Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alanı, alınan, aradığınız, dualar, eşiniz, paylaşım, sevgiliniz, sonuç, uygulamalar

Sevgiliniz Eşiniz için Aradığınız Dualar ve Sonuç Alınan Uygulamalar Paylaşım Alanı

Eski 06-27-2012   #31
Prof. Dr. Sinsi

Sevgiliniz Eşiniz için Aradığınız Dualar ve Sonuç Alınan Uygulamalar Paylaşım Alanı

cadı_kız Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar yardım edın !! arkadslar çook sevdıgım kısı ıle aramıza baskaları gırıyo ve sevdıgımde buna ızın verıyo bn nedense hala daha onu çok sevıyorum ve bana bu ılıskıye bırazz ara verelım dedıı ama bana çok soguk arkadslar ne olur ne yapım ne nasl davranım bn sevsın aklına baskaları celıyor rabbım ne olur caner kulunu ıslah et once sana hyrlı kul olsun daha sonrada bana hyrlı sevgılı ve rabbımın senın ıznınle hyrlı es olsun allahım sana sıgındım elım kolum carsız ne olur acı merhamet et bana caner kulun bana msj atsın pısmn olsun yaptıkları içinnn bnm degerımı kıymetımı anlasın yarabbım ya rabbımın gozu bnden baskasını gormez olsun bana deger versın hyrlı kullarından olmak cumlemıze içindede bana aıleme ve canere ve aılesıne nasıp olsun amin allahım canerı ıslah ett gonlune yuregıne allah korkusu ver kalbıne gozune yurenegıne bn koy ya resurullah bana dayanacak sabır ver derslerıme calısamaz oldum arkadsalar sınavlarıma calısamaz oldum ondan baska hıc bırsey dusunemıyorum benı ozlesın bn sevsın allahım amin ya erhamerrahımın ya erhamerrahımın ya erhamer rahımın kapına geldım el actık sana ya rabbım ne olur affet bızlerı bızler cok psımanız bırdaha ser olan seylerden sakınmaya soz verdık habıbının hurmetıne affet bızlerı allahım ne olur ver murdalarımzıı hakkımında hyırsızsa bıle hayırlara cevır bızlere ulasttr amin ya rabbb senden baska sıgınacak kapımız yoq senden baska kapı aratma ya rahman ya rahım olan allahım ya rabbım senın bınbır adın var bnm bır dılegım var caner kulun bn gercekten yarındanda tez vakıtte sonsuz sevgı saygı muhabbet ıle sevsın ve bana aksama kadr msj attın askım bn pısmnm bnn sensız yapamıyorum yaptıgım hatalar için senden ozur dılıyorum bırdaha yapmıycam dıe ya vedud allahım habıbının hurmetıne senın katından bı mucıze sevgı gonder arkadslarımında bnmde yuzum gulsun amin

Amincnm Allah cc gonlune gore versincok canin yaniyor belli

--- Sonraki mesaj ---

kelebex Nickli Üyeden Alıntı

Herkes kaybettiği birine yada birşeye kavuşmak istiyor

haydi hep beraber bir an olsun kaybettiğimiz herşeyi elimizin tersiyle itelim de MEVLA yı daha bu dünyadayken bulmaya çalışalım

Ya Rabbi yüce kitabında "eşlerinizden ve çocuklarınızdan size düşman olanlar vardır" buyurdun , dünyanın da bir aldatıcı olduğunu buyurdun, Habibin SAV dünya ve içindeki herşeyin lanetli olduğunu buyurdu (alim talebe zikir müstesna)
bizi sahte sevgilerden kurtar ya rabbi

ALLAH ım herkes birşeylere kavuşmak için yöntemler arıyor , biz sana kavuşmak istiyoruz bize yol yarat ya rabbi nefsimiz ve şeytan yüzünden kaybettirme ya rabbi

Insallah modumuzdan uyari almam ama bunada Amin dicemhani konuyu dagitmak gibi olmaz ins

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #32
Prof. Dr. Sinsi

kelebex Nickli Üyeden Alıntı

haydi hep beraber bir an olsun kaybettiğimiz herşeyi elimizin tersiyle itelim de MEVLA yı daha bu dünyadayken bulmaya çalışalım

Ya Rabbi yüce kitabında "eşlerinizden ve çocuklarınızdan size düşman olanlar vardır" buyurdun , dünyanın da bir aldatıcı olduğunu buyurdun, Habibin SAV dünya ve içindeki herşeyin lanetli olduğunu buyurdu (alim talebe zikir müstesna)

ALLAH ım herkes birşeylere kavuşmak için yöntemler arıyor , biz sana kavuşmak istiyoruz bize yol yarat ya rabbi nefsimiz ve şeytan yüzünden kaybettirme ya rabbi

Amin InsAllah

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #33
Prof. Dr. Sinsi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #34
Prof. Dr. Sinsi

teşekkür ederim iyi dilekleriniz için görevim gece oldugu için konuscak pek kimse olmuyor internetim var ama daralıyorum bi çok kez kitap okumayı denedim kafa başka yerlerde olunca sıkılıyorum hazmedemiyorum onca yaşanan şeyden sonra bir an olsun aklımdan cıkmıyor bende istiyorum silinsin aklımdan ama olmuyor olmuyor sivil hayatada dönesim yok hiç güle oynaya gelmiştim asker oacagına bütün hayallerimi aldılar çaldılar benden yapabilcegim hiçbir şey yok
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #35
Prof. Dr. Sinsi

sitede suan bakım calışması var yakın zamanda size yardımcı olacak arkadaslar yazacaklardır

iyi geceler diliyorum

Benim nacizane tavsiyem askerliğinizin bitip evinize döndüğünüz günü hayal edin o gün er ya da geç gelecek ondan sonra elbet su yolunu bulur daraltmayın kendinizi kitap okuyun ne bilim arkadaslarınızla sohbet edin düşünmeyin o kişiyi

dilerim azcık da olsa su serpilmiştir içinize

tkrar iyi geceler dilerim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #36
Prof. Dr. Sinsi

