Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kültür-Sanat > Şiir Cenneti

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ßlu€moonlghtdan, ßunlarda, olsun

Eski 11-19-2006   #31
bluemoonlight

Ben arkandan bakakalmayı,ağlamayı tattım…
Unutmadım yıllar geçse de üstünden acımın!
Terk edip gidisinin…
Dinmedi göz yasım…
Bırakamadım,yırtıp atamadım sana ait olan şiirlerimi,fotoğraflarımı
Yapamadım…Sevemedim…
Vuslatı bekledim göz yaslarımla imzalayarak geceyi
Gözlerine bu hainliği yapamadım,olamadım başkasının
Ben arkandan bakakalmayı,ağlamayı tattım…
Susmayı öğrendim bir de yokluğunda
Acılarla sevgili olup sevişmeyi !
Ben sensizken bir hiç olmayı öğrendim varken !!!
Vefasız olmayı,gece olmayı,sen olmayı…
Ne kadar da çok isterdim,başka gönülde doğmayı
Olamadım,doğamdım başka dağların arkasında
Başka gönülde…
Ne kadar seni hapsettiğim yerden uçursam da
Sonuna kadar açsam da kapının…
Olmadı!
Bir kalemde silip atamadım,çık git diyemedim
Ama sen acımadan bana…Çekip gittin !
Ve ben öğrendim gidişin,terk edilişin ne olduğunu…
Hiçliğin !
Ben ağlamayı tattım gidişinin ardından gülen yüzümle…
Bakma bana şimdi acıyan gözlerle,zavallıymışım gibi ,
Yıkılmışım gibi bakma !
Sen gitmiştin
Ve ben bitirmiştim seni içimde gidişinle birlikte
Sen öldürmüştün beni içinde…
Ben göz yaşlarımla mezarını hazırlamıştım
Uçmuştun artık kafesinden !
Ebediyen kilitli kalacaktı,kimsenin olmadığı kafes…
Sen uçmuştun…
Ve ben sonsuza dek kilitlemiştim kafesi !
Ben arkandan bakakalmayı,ağlamayı öğrenmiştim
Çaresizliği tatmıştım gidişin yüzünden…
Anılarla birlikte geceye mezar oldun
Deli Sevdam…

>>BlueMoonL!ght>>

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-19-2006   #32
bluemoonlight

ßen miyim şimdi bu suskunluğun sebebi?
Söyle…Yoksa dağları,yüreğimi küstüren gidişin mi?
ßen miyim gitmenin,susmanın nedeni?
Yok mu verecek bi cevabın söyle yok mu?
ßeddua,isyan ettirme bana arkandan,küstürme hayata!
Söyle…ßen miyim bu suskunluğun sebebi?

Görmüyor musun,kör mü oldu gözlerin?
Sana olan aşkımı,hasretimi göremeyecek kadar,kör mü?
ßenden uzaklaşmana,bakmamana sebep sevgim mi söyle?
Sevgim mi?
Korkuyor musun yoksa sevmekten,delice,hayasızca öpmekten,
Korkuyor musun?
Sevginle gökyüzüne bir galakside sen çizemez misin?
‘aşığım,seviyorum’ dercesine ay’ a !
ßen miyim gökyüzünden yıldız kaymasının sebebi…
Ya sebepsizce gidişinin?
Yağmurun altında yapayalnızca bırakışınınSöyle!

Nedenler…???
Arkanda bıraktığın milyonlarca nedenler,soru işaretleri!
Kalbimi hançerlesinler diye mi bıraktın?
Yetmedi mi bu kadar suskunluk,acı,ızdırap…Yetmedi mi?
Nedenlerle dolu bir mektup gönderiyorum sana
Senin yapamadığını-korktuğunu yapıyorum sıkılmadan,hayasızca
Gökyüzüne binlerce yıldız gönderiyorum,yüreğimle birlikte!
Nedenlerle,hasretle,nefretle,aşkla,senle hançerlenmiş kalbimi…
Gökyüzüne binlerce yıldız gönderiyorum bende…
Şimdi söyle…ßen miyim suskunluğunun sebebi?

Yüreğim artık sevmeye tövbe etti gecelerde…
Nedenlerle,kanamış bir kalple yaşamaktan vazgeçmişti
Suskunluğunu çığlıklara gizledi,bir kadeh şaraba gömer gibi gözlerini…
Söylesene?
Geceleri ağlıyor musun,suskunluğunun nedenini anlayıp?
Çaresizlik yok benim için…Sen yoksun…
Nedenlerle hançerlediğin kalbimde sen de öldünßitmiştin!
Susmana sebep gidişim mi söylesene ey yar?

