Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dursun, fıkraları, temel

Temel Dursun Fıkraları

Eski 08-22-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Temel Dursun Fıkraları

arkadaşlar artık hangisi var hangisi yok bakmadım araştıramadım çünki çok fazla konu var ben koydum eger daha önce verilmiş olanlar varsa sayılarının belirtirseniz sileyim ama hepside var demeyin batırırsınız dükkanı

1 Askerde bir gün komutan diyorki düşman cesedi getirene 10 dolar verilecek motivasyon aypmak için herkes birer düşman cesedi getiriyor bakıyolar temel 1 hafta yok ortada komutan şaşırıyor 1 hafta sonra bi bakıyolar temel kamyonla geliyo komutan diyorki seni anlından öpeyrum temel aslanum benim çok cüsel savaştun düşman cesedu getirdun ha buraya ama türkiyenin ekonomiside bellidur gel bu cesetleri bize 8 dolardan ver temel diyoki komutanum hayatta olmas saten 8e ben aldım onları

2 komutan diyo temele temeldiyo düşman askeri sağdan celse nabarsun temeldiyoki fururum komutanum komutan diyoki önünden arkandan gelse nabarsın temel fururum komutanum peki aşşagudan yukarudan celursa nabarsun fururum komutanum peki solundan celursa nabarsın diyo komutan temelde sinirleniyo komutanum bu alayda bi asker benmiyum onuda memet fursun diyo

3 Askerde komutanı carıyo temelı olum sole bakayum ıslamun şartı kaçtur temel diyoki 40tur kamutanum komutan basıyo temele dayagı azı burnu kan oluyo çıkıyo dışarı yoılda gordugu dursuna olayı anlatıyo dursunda dıyoku ula temel git komutanının elıne op ozur dile islamun şartu 5tir de temelde sinirlenir derki ulan adam 40 kabul etmiyo 5i heç edermi

4 bir gün türkiyeyle rusya svaş yapıyo temelde savaşta sınırda görev yapıyo gidiyo bakiyoki askerler kuş sapaınıyla ateş ediyo temel diyoki ula olum siz nabaysunuz burda böyle kuş sapanıyla kos koca rusyayla ansıl savaş yaparsınız diyo admlar diyoki e temel ne etçeguz silahımız yok temel diyoki cekilin kenera bu benim işim bi gürgen agacı kestiriyo içini oyduruyo içine barut saçma dolduruyo başınada bi demir parçası ya Allah rusyaya doru bi ateş bi bakiyolarki 100 oflu şehit temelde diyoki burda 100 ölü varsa rusyanın anasını demektir

5 temeli pilot yaptılar ilk fransaya ucuyor paris havalimanu kule izin ver ineceğim diyor temel kulede normal olarak diyorki kaptan yerini bildir temelde sinirli bi şekilde lan salakmısınız ön koltukta oturuyorum

6 temel 70 yaşındaki ninesini sırtına vurmuş dolaşırken caminin hocası bunu görüyor diyokki ula temel nabiyosun temel diyoki hoçam nenemdur sirtumda taşiyrum duasunu aliyrum demiş hocada demişki olum vur bunu kocayada gittigi yere hismetini edesin nie taşirsun neneni sirtunda demiş temelde sinirlenerek hocam oldumu bi ilim adamı olarak sana yakıştımı hiç 70 yaşındaki karıyı kocaya ver diyusun sana hiç yakuştumu diyince temelin sırtındaki neneside temelin kafasına vurur sus terbiyesiz sen hocadan dahamı iyi ibleceksin der

7 oflu hoca viz ediyi eyyy hatun kişiler bu gece kapınızı açık bırakın Hızır aleyhisselam gelebilir bada bira benziy ertesi sabah sorayi eyyy kadınlar kimin evine geldi ? bi kadın parmak kaldırıyi hocam benim evime gelid diye hoca diyoki cennetlik görmek isteyen bu kadına baksın

8 temel birine kafayı takmış soruyoki sen japonmusun hemşerim adm şaşırıyo diyoki hayır sonra 5 dkka sonra gene temel sen japonmusun hemşerim adm gene hayır diyor 10 dkka sonra gene temel sen japonmusun hmşerim temel bole 3-5 kere yapınca admda he ben japonum ne oldu diyince temelde vallahi hiç benzemiysun demiş

9 ortak inşlaat yapıylar oflu bayburtlu rizeli sabah oluyo inşaat yıkılıyo rizeli agliyo gitti demirim çeliğim bayburtlu agliyo gitti cakılım taşim ofluda iyiki çimento koymamışıız yoksa ha burda ziyan olacakti diyo

10 bu favorilerimden bigün itfayiyeci oluyo temel ile dursun bi eve gidiyolar yangın var temel cikiyo yukarı admlari atiyo aşşa dursunda aşşada admları yakaliyo temel atiyo dursun yakaliyo temel bi bakiyoki dursun zencileri tutmuyo çakılıyo kafa üstü yere zenciler dursunda aşşadan bariyo ula temel yanmışları nie atiyosun boşu boşuna aşşagiya

11 bi gün temel ölüm düşeginde ölecek fadimeye diyoki fadime beni affet ben seni çok aldattım başka karılarla diyo fadimede diyoki bende seni zevkinemi zehirledum saniyudun

12 otobüs şöförü oluyo Amerikada temel bi bakiyoki arkada bi kavga bi karmaşa bi gürültü zencilerle beyazlar kavga ediyo temel atiyo bunları aşşagıya diyoki benim için siyah beyaz fark etmez diyo hepiniz yeşilsiniz diyo hadi şimdi bidaha binin diyo otobüse temel yolcular binerken bagiriyo mikrafondan koyu yeşiller arkaya binsin diye

13 temli amerikada trafik memuru ettiler e tabi orda ceza yazmak zorunlu opldugu için buda kimseye ceza yazamamış akşam olmuş bi bisikletliyi durdurmuş dur kardeşum ceza yazacagum sana admda demişkli bana ceza yazamassun ben rahipim benim sol kolumda isa sağ kolumda meryem ana var diyo temeld diyoki ulaaa yaktım senin çiranı bide bisiklete 3 kişi biniysunuz

14 temel eczaneye giriyu hemşerum tavuk varmi diyo adm diyoki hemşerim burasu eczanedir burda tavuk bulumaz ertesi sabah gene geliyo hemserim tavuk varmidur adm gene diyo burasi ecsane burda tavuk bulunmas bu bole bikaçkere oluyo sonunda temel diyorki e burda tavuk yoksa nie burda tavuk bulunmas yazmiysun bu cama diyo kos koca eczacıda cama burda tavuk yoktur yazıyo ertesi gün temel gene geliyo diyoki abi tavuk nezaman gelecek

15 bi gün hacının teki binmiş arabasına rizeye gidiyo yolda trafik polisi durduruyo hacu çıkar ehliyet ruhsat saa ceza yazacagum hacu diyoki naptum ben memur bey polisde diyoki radara girdun hacuu hacıda sıçmadık radarınıza çıkarık ha ordan nie kizaysunuz

kendi emeğimdir beğendiyseniz +rep

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com