Arkadaşlar kusuruma bakmayın yeni üye oldum direk sizlerden birşey istiyor imajı yaratmak istemem ama sıkıntım var beni çok etkileyen su anda asker ocagındayım ve tüm çabalarıma ragmen sevdigim beni terk etti askerlik psikolojisi ve bu ayrılık bu ortamda beni cok zorluyor sizlerden ricam benim için dua etmeniz hayırlı dileklerde bulunmanız varsa tavsiyeleriniz uyumakta dahi zorlanıyorum nasıl böyle birşey olur diye dualarınız ve çözüm yolları önerilerinizi bekliyorum internete sıklıkla girebiliyorum bu arada

vatani görevini yapmakta olan bir askere yardımcı olacaklardan Allah razı olsun

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #37
Prof. Dr. Sinsi

ekrem911 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaşlar,

Sevdiğine bir şeyler yedirerek aşık etmede en etkili yöntem nedir? Ben bir arkadaşım aracılığıyla çikolata filan yedirmeyi planlıyorum Ama bu işi bir kez yapma şansım var, bu yüzden en etkili yöntem nedir? Zamanım da kısa En kısa sürede buraya ya da bana özelden mesaj yazarsanız çok sevinirim

Bir şekere ya da çikolataya 10'ar tane kudduriye ve kadeh dualarını oku yedir, inşallah olur

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #38
Prof. Dr. Sinsi

delimavi58 Nickli Üyeden Alıntı

yine kafam karıştı hep esma çeiyorum ama bana tavsiye edebileceginiz bir dua varmı???

esma cekebılırsınız tabı kıancak esmalar tek basına yeterlı olmayabılırayrıca esmayı sayısız cekmekle deıl,esmanın ebcedıne kendı ısmınız ve sevgılınızın ısmının ebced tutarını ekleyıp o sayıda cekınayrıca cıkan sayı kac ıse o sayıyı basamak basamak ındırgeerek kac gun cekmenz gerektıgnı de bulabılırsınızrnek vereyım dıyelım kı,camiu esmasını cekıyorsunuzcamiu nun ebcedı 114 turısmınızın ebcedı 80 olsun sevgılısıznkı 100 294 ,ettıdemekkı bu esmayı gunde 294 defa 2+9+4=15 gun devam edeceksınız demektır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #39
Prof. Dr. Sinsi

pinar945 Nickli Üyeden Alıntı

o bahsettiğiniz esmalar için ne muradınız varsa gönlünüzde o insanın kalbinde kalır ama niyet farklıdır

Esma zikrederken niyetim kalbimde dilime yansıtmıyorum ama zikir ederken niyetim allahım senin rızanla sana iman ediyorum sana sığınıyorum beni korktuklarımdan emin kıl hayrına inandığımın şerrinden koru şerrinden korktuğumuda hayıra çevir ilahların ilahı, zavallı kulun pınar sana sığınıyor dilimdeki gönlümdeki aşk senin aşkın diye niyet ediyorum ve esma çekiyorum

çok şükür dillendirmediğim dileklerim gerçekleşiyor çünkü ben yüce Rabbin her ismini andığımda o 'nun huzuruna çıkıyorum ve seni unutmuyorum Allah'ım diyorum sana iman ediyorum diyorum

anladım pınarcığımbende aynı şekilde çekiyorumen başında yanlış anlamışım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #40
Prof. Dr. Sinsi

delimavi58 Nickli Üyeden Alıntı

yine kafam karıştı hep esma çeiyorum ama bana tavsiye edebileceginiz bir dua varmı???

Esmaları önceden bende niyet üzerine çekiyordum ama sonradan bir arkadas uyardı benioluyo fakat sonradan ters tepki verebiliyormuşbence yanlıs allah rızası için çek esmaları allah zaten senin kalbindeki niyetini dileğini biliyorbu şekilde çekildimi pazarlık gibi oluyor tabi ki senin fikrin benden sadece bi tavsiye
--------------------

Archiozzy Nickli Üyeden Alıntı

inaçıaşık arkadaşım bana da cevap verebilirsen çok memnun olurum bi de ben devamlı esmaları zikreediyorum sanırım bi sakıncası yoktur
--------------------

Allah razı olsun güzel dileklerin ve cevap verdiğin için

saol cnm allah senden de razı olsun esmaları allah rızası için zikret yani bi dileğe niyet edip çekmebanada forumdan bi arkadaş söylemiştiozamandan beri niyet üzerine çekmiyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #41
Prof. Dr. Sinsi

Sevgi ve Muhabbet için Dualar Bölümünde aradığınız bir duayı bulmak için yada hangi duanın etkili olup olmadığı hakkında fikir edinmek için, Hangi duanın nasıl okunduğunu öğrenebilmek için ve Hangi duaları okuyup sonuç aldığınızı anlatmanız için vsbu konudan yardım almanız amaçlı açılmıştır

Her Bölümde benzer konular açılacaktır
Sizlere daha çok yardımcı olabilmek adına çünkü Sürekli var olan konular hakkında konu açıldığında bölümlerde düzenin bozulmasına sebep olunuyor Umarım bundan sonra bu konularda sizler faydalı bilgiler bulabileceksiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com