ßakamıyorsun değil mi gökyüzüne geceleri?
Kalbin acıyor,gözlerin ağlıyor değil mi…?
Vurduğunda,bütün yıldızlara yükledim acımı,gözyaşımı,hasretimi
Kafanı kaldırıp baktığın zaman anlayasın diye,ağlayasın diye!
Senin yapamadığın ben yaptım,
ßen donattım ‘Seni Seviyorum’la’ gökyüzünü
Elveda’yla… Acı’yla…
ßen miyim bu suskunluğun sebebi?
Sen misin yoksa bu kalbin,acımasız oluşunun nedeni?
Sen misin bu gözlerin,yüreğin katili?

Kaçamayacaksın duygularından,duygular katilin olacak!
O zaman çığlıklarınla yıkacaksın evreni!
Ve birden suskunluğun bozulacak,konuşacaksın olmadığım bu yerde
Duyguların,duyguların katilin olacak!
Söyle ben miydim suskunluğun sebebi?
Şimdi duyguların esir aldı seni,yıldızlarla birlikte…
ßirden sorgulayacaksın kendini,geride bıraktığın nedenlerle!
ßen suskunluğuna gizlenmiştim…
Şimdi iki yıldız arasında,karanlıktayım…
Göremeyeceksin!
Suskunluğun sebebi ben miyim?
Nedensizce gidişin mi yoksa?
Nerdeyim asla bilemiyeceksin!!!

BLU€MOONL!GHT

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-19-2006   #33
bluemoonlight

Senin sevgin uğruna yaktığım bu ateşi söndüreceğim
Göğsümü açık tutacağım esen rüzgârlara…
Senin sevgin uğruna yaktığım bu ateşi gözyaşlarımla söndüreceğim
Hiç acımadan,gözyaşına bakmadan bitireceğim
Ardıma bakmadan çekip gideceğim yüreğinden,usulca…
Sevgin uğruna yaktığım bu ateşi gözyaşlarımla söndüreceğim
ßin kere mühür basacağım dilime konuşmasın diye
Kilit üstüne kilit vuracağım kalbim sevmesin diye
Hançer vuracağım kalbime senin kadar kanatmasın diye
Söz veriyorum kendime bir daha sevmiyeyim diye
Ölmek istiyorum;
Sen öldürmeden beni
Gitmek istiyorum körpe diyarlara
Adının,sevginin olmadığı yere gitmek istiyorum
Göğsümü açık tutacağım esen rüzgârlara…
Senin verdiğin acıyla yanan ateşimi söndürsün diye
ßir daha yanmıyayım,ölmiyeyim diye
Senin sevgin uğruna yaktığım bu ateşi gözyaşlarımla söndüreceğim

Sus ve git,git işte
Aşk ve sevgi uğruna verilen savaşta yenildim
Sus ve git…
Çaresiz kaldım,gücüm yetmedi bu savaşa
Kabullendim aşkın ve sevginin üstünlüğünü,
Sustum…
Adeta bombardıman yağdırıyordu üstüme
Vuruldum,yenildim,kabullendim aşkın var oluşunu
Sus ve git,git işte…

<<<ßlu€mooNl!ght>>>

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-19-2006   #34
bluemoonlight

Sadece bir noktayım ben bu yaşamda
Seni tamamlayan cümlelerimde,şiirlerimde
Hep en sonda,hep sonda yaşadım
Ama ilk seni yaşadım,kendimi yaşamadan önce
Sen’li cümlelerimin sonuna koyamadım kendimi
ßitiremedim bir türlü…Devam ettiler sonsuza,
Hasretimi,sevgimi bir de isyanımı ekledim
Ve bir bütün oldu…
Noktasız,bensiz bir bütün!
Yüreğimde yeşermişsin sonunu getiremediğim cümlelerimle…
Seni …… diyorum kalıyorum,söyleyemiyorum;
Sonsuz duygularımın sahibisin!
Hep tamamladım seni kendimde,noktalarla,kırıklarla!
Sadece bir noktayım ben bu yaşamda!
Senin için bir önemi olmayan –Noktayım-
Sense benden önceki yaşamımsın!!!

ANLAYAN a

ßlu€

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-19-2006   #35
bluemoonlight

G!tm€ W@kt! D€ğ!l m! yür€ğ!m G!tm€ w@kt!

