Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Kişisel Gelişim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kundalini, uyanmasın

Kundalini Uyanmasın

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kundalini Uyanmasın

arkadaşlar benim 3göz ile ilgili bir sorunum vardıreiki aldım ancak bir işe yaramadığı gibi sorun daha da karışık hale geldisonra bir mürşitten kalp zikri aldım ve sorun geçötiancak kalpteki hisler kök çakraya vurdu adetaşimdi de kökı çakrada sürekli bir yanma uyuşma var ve bu sanırım reiki aldığımdan dolayıarkadaşlar ben kalp zikrine devam etmek ve bu yolda ilerlemek istiyorumne yapmalıyım reiki ve çakralarla ilgili hislerden nasıl kurtulurum
Alıntı Yaparak Cevapla

Kundalini Uyanmasın

Eski 07-16-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Kundalini Uyanmasın

benim size tek önerim, boy abdesti alıp reikiye bedenimi ve benliğimi ellerimi sonsuze kadar reikiye kapatıyorum, bana gelme demek olacak
ve ayetel kürsi okumanız
su ana kadar reikinin kaynagınınne oldugunu bılen bır tek adam görmedim
evet bir enerjidir ama ne enerjisi, bu tarz enerjilerin bir karekteri ve bilinci olur eger en ufak bir zarar soz konusuysa iyi birsey degildir
fakat masterlar para icin herkesi uyumlarlar
eger sizi uyumlamasalar neyle gecinecekler_ karınları neyle doyacak?

herkese söylüyorum anlayan yok, enerjinin boyutunu bilen yok
surekli dr usui tarafından bik bik de bik bik, dr usui tarafından ele geçirilmiş bir varlık olmadıgı ne malum?
allahın japonu bunu mu dusunecek? bir tek ise de yaramıyor hep safsata
reiki kimi iyilestirmis kime iyi gelmiş
azcık bi agrıyı azaltır o da sürekli cagırın diye, bunu yaparken sizin bedeninize giriyor, auranızdan yasam enerjinizden calıyor
hicbise yapmasa sız de onu cagırmazsınız, bu da onun ısıne gelmez
reiki 2 alıp kafayı yiyenleri çok gördüm, halusinasyonlar, sesler, havada daireler çizen ışık küreleri insan kılıgında evde aniden beliren varlıklar
ve insanlar hala reikinin masum oldugunu savunuyor
o zaman gidin alın ve görmeye aşık oldugunuz günü görün

--- Sonraki mesaj ---

ayrıca tüm reiki dokumanlarını resimler vs evinizden uzaklastırın

Alıntı Yaparak Cevapla

Kundalini Uyanmasın

Eski 07-16-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Kundalini Uyanmasın

cokmutluluk Nickli Üyeden Alıntı

benim size tek önerim, boy abdesti alıp reikiye bedenimi ve benliğimi ellerimi sonsuze kadar reikiye kapatıyorum, bana gelme demek olacak
ve ayetel kürsi okumanız
evet bir enerjidir ama ne enerjisi, bu tarz enerjilerin bir karekteri ve bilinci olur eger en ufak bir zarar soz konusuysa iyi birsey degildir

surekli dr usui tarafından bik bik de bik bik, dr usui tarafından ele geçirilmiş bir varlık olmadıgı ne malum?
azcık bi agrıyı azaltır o da sürekli cagırın diye, bunu yaparken sizin bedeninize giriyor, auranızdan yasam enerjinizden calıyor
reiki 2 alıp kafayı yiyenleri çok gördüm, halusinasyonlar, sesler, havada daireler çizen ışık küreleri insan kılıgında evde aniden beliren varlıklar

--- Sonraki mesaj ---

katılıyorum sıze bu ışle ugrasıyorum şifa verıyorum dıyenlerın hıc bırı bir sey kanıtlayamadıkları gıbı sadece teorık bısıler anlatıyorlar ezberle ıs bıtmıyorbu tıp kışılere ıtımat etmeyın eger bu ılm verılecekse sıze zaten gelıp buluyorpara tuzaklarına dıkkat etmemız gerekıyorbende yardımcı olmaya calısırım negatıf canlılar tayın edılıyor sanırım kısının bedenıne senı rahatsz edende o olmalı kalp zıkrıne devam ıns tum yolları acar emın olkalp gozunude acar zamanla ama önce ehlı ıman uzere olmalıyız ıns

