Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Bilim Teknik ve Teknoloji Merkezi > Cep Telefonları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çözüm, d600, kesin, problemine, samsung, sesi, zil

Samsung D600 Zil Sesi Problemine Kesin Çözüm

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Samsung D600 Zil Sesi Problemine Kesin Çözüm

D600 kullanıcıları ve d600 sesinden memnun kalmayanlar özellikle mp3 çalarının ve kulaklık sesinin yükseltilmesi

not: verdiğimiz parametrelerin dışına çıkılırsa herhangi bir arızada mesuliyet kabul etmiyorum

ben uyguladım ben yararını gördüm çalışıyor

şimdi yapılacak işlemlere gelelim

Dış hoparlörden çıkan sesi arttırmak için

*#8999*8378# tuşlayın çıkan menüden donanım testine girinOradan ses ayarlarına girin 9 seçenekteki ıss normal'e girin ve en alttaki rx vol seçeneğine girerek aşagıdaki değerleri yazın

Not değerleri girmeden önce telefondaki kayıtlı değerleri not edin

Değerler:

Düzey 1: 49
Düzey 2: 44
Düzey 3: 39
Düzey 4: 34
Düzey 5: 29
Düzey 6: 24
Düzey 7: 19
Düzey 8: 14
Düzey 9: 9
Düzey 10: 4

Önemli: telefonun hoparlörüne zara gelmesini istemiyorsanız düzey 10 için 2'den daha küçük değer girmeyin

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com