Sus yüreğim sus…Sus…Sadece gidelim,sadece yürüyelim,yapayalnız,tek başımıza…Haydi yüreğim sus ve gidelim…

Onca sevgiden,onca özlemden,onca acıdan sonra gitme vakti gelmedi mi yüreğim?Haydi yüreğim gidelim bu yerlerden,bu gönülden,bu diyardan…Anlamadılar ki bizi,anlamak istemedilerBizi yalnızlığa idam ettiler,etmek istediler;girmek,gitmek istediğimiz yerlerde…Sus yüreğim sus…Sus…Sadece gözlerin konuşsun gidiyoruz,elveda desin…Ağlama yüreğim ağlamaVakit doldu,gitme vakti değil mi yüreğim…

Hazırlan yüreğim;yalnızlığa,çıkmazlara gidiyoruzHazırlan ey deli gönlüm çıkmazlara itiliyoruz…Nereye gitmek,girmek istedimse “hayır”,”olmaz” diyorlardı…Artık yüreğim,bedenim kaldıramıyordu reddedilmeyi…Çekip gitmeye hazırlanıyordu,çaresizBirileri “kal” dese belki tekrar yaşamaya devam edecek,yeniden hayat bulacaktı “kal” diyende…Belki…

Gitme vakti gelmedi mi gönlüm?

Her şeyi unutarak,maziye gömerek,ufuklara yepyeni gemi,yelkenler açarak…Gitme vakti gelmedi mi ey deli gönlüm?Daha kaç kere yıkılacaksın,vurulacaksın,reddedileceksin…Kaç kere şarkılar,şiirler,kitaplar okuyarak yalnızlığını,ağlamalarını dindireceksin,kaç kere?Gitme vakti gelmedi mi yüreğim?SusSus ve dinle rüzgarın ne demek istediğini,kapa gözleriniKendini,yüreğini tanıt insanlara,söyle gitmek istediğini…Uzaklara çaresizceYalnızlığa idam edilen yüreğini göster insanlara utanmadan,sıkılmadanSöyle…Söyle gönlüm gitme vakti gelmedi mi?

Hiç bir şeyi düşünmeden,kafaya takmadan gidelim yüreğim…Haydi,haydi gönlüm gidelim bu yerden,bu insanlardan…Gitme vakti gelmedi mi?

Artık gündüzler de karanlık oluyorIsıtamıyor güneş bedenimi,gönlümü,benliğimi…Haydi gönlüm gitme vakti!Güneş bile bizi karanlığa,yalnızlığa itiyor,haydi gönlüm gidelim bu hayattan…Haydi gönlüm gitme vakti!

Durma gönlüm,durma buralarda…Yıkılma,yıkma yüreğini çaresizim diye…Haydi gönlüm gidelimYollara,yıllara vuralım kendimiziGölgemiz bile bulamasın bizi,kaybolalımNe güzel bir sabaha “merhaba” diyelim, ne de “git,istemiyorum” lafını duyalım…Duymadan,söylenmeden gidelim yüreğim…Sus gönlüm sus…Sus ve dinle bu hayatı,insanları,rüzgarı!

Artık durduramıyorum bu gönlü gitmek,gitmek,gitmek istiyorSormadan,bıkmadan,düşünmeden…Doğacak günü,yeniden açan çiçekleri,yazı beklemeden gitmek istiyorGitme vakti geldi mi yüreğim?Gidiyor muyuz bu yerden,bu insanlardan,hayattan!Söyle deli gönlüm söyle gidiyor muyuz?Biz de mi kendimizi yalnızlığa idam ettik,yalnızlar cezaevine sevk edeceğizSöyle gönlüm söyle gidiyor muyuz?

Yüreğim gitme vakti gelmedi mi bu yerden?

Zor değil mi böyle çekip gitmek? Yalnızlığı kabullenmeden gitmek,ağır gelmeyecek mi sana?Biraz daha ağlamayacak mısın,vurmayacak mısın kendini yollaraAnlaşılan gitme vakti geldi yüreğimKimse duymuyor sesimizi,kimse bilmiyor hasretimizi,aşkımızı,o hain gecelerde ağladığımızı,gözyaşımızı…Yalnızlığa idam edildiğimiz de sustuğumuzuAnlaşılan gitme vakti geldi yüreğim…

Hazırlan ey deli gönlüm gidiyoruz çıkmazlara…Gitme vakti gelmedi mi yüreğim?Hala duymaya devem edecek misin “git” demelerini,izin mi vereceksin seni kırmalarına,yıkmalarınaGöz mü yumacaksın ey deli gönlüm!Gitme vakti gelmedi mi gönlüm…Haydi hazırlan gidiyoruz gönlüm…Haydi hazırlan gidiyoruz,bu yerden,bu insanlardan…

Söyle…Söyle gönlüm gitme vakti gelmedi mi?