Alıntı Yaparak Cevapla

Kundalini Uyanmasın

Eski 07-16-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

Kundalini Uyanmasın

ve ayetel kürsi okumanız

--- Sonraki mesaj ---

ben de katılıyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Kundalini Uyanmasın

Eski 07-16-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

Kundalini Uyanmasın

humeyra Nickli Üyeden Alıntı

katılıyorum sıze bu ışle ugrasıyorum şifa verıyorum dıyenlerın hıc bırı bir sey kanıtlayamadıkları gıbı sadece teorık bısıler anlatıyorlar ezberle ıs bıtmıyorbu tıp kışılere ıtımat etmeyın eger bu ılm verılecekse sıze zaten gelıp buluyorpara tuzaklarına dıkkat etmemız gerekıyorbende yardımcı olmaya calısırım negatıf canlılar tayın edılıyor sanırım kısının bedenıne senı rahatsz edende o olmalı kalp zıkrıne devam ıns tum yolları acar emın olkalp gozunude acar zamanla ama önce ehlı ıman uzere olmalıyız ıns

evet sistemin ne oldugunu masterlar-iler idüzey olanlar aslında cok ıyı bılıyor
ama bu artık onlar ıcın bır gecım kaynagı
ben ınısıye etmesem gıdıp baskasından alacak barı ben edeyım de para bana gelsın dıyor en vıcdanlısı bıle

kaldı kı ben reıkı ısı ıle ılgılenenlerde sunu gordum, malesef akılları bu enerjıce tutsak edılmıs durumda
yanı mantık yetısını bır nebze kaybedıyorlar ,ve sureklı atakla savunma durumundalar

kesınlıkle laf kondurmuyorlar
ıyı de kardesim sen reikinin ne oldugunu bılıyor musun? gozunle asıl suretını gordun mu ne oldugunu sana acıkladı mı? yok
baska boyutlara daır varlık ve enerjıler sızımn gıremedıgınız kılıklara gırebılır mesela ısık formunda gorunmesı onun nur oldugunu gostermez
ya da ınsan kılıgında evinde belirdigini soyleyenler var-bazı mail gruplarına uyeyım gelen maıllerı okuyorum - halusınasyon goren mı dersınız
evınde anıden ınsan kılıgında kendını reıkı olarak tanıtan varlıklar mı dersınız, bu ıyı bırsey mı
bence hıc ıyı bırsey degıl ve korkulacak bır durumdur
bakın dıger boyutlardakı varlıkların bu boyuta gecıp bıze gorunmelerı yasaklanmıstır, eger gelıyorsa negatıflıgındendır
ama gelıp sana yardım edıcem der, fılan der secılmıs ınsansın der, ya da ıkı agrıyı azaltır- ama asla tedavı etmez edemez
şifa da yaşamdan allahtan oyle degılmı
fakat buna ınanan ne oldu şirke düştü, seni rabbine meyletmekten alıkoydu sana dedı kı sıfa verıcem
reiki kim oluyor kı şifa versin
bir kere sizin bedeninize girmeden is yapmayan birsey negatıftır bunu anlayın lutfen
sizden birseyler alır ve aldıgının ne oldugunu bılemezsınız bıle, karsılıgında kesın bır tatmın de yoktur

bu yazıyı okuyan müslüman kişiler, bir kardeşiniz olarak size reikiden uzak durmanızı tavsiye ederim
hep iyi seyler anlatıyorlar neden kimse 2 asamada, ya da mor alev vsden sonra hiç bitmeyen sesler konusmalar duyanları
görüntüler varlıklar gorenlerı, başlarına olmadık belalar gelenlerı anlatmıyor
mastersanız bunu da anlatın hadı görelim sizi

mılletın basına bazen reıkı sonrası ınanılmaz kaza belalar ölümler gelıyormus
masterlar bunları bak arındın, hayatındakı olabılecek tum kotulukler bırden oldu kurtuldun seklınde acıklıyor
hayır bu şirke düşmenin bedelidir ama ben ne yaptım ki sadece saglıgım icin bir enerjiye kanal oldum diyorsun dimi?
neyi kimden isteyecegini unuttun bundan dolayı sana bela verildi
allah kullarına bela vermez, kullar belayı kendısı ceker sonra da sucu allahın ustune atar

