Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Protesto Ediyorum !...

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
görüntülerine, vahşet

Vahşet Görüntülerine Son

Eski 03-27-2009   #1
önder uçar
icon111

Vahşet Görüntülerine Son

millet vahşet sahnelerinin yer aldığı filmleri seyrede seyrede
katil olmaya başladılarBöyle sahnelerin yer aldığı filmlerie
sansür uygulasınlarOndan sonra öldürüpde kafasını kesip gitar kutusuna koyup çöptenekesine atarlar tabi
vahşet görüntülerini kaldırsınlar
hatta hatta forum sinsideki görüntüleri bile silsinler

Cevap : VAHŞET GÖRÜNTÜLERİNE SON

Eski 03-27-2009   #2
Aragorn561

bence bu konu abartılı olmuş

insanlar film izlerler ama etkisinde kalıp hadi adam öldürelim diyenler psikopatlardır yada delidirler onlar zaten bi şekilde adam öldürürler bu bahane değil

ben çok film izlerim ama kimsenin kafasını kesip gitar kutusuna koyup çöpe atmadım yani bu öldürenler istisna sınıfına girer (o zaman sen ben başta forum sinsi ailesi sonra film stüdyoları çete kurarız falan filan devam eder bu)

Eski 03-27-2009   #3
önder uçar

ama demekki oluyorki insanlar filmlerden esinlenerek öldürülüyor
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Vahşet Görüntülerine Son

Eski 03-28-2009   #4
delishhhh

kesinlikle size katılıyorum sevgili önder uçar çünkü vahşet içeren filmler yüzünden gerçekten insanların psikolojisi bozuluyor ki ben çocukları düşünemiyorum bile bu tarz yayınları kaldırmadıkları sürece hastalıklı beyinler ortaya çıkacaktır şüphesiz
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-28-2009   #5
KRDNZ

Herkesin de vahşet görüntüleriyle psikolojisinin bozulacağını sanmıyorum aslında Psikopatlığa zaten meyilli kişiler adam öldürür ve değişik yöntemler kullanırlar bence Tabii ki yine de bu tarz görüntülerden hiç hoşlanmıyorum ve özellikle çocukların vahşet görüntülerinden kesinlikle uzak tutulması taraftarıyım Çünkü kendi çocukluğumdan hatırlıyorum öyle görüntülerden korkup sabaha kadar uyuyamadığımı Kimseyi öldürmeye teşebbüs etmedim ama:) Aksine karıncayı bile incitmekten korkarım ben:)

Garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imânı boğar,
'Medeniyyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Ey ŞaiR! Bana Yağmurdan bahsetme, yağdır
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-28-2009   #6
Aragorn561

ben zaten pisikopatlığa meyilli olsamda :D:D:D yapmadım ve iğrenç resimler favori konum :D:D (ama çok rahat uyuduğum bir gerçek)

daha bu gün 2 karınca leşim var (hiç istemezdim ama şanslarını çok zorlayıp kaşındılar)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-28-2009   #7
Gözyaşı

İnsan öldürenler çoğu esinlemelerden örnek alıyor ama öldürmek o kadarda basit bi konu değil biz burda kaldırsakta ruh hastası kişiler yine öldürür çoğu da aklı dengesini yitiriyor yada bir anlık hata yaparak kendi hayatlarını yok ediyor anket açılabilir bu konu hakkında ama kalkmasını ben kendi adıma istemem

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com