Haydi gönlüm gidelim bu gam yüklü dünyadanSevmeyen,istemeyen insanlardan haydi gönlüm gidelim…Gitme vakti gelmedi mi gönlüm?Onca mahkeme,sorgulamadan sonra yalnızlar cezaevine girme vaktimiz gelmedi mi?Söyle gönlüm söyle girmeyecek miyiz,gitmeyecek miyiz?

Gitme vakti gelmedi mi yüreğim?

Her yalnızlık limanından kalkan gemide bizde mi olacağız yüreğimBizde mi bilinmezlere çevireceğiz rotamızı,bizde mi istenmeyeceğiz…Gitme vakti değil mi yüreğim,gitme vakti…Artık göz yumduk çaresizliğe,acımazlığa,reddedilmeye,alıştı k her gece bir vurgun,bir darbe daha yemeye,unutulmayaHaydi kalk gönlüm daha fazla kırılmadan,reddedilmen gidelim bu yerden,insanlardanGitme vakti değil mi yüreğim?

Hayalim;her batan güneşin ardında duran umutlarımız,sevinçlerimiz,dileklerimiz gibiGece olalım gönlüm gece!Örtbas edelim insanların karanlık,nefret dolu kalplerini,bizi yalnızlığa idam ettikleri gibi…Gidelim ey deli gönlüm gidelimdaha fazla üzdürmeden kendimizi,her geçen gün batırmadan umut dolu gemimizi gidelimGitme vakti gelmedi mi yüreğim?!

Hep bakacak mıyız böyle insanlara,kendimize,dünyayaNe zaman gideceğiz gönlüm ne zaman?

Yorulmuştu artık:düşünmekten,itilip kakılmaktan,yalnızlar trenine bindirilmektenGidiyoruz değil mi gönlüm gidiyoruzKurtuluyoruz değil mi bu yerden,bu mahkemedenArtık teslim ettik bütün yalnızlığımızla bedenimizi,yüreğimiziÇaresizce,istemeyerek…Git me vakti gelmedi mi yüreğim?Sus…Sus yüreğim susAnlatma sessiz geçen geceleri,suçlu gibi başımızın öne eğik oluşunu,yalnızlığımızıSus gönlüm sus…Geceleri anlat,gözyaşımızı,acizliğimizi,gidişimizi…Y alvarışımızı,idam edilişimizi,reddedilişimizi…Gitme vakti değil mi yüreğim,gitme vakti…

Haydi gönlüm gidiyoruz hazırlan!

Hasret,sevgi,nefret,aşk,özlemve bir de yalnızlıkSus…Sus gönlüm sus bahsetme bana bunlardan,sadece sus ve dinleBoşa edilen onca sitemi,haykırışımızı anlat banaKendi çaresizliğimizi,suçluluğumuzu,kabullenişimizi anlat…Haydi gönlüm gidiyoruz…

Yalnızlığa itildiğimiz de öldüğümüzün acısını,masumluğumuzu unut gönlüm,sadece gitmeyi iste uzaklaraYanan,ağlayan gözleri-gönlümü de gömün gömün yalnızlığımızı gömdüğünüz topraklaraGitme vakti gelmedi mi yüreğim?Uyumadığımıza sebep neydi diye sorma yüreğim,anlat deme sus…Sus gönlüm sus sadece gidelim Sadece ağlayalım…Haydi gönlüm gidiyoruz…

Neye yarar ki bu sızlanmalar,reddedilmenin,kovulmanın ardındanNeye yarar ey deli gönlüm neye yarar bu gözyaşlarıgidelim gönlüm gidelimTekrar yıkılma dan,bıkmadan,kendimizi kendi içimizde öldürmeden gidelim…Dönmeyelim,bakmayalım ardımıza bir daha…Gitme vakti gelmedi mi gönlüm?

Bu insanlardan,bu dünyadan,bu hayattan gitme vakti gelmedi mi gönlümYalnızlık denizinin,yalnızlık dalgalarında daha fazla hırpalanmadan,solmadan gidelim gönlüm…Haydi gönlüm haydi gidelim…

Sus…Sus ve dinle sessizliğin içindeki beni,yüreğimi,yalnızlığımızıGitme vakti değil mi gönlüm,gitme vakti…Haydi gönlüm biz de açalım farlarımızı,gemimizi bilinmezlere,yalnızlığın yollarına,denizine doğruHaydi gönlüm gitme vakti!

