Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
arada, fıkralar, komik

Komik Fıkralar Bir Arada

Eski 08-10-2006   #1
[KAPLAN]

Komik Fıkralar Bir Arada

HERŞEY SENİN İÇİN

Becky ve Sam 50'nci evlilik yıldönümlerini kutluyorlardı Sam birden soruverdi: "Sevgilim, bu elli yıl içinde beni hiç aldattın mı?" "O da nereden çıktı?" diye sinirlendi Becky "Cevabı da öğrenmek istemezsin herhalde ?" "İsterim" dedi Sam "Lütfen anlat, ne olur?" "Madem öyle" dedi Becky, "Üç kez aldattım seni" "Üç kez öyle mi? Kimlerdi onlar?" "İlki" diye anlatmaya başladı Becky, "Hani sen 30 yaşındaydın ve kendi diş kliniğini kurmak istiyordun ama hiçbir banka sana kredi açmıyordu Sonra bir banka yöneticisi eve geldi, hiçbir şey sormadan tüm kağıtları imzaladı ve sen en modern araçları getirebildin" "Ooo Becky Benim için kendini feda ettin ha Benim sevgili karım! Peki ikincisi" "Hani 50 yaşında felaket bir kalp krizi geçirmiştin Çok kritik bir bye-pass ameliyatı geçirmen gerekiyordu da, hiçbir doktor sana el süremiyordu Her an ölebilirdin O sırada Dr Bakey onca yoldan kalktı geldi Ameliyatını yaptı, seni hayata döndürdü" "Ah benim sevgili karım Hayatımı kurtarmak için kendini bir kez daha feda ettin öyle mi? Hiç kimsenin böyle harika bir eşi olamaz Böyle bir şey yapman beni ne kadar sevdiğini gösterir Üçüncü peki?" "Hatırlıyor musun, yıllar önce Diş Hekimleri Odası Başkanı olmayı fena halde istiyordun ve 47 oyun eksikti?"

SARIŞIN BANKA SOYARSA

Sarışın ile esmer de, köşeyi kolay dönmek için banka soymaya karar vermişler Esmer bütün gece oturup plan yapmış Sabah masanın üzerine kağıtları sermiş, soygunu tüm ayrıntıları ile sarışına anlatmış: - "İyi anladın değil mi ?" diye de sormuş "Burası küçük bir semt bankası Bir tek güvenlik görevlisi var İşi üç dakikada bitirirsin, ben seni arabada bekleyeceğim" Binmişler arabaya, gitmişler bankaya Esmer motoru çalışır tutarak direksiyonda beklerken, sarışın bankaya girmiş 5 dk geçmis 10 dk geçmis 15 dk geçmis Esmer korkmaya baslamış Tam gaza basıp kaçmaya karar vermişken, bankanın kapısı büyük bir gümbürtüyle sonuna kadar açılmış Önde sarışın elinde bir ip İpin ucuna kasa baglanmış, sürükleye sürükleye arabaya koşmaya çalışıyor Arkasından güvenlik görevlisi "DUR" diye bağırarak ateş ediyor Ama koşamıyor çünkü pantolonu ve iç çamaşırı dizlerinden aşağıya inmiş Sarışın arabaya atlamış Esmer gaza basmış ve öfkeyle seslenmiş: - "Bir de bana planı tam anladığını söylemiştin ! " - "Anladim tabii" - "Ben sana GÜVENLİK GÖREVLİSİNİ BAĞLA, KASAYI BOŞALT demistim gerzek"

SARIŞINLAA SATMIYORUZ

Genc ve guzel sarisin, alisveris merkezinin beyaz esya reyonuna girer ve saticiya sorar: - "Su kucuk televizyonu almayi dusunuyorum, fiyati nedir ?" - "Kusura bakmayin hanimefendi sarisinlara satis yapmiyoruz!" Genc kadin sinirlenir, evine gider, sacinin rengini degistirir ve ertesi gun magazaya geri gelir, ayni saticiya yaklasir ve: - "Su kucuk televizyonu satin almak istiyorum" der - "Kusura bakmayin hanimefendi sarisinlara satis yapmiyoruz !!!!" Kadin iyice sinirlenmistir, solugu bir kuaforde alir, bu defa koklu bir degisiklik yapar, hatta makyajindan,goz rengine o tam bir esmer bombadir artik Ayni magazaya gider, ayni saticinin yanidadir ertesi gun: - "Su kucuk sevimli beyaz renlki televizyon ne kadar ???" - "Kusura bakmayin hanimefendi, sarisinlara satis yapmiyoruz" - "Inanmiyorum, nasil anladiniz sarisin oldugumu, uc gundur kendimi esmere cevirmek icin yapmadigim kalmadi!" - "Hanimefendi 3 gundur satinalmaya calistiginiz sey Mikrodalga firin!"

