapan uzmanlar var lakin ülkemizdede nadir bulunmakta olanlar mevcut, onlarda bu işdeler amaçları şifa sağlamak ve sıkıntıları ortadan kaldırmak

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

ISSIZ Nickli Üyeden Alıntı

Ben ilahi kanallı enerji terapistliyim , bazı evrensel enerjilerede sahibim, enerjistim anlayacağınız burdada bu görevi yapıyoruz rusyada bu konuda medyumsal konular ağırlıklı bazı transal çalışmalar yapan uzmanlar var lakin ülkemizdede nadir bulunmakta olanlar mevcut, onlarda bu işdeler amaçları şifa sağlamak ve sıkıntıları ortadan kaldırmak

güzel bir uzmanlık alanınız var tabii bunu kazanmak içinde yıllarınızı verdiniz inşaallah bu kardeşimizede yardımınız dokunur

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2012   #9
Prof. Dr. Sinsi

izmirde bir bioenerji uzmanına gittim 3 seans aldımondan sonra bir süre rahatladım ama uzun süre değil 1 hafta kadar iyi oldum sonra gene aynı20 yıldır bu işi yapıyormuş bayan tibette 7 yıl bioenerjiyle alakalı çalışmlar yapmış normalde bunada inanmazdım doktordan başka kimseye güvenmezdim ama insan çaresiz kalınca herşeyden bir medet umuyor

--- Sonraki mesaj ---

çakralarıda araştırdım buarada 3 hafta boyunca gece ytarken çakra meditasyonu yaptımsesli bir mp3 var çakraları açmak için onu dinledim söylenilenleri imajenize ettimrahatlama oldu faydasını gördüm lakin bırakınca gene eskisi gibi nekadar süre yapmam gerekiyordu bilmiyorum yol gösteren olmayınca her duyduğu denemeye çalışıyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2012   #10
Prof. Dr. Sinsi

göçmenoğlu Nickli Üyeden Alıntı

güzel bir uzmanlık alanınız var tabii bunu kazanmak içinde yıllarınızı verdiniz inşaallah bu kardeşimizede yardımınız dokunur

Teşekkür ederim ALLAHın izniyle nasip olursa inşallah

izmirde bir bioenerji uzmanına gittim 3 seans aldımondan sonra bir süre rahatladım ama uzun süre değil 1 hafta kadar iyi oldum sonra gene aynı20 yıldır bu işi yapıyormuş bayan tibette 7 yıl bioenerjiyle alakalı çalışmlar yapmış normalde bunada inanmazdım doktordan başka kimseye güvenmezdim ama insan çaresiz kalınca herşeyden bir medet umuyor

--- Sonraki mesaj ---

çakralarıda araştırdım buarada 3 hafta boyunca gece ytarken çakra meditasyonu yaptımsesli bir mp3 var çakraları açmak için onu dinledim söylenilenleri imajenize ettimrahatlama oldu faydasını gördüm lakin bırakınca gene eskisi gibi nekadar süre yapmam gerekiyordu bilmiyorum yol gösteren olmayınca her duyduğu denemeye çalışıyorum

Kesin tanı koymaksızın anladığım kadarıyla beyinde yaşadığınız sıkıntıyada bakınca vücudunuzda belli çakralarda içe daralma ve tıkanıklık adını verdiğimiz blokaj oluşmuş ilk başdada dediğim üzere barajın kapakları tıkalı olunca barajdan su taşma hikayesi çakra açma meditasyonlarıyla rahatladığınıza görede bu oldukça ispatlayıcı şimdi bu subliminal telkin mp3leri ile geçici olarak tedavi sağlanır açmaya çalışılır kiminde %99 kiminde % 50 kimine göre değişim gösterir lakin enerji uygulaması lazım bunla %1000'e çıkartırsınız iyileşmeyi, bunuda siz şuanda gideceğiniz enerji uzmanı o hocadan sağlayabilirsiniz inşallah geçmişde gitmiş olduğunuz bioenerji uzmanı çakralarınıza enerji göndermiş çakralarınıza bioenerji ile pozitif enerji dolumu olmuş lakin üzerinizdeki dengesizliği dengeye koymak için şifa yapılmamamış dengelendiğiniz takdirde çokdaha iyi hissedeceksiniz sanıyorum durumunuzla ilgili bizde ALLAH rızası için bakarız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com