Sus yüreğim sus…SusSadece gidelim,sadece yürüyelim yapayalnız,tek başımızaHaydi yüreğim sus ve gidelim…

Gitme vakti değil mi yüreğim,gitme vakti!

Haydi kalk o zaman gidiyoruz çaresizliğe,bilinmezliğe…Yalnızlığa giden bütün yollara vuralım kendimiziHiç bir şeyi düşünmeyelim bakmayalım arkada kalanlara,acımasızca yalnızlığa itenlere…Vuralım onları da yalnızlığımızı da zincireKopartmamak üzereGitme vakti değil mi gönlüm,gitme vakti…

Yalnızlığın yükü ağırdı,çekilmezdi,öldürüyorduAlışmışt ık galiba yalnız olmayaGitmelere,vurulmalara,reddedilmelere,her şeye…Gidiyoruz değil mi gönlüm gidiyoruz…Aynaya bakmadan,görmeden insanların acı yüzünü,bu hayatı gidiyoruz değil mi?Gitme vakti gelmedi mi ey deli gönlüm…

Kaç kere yalnızlığın senedini imzalayacaksın gözyaşlarınla…Kaç kere kanayacak kabuk bağlayan yaran!Anlaşılan gitme vakti gönlüm,gitme vakti…Haydi hazırlan deli gönlüm gidiyoruz uzaklara,geceyi beklemeden…Son olacak bu haykırmalar,oflamalar,sıkılmalar,son olacak bu terk edilişler,sızılar…Haydi hazırlan deli gönlüm gidiyoruz…

Gitme vakti değil mi gönlüm,gitme vakti…

Artık vuslatı beklemeyeceksin çılgın gecelerde…Başın;buz gibi cama dayalı beklemeyeceksin,ağlamayacaksın…Düşünmeyeceksi n ”acaba beni sevmiyor mu?” diye,yalvarmayacaksın gönlüm yalvarmayacaksın…Sus…Sus gönlüm sus…Sus ve dinle yalnızlığımı gör,gör bak idam edişlimizi yalnızlığa…Sus yüreğim sus…Sus susta sessizliğimizle tekrar baş başa kalalım…Gitme vakti değil mi gönlüm,gitme vakti!

Kızıl havalarda izlediğimiz denizi,yakamozu,dalgaları,kuşları anlat…Anlat,eklensin yalnızlığımıza yalnızlık,keder…Haydi gönlüm tek başımıza gidelim bu yerden,insanlardan…Bizde bitirelim her aşk gibi yalnızlığımızı…Haydi ey gönlüm haydi gidelim…

Gitme vakti gönlüm gitme vakti!Masumca itildik yalnızlığın uçurumuna,tutunacak dal kalmamıştı artık bu acımasız hayatta…Anlaşılan gitme vakti yüreğim…Artık işe yaramıyordu feryadı figanlar,duyulmuyor,duymuyorlardı sesimizi,çığlığımızı,sağır olmuşlardı…Gitme vakti değil mi yüreğim gitme vakti…Haydi toparlan gönlüm bu gece çıkıyoruz bilinmezliğin yollarına…

Sustuk…Sustuk,lal oldu dilimiz bu ceza sonrasında…Söyleyemedik istemediğimizi,boyun büktük,razı olduk yalnızlığa…Kan ağladı gönlüm,gözlerim…İsyan ettik insanlara,vefasızlara,acımazlaraAğladım ey gönlüm ağladımDayanamadım bu çaresizliğe,güçsüzlüğe,yokluğa,yok olmaya…Gitme vakti değil mi gönlüm,gitme vakti!Kaç sene sürecek bu yalnızlık,koşuşturma,bekleme,gözyaşı…Gitme vakti yüreğim,gitme vakti!