Alıntı Yaparak Cevapla

Kundalini Uyanmasın

Eski 07-16-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

Kundalini Uyanmasın

bora Nickli Üyeden Alıntı

arkadaşlar benim 3göz ile ilgili bir sorunum vardıreiki aldım ancak bir işe yaramadığı gibi sorun daha da karışık hale geldisonra bir mürşitten kalp zikri aldım ve sorun geçötiancak kalpteki hisler kök çakraya vurdu adetaşimdi de kökı çakrada sürekli bir yanma uyuşma var ve bu sanırım reiki aldığımdan dolayıarkadaşlar ben kalp zikrine devam etmek ve bu yolda ilerlemek istiyorumne yapmalıyım reiki ve çakralarla ilgili hislerden nasıl kurtulurum

Öncelikle size reiki hakkında bilgi vermek istiyorum Yorumları okuyunca şok oldum hiç duymadığım ve karşılaşmadığım şeyler İlk başta bu işle ilgilenen biri olarak şunu söyleyebilrim
reiki alın yada almayın herkesin zaten enerji alanı vardır Yaşadıklarınızın reiki ile asla alakası yok

Reiki nedir ? Reiki dünyadaki genel adı biyoenerjidir Alternatif tıp olarak dünyadaki bi çok hastanede doktorlar tarafından kullanılır Hiç bir yan etkisi yoktur Şöyle düşünün bazı insanların yanına gittiğiniz zaman kendinizi çok iyi hissedersiniz bunun nedeni o kişinin size yansıttığı olumlu enerjidir Kendimde de bizzat kullanıyorum özellikle yorgunken
yada stresten kaynaklanan başağrısında çok rahatlıyorum ve çok rahat uyuyorum

Sizin sorununuza gelelim sizde ve herkeste zaten enerji alanı var Siz sadece uyumlanmışsınız Uymlanmasanız bile bu enerji vücudunuzda zaten farkında olmadan kullanıyoruz
yada başkalarından alıyoruz Evrende herşeyin bi enerji alanı vardır Siz genel bi çalışma yapmadan direk kalp gözünü açmaya çalışmışsınız ve büyük ihitmal tıkalı olan kök çakranız tepki vermiş Siz reiki almasanızda bu problemi zaten yaşayacaktınız Bunun aldığınız uyumlamayla alakası yok Benimde kalp gözüm kısmen açıktır daha fazla açılması için günlük esmalar çekiyorum ama kontrollü bi şekilde Problem yaşamamak için,,,

Enerji uyumlamasından sonra kaza geçirme kötü şeyler yaşama falan bunların hepsi uydurma laflar Bionerjiyi forumlardaki 3-5 cümleyle öğrenemezsiniz
Bilgi olarak aşağıdaki linklerden fikir alabilirsiniz

Herşeyin bi enerji alanı olduğu kirlian fotoğraf makinasıyla ispatlanmıştır Linkteki makinaya ve bu makinayla çekilmiş resimlere bakabilirsiniz

http://wwwgooglecomtr/images?hl=tw=1123&bih=748

Bioenerji hakkında da kısa bi bilgiyi burdan seyredebilirsiniz

http://wwwuzmantvcom/biyoenerji-tiil-destek-olur

Alıntı Yaparak Cevapla

Kundalini Uyanmasın

Eski 07-16-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

Kundalini Uyanmasın

İnsanlara bilmedikleri şeyler hep ya saçma, ya inanılmaz, ya cehalet, yada zararlı gelmiştir
Malesef bizler didik didik edip araştırma yapmadan, kulaktan dolma bilgilere egolarımızın sesini ekleyip doğru sanarak başkalarını suçlamış, aşağılamış, küçümsemiş, yetersiz görmüşüzdür
Peki sizlere soruyorum İslam dininde iyilik, başkalarının iyiliğini istemek, iyileşmeleri için yardımda bulunmaya niyet etmek ne anlama geliyor???
Söylediklerinizi; aklınıza geldiğinde önce bir kaç dakika düşünün tartın ve iyi kötü ayrımını iyi yapın
Sapla samanı birbirine karıştırmayın, işte bu İslam dininde hiç ama hiç övülmeyen bir davranıştır

Alıntı Yaparak Cevapla

Kundalini Uyanmasın

Eski 07-16-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

Kundalini Uyanmasın

başkalarını neden suçlayalım, gerçekleri yazınca böyle yorumlanıyor demek ki
bildigimizi yazmak zorundayız,

durum ortada, iyi birşeyse neden bedene girmeden çalışmıyor?
illa inisiye isteniyor? ayrıca reiki alıp başlarına gelenleri insanlar mail gruplarında paylaşıyor
bunları yazan bizzat reikinin değişik aşamalarına inisiyeo lup inisiye sonrası sesler duyan, varlıklar gören, evlerinde insan seklınde tezahurlerle karsılasan kişiler
ve bu varlıklar kendilerini reiki olarak tanıtıyor Bunlar için yorumunuz nedir?

