Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları > Şarkı Sözleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ben dogru yaptim, köroğlu, sözü, ömer, şarkı

&Quot;Ben Dogru Yaptim...&Quot; Şarkı Sözü Ömer Köroğlu - &Quot;Ben Dogru Yaptim...&Quot;

Eski 07-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

&Quot;Ben Dogru Yaptim...&Quot; Şarkı Sözü Ömer Köroğlu - &Quot;Ben Dogru Yaptim...&Quot;

"BEN DOGRU YAPTIM" Şarkı Sözü Ömer Köroğlu - "BEN DOGRU YAPTIM"

Genç adam dogru yaptigina inaniyordu Eve döndügünde yürümekten bitap bir haldeydi Odasina girdi Gece bitmek bilmiyordu Sabah erken kalkip ise gidecekti, uyumaliydi Birkaç saat sonra uykuya dalmayi basardi Sabah 7'de saatin ziliyle uyandi Evden çikacagi zaman cep telefonuna bakti, mesaj ve 10 cevapsiz arama vardi Yorgun oldugu için duymamisti telefonun sesini Aramalar ve mesaj sevgilisindendi Heyecanla mesaji açti, sunlar yaziyordu:

SADECE ONLARI SEVMEYI SEVDIM,
HEPSINI ONLARSIZ YASADIM DA,
BIR SENI SENSIZ YASAYAMIYORUM,
BU ASKI TEK KALPTE TASIYAMIYORUM,
SANA YEMIN GÜZEL GÖZLÜM, BIR TEK SENI SEVDIM,
VE SENI SEVEREK ÖLECEGIM, ELVEDA BIRTANEM

Genç adam sasirmisti Onu tanidigi Günden beri ilk defa siir aliyordu ve üstelik sabahin besinde yazmisti Heyecanla onu aradi, telefonu yabanci bir ses açti Genç adam
''Nalan'la görüsebilir miyim?'' dedi Ama karsisindaki agliyordu, hiçkira hiçkira hemde
'Ben onun annesiyim yavrum, kizim bu sabah intihar etti Gece sabaha kadar birilerini arayip durdu Sabah odasinin isigini sönmemis görünce girdim Yavrum kendini asmisti'

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com