Sor gönlüm sor,seni yalnızlığa idam edenlere “neden ben,neden?” diyeSor gönlüm sor sıkılmadan,bıkmadan…Yok gönlüm yok hiçbir cevap veren yokHaydi gönlüm gidelim bu insanlardan,bu diyardanNe zaman bitecek yalnızlığa dair yazılar,nağmeler ne zaman?Söyle gönlüm söyle gidiyoruz değil mi,gidiyoruz…

Gitme vakti değil mi gönlüm,gitme vakti…

Sus…Sus deli gönlüm sus…Sus ve gidelim masumca,bakmadan,düşünmeden gidelim…Bakmadan arımıza,yalnızlığımızla,baş başa gidelimGitme vakti değil mi gönlüm, gitme vakti…

Sus yüreğim sus…Sus…Sadece gidelim,sadece yürüyelim,yapayalnız,tek başımıza…Haydi yüreğim sus ve gidelim

>>ßlu€mooNl!ght>>

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-19-2006   #36
bluemoonlight

S€l@ml@R OlSuN S@N@ KoC@ $€h!R

Selamlar olsun sana koca şehir,selamlar olsun…
Hatırlar mısın?Bu şehirde,sende kaybettim bütün umutlarımı,sende kaybettim sevdiğimi…Ve sende buldum mutluluğu,acıyı,hüznüHatırlar mısın?
Ve yıllar önce sende yitirdim güzel gözlü yarimi,her şeyimiAcımadan gözümün yaşına bakmadan almıştın onu bendenDinlemedin,duymadın yalvarışlarımı,çığlıklarımıGecene gömdün onu,bir sır gibi tuttun onu koynunda…Vermedin,göstermedin sevdiğimi banaHatırlar mısın?Sende gülüp,sende ağlamıştık ve sende kaybolmuştukHatırlar mısın?

DinlemedinDuymadınAldın,aldın onu benden!Aciz bıraktın beni,gözü yaşlı,yüreği yaşlı bıraktınAldın onu benden aldın…Düşünmeden kara kaplı ellerinle çekip aldın onu,bilmiyordum alanın sen olduğunuGöremedim maskenin altındaki yüzünüGöremedimDur diyemedim sana,dur diyemedim!Çaresiz bıraktın beni çaresizHatırlıyor musun,güneşimi almıştın bendenKaranlığa mahkum etmiştin beni,hatırlıyor musun?

Kavuşmamıza çeyrek vardı ve sen bir su gibi içtin,içine çektin onu sigara içer gibi!Aldın onu bendenSakladın gelecek yarınlarımı,sevgimi,sevdiğimi!Anlamadın ki sen bizim acı dolu sevgimizi,hayatımızı…Bir okyanusta sen açtın kavuşmaya çeyrek kalaHatırlar mısın,duydun mu,önümüze yollar çıksa da,engeller olsa da önümüzde,okyanuslar,dağlar,denizler bitirmeye çalışsa da sevgimizi;dağ,deniz,okyanus,engel,yol dinlemeyecektik!Çeyrek kalsa da kavuşmamıza pes etmeyeceğizYılamayacağız…Yitirmeyeceğiz sevgimizi ne olursa olsun diye söz vermiştik birbirimize…Veve bu koca şehir şahidimiz olsun demiştikHatırlıyor musun?Şimdi çek okyanusu önümden,kaldır geceni parlak geleceğimizdenDelice,çılgınca sarılalım,kavuşalım birbirimizeBiz de kaybolalım hain gecenin koynunda!Şahidimiz ol tekrar mutlu geçireceğimiz günlere,sarılmalara,öpmelere,gülmelereKavuş up ayrılmalara…Sen de ağla bizim gibi,çılgınca dök gözyaşlarını…Bir bulut ol yağ sevdamıza…Şimdi hatırla,Kavuştuğumuz günü…

Gözyaşlarını;çılgınca sarılışımızda,kavuşmamızda dökmüştün…Usul usul yağmıştın sevdamızın üstüne!Okşar gibi,sever gibi!Hatırlıyor musun,isyan ettiğim günleri,yağmurunda sırılsıklam olduğum günleriSeni bir sırdaş olarak seçmiştim gecenin karanlığında fakat;senmişsin sevdamın katili,senmişsin kalbimin,sevdiğimin hırsızı…Hatırlıyor musun,gözyaşının altında çekip gittiğimizi!Almıştın onu benden ve gecene saklamıştınŞimdi her şeyimi alıyorum ve gidiyorum bilinmezliğe………

Gecende kaybolduk,gecende bulduk kendimiziŞimdi gidiyoruz,elveda sevgi yağmurlarında yıkandığımız koca şehir ELVEDA…

>>ßlu€mooNl!ght>>

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-25-2006   #37
TEOMAN

gerçektençok güzel okumaktan zevk aldım teşekkürler

Eski 12-04-2006   #38
bluemoonlight

beğendiğine sevindim çok tşkr ederim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-04-2006   #39
[KAPLAN]

Paylaşımların için teşekkürler Gerçekten çok güzeller
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-04-2006   #40
bluemoonlight

tşkler gözlerinize sağlıkBeğenmeniz onur benim için!
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-04-2006   #41
bluemoonlight

Sessizliğe büründü geride bıraktığın bu yerler…
Yüreğim !
Çaresizlik,konuşamamak’Dön’ diyememek;
Ne kadar da zormuş,ağırmış…
Gitmiştin…Sessizliğe gömmüştün beni,bu şehri !