bu kadar iyi birşeyse neden bunlar oluyor? Ayrıca ben reiki ile iyileşen bir tek kişi görmedim varsa cıksın ortaya desin ben reiki ile iyileştim
ben tüm enerji sistemlerine karsı degilim,inisiye isteyen bedene kabul edilmeden çalışmayı reddeden her sistemin karşısındayım

ayrıca reiki bioenerji vs de degildir bionerjide inisiye olayı yoktur
ve bedeni enerjiye açmak gerekmez
ama reiki sizin bedeninizi kullanmadan asla birşey yapmaz
illa size hükmü altına alacak
efendim burası internet ortamıdır, herkes diledigine inanmakta özgürdür, herkes fikrini,tanık oldugunu ve kanıtını acıkca yazar
isteyen kaale alır istemeyen almaz
isteyen başına istedigi kötülüğü çekmekte hürdür denemesi bedeva

Alıntı Yaparak Cevapla

Kundalini Uyanmasın

Eski 07-16-2012   #9
Prof. Dr. Sinsi

Kundalini Uyanmasın

evet sistemin ne oldugunu masterlar-iler idüzey olanlar aslında cok ıyı bılıyor
ama bu artık onlar ıcın bır gecım kaynagı
ben ınısıye etmesem gıdıp baskasından alacak barı ben edeyım de para bana gelsın dıyor en vıcdanlısı bıle

kaldı kı ben reıkı ısı ıle ılgılenenlerde sunu gordum, malesef akılları bu enerjıce tutsak edılmıs durumda
yanı mantık yetısını bır nebze kaybedıyorlar ,ve sureklı atakla savunma durumundalar

kesınlıkle laf kondurmuyorlar
ıyı de kardesim sen reikinin ne oldugunu bılıyor musun? gozunle asıl suretını gordun mu ne oldugunu sana acıkladı mı? yok
baska boyutlara daır varlık ve enerjıler sızımn gıremedıgınız kılıklara gırebılır mesela ısık formunda gorunmesı onun nur oldugunu gostermez
ya da ınsan kılıgında evinde belirdigini soyleyenler var-bazı mail gruplarına uyeyım gelen maıllerı okuyorum - halusınasyon goren mı dersınız
evınde anıden ınsan kılıgında kendını reıkı olarak tanıtan varlıklar mı dersınız, bu ıyı bırsey mı
bence hıc ıyı bırsey degıl ve korkulacak bır durumdur
bakın dıger boyutlardakı varlıkların bu boyuta gecıp bıze gorunmelerı yasaklanmıstır, eger gelıyorsa negatıflıgındendır
ama gelıp sana yardım edıcem der, fılan der secılmıs ınsansın der, ya da ıkı agrıyı azaltır- ama asla tedavı etmez edemez
şifa da yaşamdan allahtan oyle degılmı
fakat buna ınanan ne oldu şirke düştü, seni rabbine meyletmekten alıkoydu sana dedı kı sıfa verıcem
reiki kim oluyor kı şifa versin
bir kere sizin bedeninize girmeden is yapmayan birsey negatıftır bunu anlayın lutfen
sizden birseyler alır ve aldıgının ne oldugunu bılemezsınız bıle, karsılıgında kesın bır tatmın de yoktur

bu yazıyı okuyan müslüman kişiler, bir kardeşiniz olarak size reikiden uzak durmanızı tavsiye ederim
hep iyi seyler anlatıyorlar neden kimse 2 asamada, ya da mor alev vsden sonra hiç bitmeyen sesler konusmalar duyanları
görüntüler varlıklar gorenlerı, başlarına olmadık belalar gelenlerı anlatmıyor
mastersanız bunu da anlatın hadı görelim sizi

mılletın basına bazen reıkı sonrası ınanılmaz kaza belalar ölümler gelıyormus
masterlar bunları bak arındın, hayatındakı olabılecek tum kotulukler bırden oldu kurtuldun seklınde acıklıyor
hayır bu şirke düşmenin bedelidir ama ben ne yaptım ki sadece saglıgım icin bir enerjiye kanal oldum diyorsun dimi?
neyi kimden isteyecegini unuttun bundan dolayı sana bela verildi
allah kullarına bela vermez, kullar belayı kendısı ceker sonra da sucu allahın ustune atar

Arkadaşa tamamen katılıyorum,bunun üzerine yorum yapmak olmaz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com