Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kızlar

Ah Şu Kızlar...

Eski 10-28-2012   #16
Prof. Dr. Sinsi

Ah Şu Kızlar...

sitem´isimli üyeden Alıntı

Erkeklerin hepsi Öküz diyen kızlar,sabah o kadar makyajı hayvanat bahçesine gitmek mi yapıyorlar ??

doğru söz

Alıntı Yaparak Cevapla

Ah Şu Kızlar...

Eski 10-28-2012   #17
Prof. Dr. Sinsi

Ah Şu Kızlar...

evet arz da onayladığına göreKonu kapanmıştırDağılabilirsiniz
Alıntı Yaparak Cevapla

Ah Şu Kızlar...

Eski 10-28-2012   #18
Prof. Dr. Sinsi

Ah Şu Kızlar...

YoRuMSuZ´isimli üyeden Alıntı

Hahaha yahu ben bunları kızlardan duyunca tezlerimin kanıtlandığını görmüş olmanın mutluluğunu yaşıyorum

Bin yaşa sitem

Bi kere kız erkek farketmez insan olsun bi kere

Pardon ama kızların makyaj yapmasını anlıyoruzda, ya erkeklerin makyaj yapması ona ne diyorsun Adminim

Alıntı Yaparak Cevapla

Ah Şu Kızlar...

Eski 10-28-2012   #19
Prof. Dr. Sinsi

Ah Şu Kızlar...

Bizler makyaj yapmıyoruz, ama bakım elbette olacak Bunu özbakım, özsaygı gibi sözcüklerle ifade ederiz
Alıntı Yaparak Cevapla

Ah Şu Kızlar...

Eski 10-28-2012   #20
Prof. Dr. Sinsi

Ah Şu Kızlar...

bayanlardakide özbakım özsaygı
Alıntı Yaparak Cevapla

Ah Şu Kızlar...

Eski 10-28-2012   #21
Prof. Dr. Sinsi

Ah Şu Kızlar...

Maske kalınlığındaki pudra kaplı yüzler mi? Ya da o o bacaklarla giyilen o miniler ya da yapışan pantolanlar mı öz saygı
Alıntı Yaparak Cevapla

Ah Şu Kızlar...

Eski 10-28-2012   #22
Prof. Dr. Sinsi

Ah Şu Kızlar...

bayanlarda ki ÖZ BOYA ÖZ BADANA olmasın
Alıntı Yaparak Cevapla

Ah Şu Kızlar...

Eski 10-28-2012   #23
Prof. Dr. Sinsi

Ah Şu Kızlar...

belki öle rahat/iyi hissediyolar kendileriniönemli olan yakışması değil içinde kendini nasıl hissettiğin bence
Alıntı Yaparak Cevapla

Ah Şu Kızlar...

Eski 10-28-2012   #24
Prof. Dr. Sinsi

Ah Şu Kızlar...

makyaj yapmıyorum yapanada karışmam kızmam ancak dikkat cekecek şekllere giripte ortada salınan kendilerine laf atılınca olay çıkartan kız tayfasına sinir oluyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Ah Şu Kızlar...

Eski 10-28-2012   #25
Prof. Dr. Sinsi

Ah Şu Kızlar...

yapma kırmızıO kadar da değil
Alıntı Yaparak Cevapla

Ah Şu Kızlar...

Eski 10-28-2012   #26
Prof. Dr. Sinsi

Ah Şu Kızlar...

YoRuMSuZ´isimli üyeden Alıntı

Maske kalınlığındaki pudra kaplı yüzler mi? Ya da o o bacaklarla giyilen o miniler ya da yapışan pantolanlar mı öz saygı

Tabikide hayır ama insanın insan olması öncelikli kişileri bu tarz şeylerle yargılanmaması taraftarıyım
Bende tasvip etmem abartanları hatta hiç makyaj yapmadım bence doğal olmak en güzeli
Oda o insanların sorunu ya, 10 yıl sonra bozuk bi ciltle yaşamaya razılar demekki

Alıntı Yaparak Cevapla

Ah Şu Kızlar...

Eski 10-28-2012   #27
Prof. Dr. Sinsi

Ah Şu Kızlar...

vallaa ben içinde rahat değilsem yakışsada giymemetek çekiştirmekbluzun sağını solunu düzeltmek bana göre değilçuval olsun rahat olsun
Alıntı Yaparak Cevapla

Ah Şu Kızlar...

Eski 10-28-2012   #28
Prof. Dr. Sinsi

Ah Şu Kızlar...

Makyaja gelincede bi palyanço olmak var bidee asil duruşlu olan vargerçi bende ikisde yokda basit sade bişi makyaj malzemem kalem rimel ikilisi baska bisi yok
Alıntı Yaparak Cevapla

Ah Şu Kızlar...

Eski 10-28-2012   #29
Prof. Dr. Sinsi

Ah Şu Kızlar...

Makyaja karşı değilim Doğru makyaj (özbakım grubuna giren) bayanı daha bakımlı gösteriyor Şu an bahsedilen şey abartılı yapılan "ben burdayım" tavrı makyaj demi

İnsanın kendisine saygısı olması çok önemli bu aynı zamanda özgüveni de getirir Örneğin bayanda uzun saç hoşuma gider ama bakımlı ve özenle şekillendirilmişse Hatta biraz garip gelebilir ama uzun saçlı ve saç bakımını ihmal etmeyen bayanların kendisine saygılarının olduğunu düşünürüm Gözümde bir adım öne çıkarlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Ah Şu Kızlar...

Eski 10-28-2012   #30
Prof. Dr. Sinsi

Ah Şu Kızlar...

valla en rahat neyse onu giyerim,zaten bir yıldır kendimden geçmişim,lakin yerine göre abartısız makyajda yapar,giyinirimde,ama yakışmayan giymesin kardeşim,özellikle şu tayt modasından tiksindirdiler
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com