Şehrin ışıkları yanmıyor artık,
Yeşil eskisi kadar güzel değil,güzel değil ilkbahar
Mavi değil artık gökyüzü…
Yakamoz parlamıyor artık,kayboldu gecede…
Sensizliğe,sessizliğe büründü,bu koca şehir,yüreğim…
Kıyafetinden sıyrıldı ilkbahar,ağaç ve Sen
İlkbahar:sonbahara verdi yerini,kıyafetlerini
Ağaç:çorak topraklara!
Sense;sessizliğe,yasa verdin…
Ağlamaklıydı evren !
Ağlamaklıydı yüreğim…
Sessizliğe büründü geride bıraktığın bu yerler…

Ne kadar da erken gitmek için;
Ne kadar da güzel birlikte olmak,ağlamak,gülmek !
‘Gitme,Dön’ diyememek ne kadar da acı!!
Gitmek için çok erken
Dur dinle…:
Paylaşacak,verecek bir şeyler olmalı,daha çok sevmeliyiz
Kavga etmeli,ağlamalı
Ve koyun koyuna uyumalı kavgadan yorulunca !
Aldırmamalıyız gecenin zifiri karanlığına…
Aldanma gidişini örteceğine
Ya yüreğim,Ya gözlerim…
Gitmek için çok erken…
Ya vur beni öyle git,ya da kal,
Kal yanımda !
Kurtar beni sessizlikten !
Ne kadar da acıymış konuşamamak
Söyleyememek hislerini…!

Sensizliğe büründü bütün evren…
Yüreğimi kanatıyor,acı veriyor bütün şarkılar…
“Seni Seviyorum
Seni özlüyorum diyorum Ölene kadar
Ne kadar da güzelDuyamazdın bu dizeleri…
Sessizliğinde yankılanan bu şarkıyı duyamazsınAnlayamazsın !
Son haykırış,son çırpınış…
Son sözler…
Ve sen yine gitmiştinSessizliğe mahkum etmiştin…!

Şimdi git,şimdi terk et yüreğimi ve bu şehri !
Dinlemek yok şarkılarımızı,ağlamak yok sensiz gecelerde…
Beddua etmek,isyan etmek yok sensizliğe !
Git işte…
Kalmasa da yeşilin,gecenin,mavinin tadı ;
Alışırım sensizliğin rengine !Alışırım sensizliğe !
Renkler,evren senin olsun;acı vermeden GİT !
Sensizliği öğreteceğim yüreğime,bu yerlere !

“Sen dön bana
Tut elerlimi,Ne olur öyle terk etme beni
Sarıl bana”
Son sözlerimdi Sana,son şarkım…Son ağlayışım…
Faydasızdı belki;ama umuttu benim için…
Gömdün işte sensizliğine,Hadi Git !
Bakma arkana…Ağlama !
Alışacak bu yürek,bu şehir yokluğunu…
Şimdi git,şimdi terk et yüreğimi…………
Ve Bu Şehri !!!!!!!

<ßlu€moonl!ght>

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-04-2006   #42
bluemoonlight

Yüreğini;
Göz yaşlarımla nakşettim yüreğime bir bir…
Göz yaşlarımda saklı yüreğin…
Her ağlayışımda,her gülüşümde acıyor yüreğim
Her aynaya baktığımda kanıyor gözlerim!
Acımadan,utanmadan gidiyorsun…
Hiçe sayarak gözlerimin ağlayacağını
Bilerek gidiyorsunAcı vermek için !

