Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
izalasyon, izotek

İzotek İzalasyon

Eski 08-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İzotek İzalasyon

İZOTEK İZALASYON

Bu firma hakkında detaylar girilmemiştir

Firma ile ilgili iseniz lütfen Müşterilerinizin size ulaşabileceği Adres telefon ve firma tanıtımı
hakkında ayrıntılı bilgileri giriniz

Alıntı Yaparak Cevapla

İzotek İzalasyon

Eski 08-28-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

İzotek İzalasyon

İzotek Kimya Dış Cephe ve Zemin Kaplama Yalıtım ve Boya İmalat İth İhr San Tic Ltd Şti

Kuruluşumuz dış cephe ve zemin kaplama, yalıtım ve boya imalatı konularında hizmet vermektedir Her zaman daha iyiyi üretmek için ürünlerimizi geliştiriyoruz

Ürünlerimiz

SU YALITIMI ve SİLO SİSTEMLERİ KORUMA ÜRÜNLERİMİZ…

POOL SEALER:

Havuz ve su deposu gibi yüksek basınç ve mukavemet gerektiren sistemlerde su yalıtımı amacıyla kullanılır, Su depolarında sızıntı bölgelerine lokal olarak da uygulanabilir, Yüzme havuzları ve benzeri sistemlerde fayans altı yalıtım için kullanılır Havuz kimyasallarından etkilenmez, ayrıca Yem ve çimento sanayinde kullanılan beton siloların iç çeperinde oluşan birikme ve tortu katmanlarının oluşmasını engelleyen silo içi kaplamasıdır Silo içinde pürüzsüz ve kaygan bir tabaka oluşturarak siloda depolanan malzemenin aşağıya akışını kolaylaştırır ve iç çepere yapışmasını engeller, ayrıca su ve nem yalıtımı da yaparak silo içi ortamın stabil kalmasına yardımcı olur Mala ile sürülerek uygulanır, Harç kıvamında ve kullanıma hazırdır Solvent içermez, anti bakteriyeldir (Bu ürünün birden fazla kullanım alanı vardır)

İZOSEALER:

Çift kompenantlı, dolgulu, esnek, tuzdan etkilenmeyen kaplama ürünüdür, zeytin kuyularındaki bazik ortamın zamanla beton çeperini çürüterek, çatlama ve su kaybına neden olmasını engellemek amaçlı yalıtım malzemesidir, basınç mukavemeti yüksektir, Solvent içermez Esnektir, bina hareketlerinden etkilenmez

İZOSEALER EXTRA

Yıkama alanı için, İzosealer ürününün gelişmiş versiyonudur Kendiliğinden yayılma özelliği izoseallerden daha yüksektir Ulaşılamayan noktalara kendiliğinden yayılarak kaplama özelliği vardır

ZEMİN KAPLAMA VE YALITIM ÜRÜNLERİMİZ…

İZOCOVER:

Çift kompenantlı, Endüstriyel ve dekorasyon amaçlı zemin kaplama ürünüdür, yüksek basınca, kimyasallara, asitlere ve alkalilere karşı mukavemetlidir Fabrika, Hastane, Yemekhane ve mandıralarda her çeşit zemin problemini ortadan kaldırır Yarı akışkandır ve uygulandığı zemine kendiliğinden yayılır, rulo veya tarak vasıtası ile yayılma yönlendirilebilir Uygulanan zemin anti statik, anti bakteriyel, temizlemesi kolay parlak ve renkli bir form alır(istenilen renkte olabilir) Standart özelliklerinin yanı sıra kaplandığı alanın ters yüzeyine su ısı ve ses yalıtımı da yapar, teras ve benzeri alanlara su yalıtımı amacıyla kullanıldığında kesin sonuç alınır Ürün kullanıma hazır ve yaya trafiği için uygundur Solvent içermez

LOTCOVER:

Otopark, hayvan barınakları ve kayma problemi olan alanlarda kullanıma uygun, tutucu dokuya sahip zemin kaplama ürünüdür yüksek basınca, kimyasallara, asitlere ve alkalilere karşı mukavemetlidir Uygulanan zemin; temizlemesi kolay, anti statik, anti bakteriyel bir form kazanır (istenilen renkte olabilir) Ürün yüzeye mala ile serilerek uygulanır Solvent içermez Çift kompenantlı dır

YENİ NESİL EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA BOYASI…

STREAT PLATE:

Epoksi bazlı endüstriyel zemin kaplama boyasıdır Uygulandığı yüzeye 0-10 mikron çapraz bağ yaparak tutunur, yapışma kabiliyeti yüksek olup cam, fayans ve benzeri yüzeylere dahi mükemmel tutunur Yol kenarlarındaki bordür taşlarında ve fabrika zeminlerinde güvenle kullanılır, istenilen renkte olup uygulandığı yüzeyde asit, baz ve solventlere karşı yüksek mukavemet gösteren parlak, anti statik, anti bakteriyel film tabaka oluşturur Uygulama rulo veya fırça ile yapılır Solvent içermez Uygulama öncesi astar gerektirmez

DOLGU HARCI ÜRÜNLERİMİZ…

DIAMONT STONE:

Çift kompenantlı, yüksek basınca dayanıklı, uygulandığı yüzeyden ayrılmayan dolgu harcıdır Yol, köprü, lagar kapakları gibi basınç altında mevcut harç ve dolgulardaki çökme ve kırılma problemlerinin olduğu durumlarda kullanılır Betonu betona ve betonu demire kürler, uygulanacağı amaca yönelik esnek ve sert iki versiyonu vardır

SIVA KÜRLEME ÜRÜNÜMÜZ…

SİLVER STONE:

Çift kompenantlı, sıva kürleme ürünüdür Son kat sıva üzerine pompa ile püskürtüldüğünde sıvadaki çatlak ve zayıf noktaları kürleyerek mukavemetini arttırır, aynı zamanda su yalıtımı yapar, astar vazifesi görerek boya sarfiyatını azaltır ve boyananın duvara daha iyi tutunmasını sağlayarak ömrünü uzatır Limra ve benzeri doğal taşlara uygulandığında taş yüzeyini sertleştirerek güçlendirir ve su itici vazifesi görür

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİMİZ…

CLEAN UP:

Turunçgil bazlı, kanserojen madde içermeyen endüstriyel temizlik amaçlı doğal çözücüdür Sakız, tutkal, melas ve benzeri ürünlerin imalat sonrası kalıntılarını; kazan, makine ve üretim bandından mükemmel şekilde temizler

Taşkın Yalçın (Pazarlama Koordinatörü)

Tel: 0532 4096381

[url=http://wwwkobilinecom/web/izotekkimya

Fabrika adresi: İvedik Organize Sanayi Bölgesi 24 cadde 715 sokak no:7 Yenimahalle/ANKARA

Alıntı Yaparak Cevapla

İzotek İzalasyon

Eski 08-28-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

İzotek İzalasyon

Sayın ilgililer şirketimiz İZOTEK KİMYA LTD ŞTİile Taşkın YALÇIN yollarını ayırmıştır

Bilgilerinize,

Anayis Demirel

Alıntı Yaparak Cevapla

İzotek İzalasyon

Eski 08-28-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

İzotek İzalasyon

Sayın yetkili,

Firmamızdan Taşkın Yalçın ayrılmıştır

Bilgilerinize,

Güner Gülay

05326750194

İZOTEK KİMYA DIŞ CEPHE VE ZEMİN KAPLAMA YALITIM VE BOYA İMALAT İTH İHR SAN TİC LTD ŞTİ

Fabrika adres: İvedik Organize Sanayi Bölgesi Özmarangozlar Sitesi 24 cadde 715 sokak no:7 Yenimahalle/ANKARA

Tel: 0312 395 3951

Fax: 0312 395 3952

E-mail: izotekkimya@gmailcom

Web adres: Hakkımızda

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com