Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi > Bilim & Teknoloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ocakta, piyasada, vista, windows

Windows Vista ocakta piyasada

Eski 11-09-2006   #1
Thyen

Windows Vista ocakta piyasada

Yazılım devi Microsoft, yeni işletim sistemi Windows Vista’nın bireysel versiyonunun, tüm bilgisayar kullanıcılarının kullanımına hazır duruma getirildiğini ve 30 Ocak’ta piyasaya çıkacağını açıkladı

Windows İşletim Sistemi Bölümü Başkanı Jim Allchin, Microsoft’un, yeni işletim sisteminin bireysel kullanıcılar için hazırlanan versiyonunun kodlarını kısa süre önce hazır duruma getirdiğini belirterek, “Taş gibi oldu ve kullanıma hazır, bugün güzel bir gün” dedi

30 Ocak’ta satışa çıkacak Vista’nın, ilk başta 5 dilde piyasaya çıkarılacağını belirten Allchin, kurumsal versiyonunun da daha önce açıklandığı gibi 30 Kasım’da piyasaya çıkacağını kaydetti

Çıkışı birçok kez ertelenen Vista, 30 Ocak’tan sonra yeni bilgisayarlara önceden yüklenecek, ayrıca bilgisayar mağazalarında bireysel kullanıcılar için raflardaki yerini alacak

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-09-2006   #2
[KAPLAN]

Beklenen an geliyor Sorunsuz bir sistem olmasını umuyorum ancak, yakında açıklar konuşulmaya başlanırsa şaşmam Paylaşımın için teşekkürler Thyen
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-09-2006   #3
AHMETDENİZ

vista nın beta sürümünü windows ücretsiz dağıttı ama maalesef 3 gigabayt larda indirip kullana bilirsiniz ama ben xp ye alıştım diye mi ne sevmedim denemek isteyenler http://www.microsoft.com/turkiye/win...a/default.aspx
bu adrese bakabilir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com