Yüreğin,göz yaşlarına gömüldü…
Göz yaşlarımla boğdum sevgini,gidişini…Ağlayarak !
Ellerini ellerime,yüreğini yüreğime,tenini tenime nakşettim
Gitsen de,vursan da,ölsen de yaşayacaksın bende !
Saklamıştım seni yüreğimin bir köşesinde…
Unuttum,attım seni yüreğimden dediğime bakma!
Göz yaşlarımda,yüreğimin en iç yanında saklıydın !
Bilmiyordun…
Acımadan vurmuştun damganı…
Vefasız demiştin,unuttun demiştin…!
Yüreğin,bedenin,tenin,kokun;göz yaşlarıma gömüldü !
Bir bir işledim içimin en iç yanına seni…

Haydi yine vefasız de,unutun de…
Vur beni en çılgın sözlerinle !
Unut beni,git,sevme de…
Kopar beni yüreğinden de,sevmiyorum,istemiyorum de !
Haydi yine desene,vursana yüzüme acı dolu sözlerini…
Hain,vefasız,yalancı de!
Ne oldu diyemiyor musun? Git diyemiyor musun?
Acıyor mu yüreğin seninde?
Bilmiyordun daima benle olduğunu,her ağlayışımda kalbimin kanadığını
Yüzümün anlamsız ifadeyle dolduğunu…
Yüreğimin,gözlerimin seni aradığını bilmiyordun!
Gidişini de işlemiştim gözlerimin içine…
Aynalar,ağlayışlarım,kalp ağrılarım,düşüncelerim hatırlatıyor seni bana…
Her aynaya baktığımda geliyorsun aklıma
Gidişin,vefasız deyişin…
Ve sen bilerek gidiyorsunAcı vermek için,hesap sormak için !
Yüreğini,göz yaşlarımla nakşettim yüreğime bir bir…

Her ağladığımda biraz daha geliyorsun aklıma
Biraz daha çöküyorum…
Biraz daha yıkıyorsun beni !

Keşke gittiğin gün bitseydin bende
Gözlerim görmeseydi gidişini,ağlamasaydım…
İşlemeseydim yüreğini göz yaşlarımla,keşke !
Keşke…sevmeseydim seni,tanımasaydım…
O zaman ağlamayı bilmezdi gözlerim
Özlemeyi,acı çekmeyi,ağrımayı unuturdu yüreğim !
Aynalar yalancı,aynalar düşman…
Göz yaşlarım,göz yaşlarım suçlu!
Keşke gittiğin gün bitseydin bende!!!

Yalan olsaydın,yalan olsaydı sevdan !
Hayaller kurmasaydık beraber,seviyorum demeseydin
Gitmeseydin…
İsyan etmezdim sana,isyan etmezdim hayata !
Bilseydim;işlemezdim seni yüreğime göz yaşlarımla…
Aynalar gibi olsaydın;yalancı,düşman !
Kanatmasaydın yüreğimi…………

Şimdi GİT de hadi !
İstemiyorum,sevmiyorum de,yalancısın de…!
Gözlerimden gözlerini,yüreğimden yüreğini
Göz yaşlarımdan sana dair ne varsa,söküp atacağım…
Akmayacak,bak göreceksin sende…
Gideceğim…Ne kadar ‘Git’ derken ‘Kal’ desen bile !
Şimdi git de hadi !
Göz yaşlarımla nakşettiğim yüreğini bırakacağım ellerine
Vefasız dediğin,hain dediğin kalbimi de…
Git diyordun ya hani…İşte Gidiyorum…

::::ßlu€moonl!ght::::

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-05-2006   #43
bluemoonlight

ßelki gitmek en iyisidirBazen susmakta öyle ! Her ne kadar karşındaki insan susmalara,gitmelere anlam veremesedeOysa ki bunların kendisi için en iyisi olacağını bilemezİşte gidiyorum,susuyorumGöz yaşlarımı bırakıyorum,aynalarda ki yüzümü deSen ne kadar G!T derken KAL desende ben GİTMEK zorundayım SENİ SEVİYORUM!!!!!!!!!
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-05-2006   #44
mate

hepsini okuma fırsatım olmadı ama zamanım oldukça okuyacağım paylaşımın için teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-10-2006   #45
bluemoonlight

Yapraklar yeşilse gözlerin kadar
Sonbaharı sevmiyorum kaybolacak diye yeşil
Sonbahar sarıysa saçların gibi
Saçlarını seviyorum sonbaharı değil

Derya denizse enginlere kadar
Sonbaharı sevmiyorum dalgalanacak diye deniz
Denizler dalgalıysa uzun sürecek gibi
Ben seni seviyorum sonbaharı değil

Sevgim üzüyorsa seni bu kadar
Sonbaharı sevmiyorum akacak diye yaşlar
Sonbahar ayrılıksa uzun sürecek gibi
Ben seni seviyorum sonbaharı değil

AlıntI

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com