sızınle konusmuyorum

Vantrolok eline geçirdiği kukla ile konuşuyor ve aptal sarışın fıkraları anlatıyormuş Gösterisi biraz ilerledikten sonra birden orta sıralardan sarışın bir kadın ayağa kalkmış ve yükses sesle : - Afedersiniz ! Bu çıkış üzerine vantrolog ve kalabalık durmuşlar ve sarışına bakmaya başlamışlar, sarışın : - Görüyorum ki sarışınların ne kadar aptal olduğuna dair şakalar yapmaktasınız Peki söyler misiniz, bu kanıya nereden vardınız ? Tek suçumuz saçımızın rengi mi yani ? Sizin bu yaptığınınz ırkçılık olmuyor mu ? Kadınların birçoğunun sarışın olduğu ülkelerdeki kadınlara hakaret etmiş olmuyor musunuz ? Tanımadığınız bu kadar kadına ettiğiniz hakaretler sizi rahatsız etmiyor mu ? Söyler misiniz ?!! Bunun üzerine vantrolog çok mahçup ve üzgün bir yüz ifadesi ile : - Şey, ben özür dilerim, sadece şaka yapıyordum EğerSarışın Vantrolog'un sözünü keser ve : - Ben sizle konuşmuyorum bayım O elinizdeki küçük terbiyesiz adamla konuşuyorum ! Siz onu savunmayın, o cevap versin

rektor

Üniversitede dönemin ilk gününde Rektör yeni gelenleri toplamış, üniversite kurallarını anlatırken sıra yurt olayına gelmiş Rektor demiş ki "- Kız yurtları erkek öğrenciler için yasak bölge Erkek yurtları da kız öğrenciler için Yasak bölgede yakalanan kişiye ilk seferinde 20 dolar ceza kesilecek İkinci yakalanışında 60 dolar, üçüncü yakalanışında da 180 dolar ceza kesilecek Sorusu olan var mı?"Arka taraftan bir erkek öğrenci sesi:- Sezonluk bilet ne kadar?

temel

Temel duş almaya girer, şampuanı saçlarına boşaltıp ovalamaya başlar Sırtını keslemeye gelen annesi sorar : - Oğlum kafanı ıslatmayacak mısın?? Temel cevap verir : - Yok anne bu şampuan kuru saçlar içinmiş

baba ve cocuk

çocuk babasına sorar:baba politika gerçekten nedir?-bak oğlum ben eve para getiriyorum öyleyse ben bir kapitalistim-annen parayı yönetir öyleyse o da hükümettir-deden paranın doğru idare edilip edilmediğine dikkat eder o da sendikadır-hizmetçi kız ise işçi sınıfıdır-bizlerin ise tek hedefi vardır senin rahatlığın dolayısı ile sende halksın ve sargı bezi içinde yatan kardeşin ise gelecektiroğlum anlaya bildin mi?çocuk düşünür ve babasına bu gece anlattıklarının üzerinde düşüneceğini söylergece yarısı çocuk uyanırküçük kardeşi sargısına pislemiştir ve bağırmaktadırne yapacağını bilemeyen çocuk anne ve babasının yatak odasına giderannesi yalnız ve derin bir şekilde yatmaktadır bu yüzden uyandıramazböylece hizmetçi kızın odasına giderbakar ki babası hizmetçi kızla yataktadırdedeside pencereden gizlice onları seyretmektedirhepsi öyle meşguldürler ki çocuğun orada olduğunun farkına bile varmazlarçocuk hiçbirşey yapamadan yatağına geri dönerertesi sabah baba çocuğuna kendince politikanın ne olduğunu anlatmasını ister-evet diye cevaplar çocuk-kaptalizm işçi sınıfını kötüye kullanıyor-sendika bunu seyrediyor-bu arada hükümet uyuyor-halk ise dikkate alınmıyor-ve gelecek bokun içinde yatıyor-POLİTİKA BUDUR!!!!

araba kazası

Araba KazasıBir kadınla bir adam ayrı ,ayrı arabalarında giderlerken çarpışırlar İkisinin de arabası mahvolur ama şans eseri ikisi de hiç yara almadan kurtulur Arabalarından sürünerek çıkarlar ve kadın adama bakıp:- Çok ilginç! Sen erkeksin ben de kadın Arabalarımız mahvoldu ama ikimize de hiçbir şey olmadı Bu belki de tanışıp, dost olup, hayatimizin sonuna kadar huzur içinde birlikte yasamamız için bir işarettir,' derMüthiş heyecanlanan adam:- Evet, galiba haklisin,' diye cevap verir şaşkınlıkla Kadın :- Bak, arabam hurdaya döndü ama bir şişe şarap sapasağlam Bu kesin bir işaret Bu şarabı içip şansımızı kutlamalıyız,' diye devam eder ve şarap şişesini adama uzatır Adam şişeyi alır, açar ve yarısını içip kadına verir Kadın hemen şişenin mantarını kapatıp adama geri uzatır Bunun üstüne adam sorar:- Sen içmeyecek misin? Kadın cevap verir :- Hayır, ben polisi bekleyeceğim

temel ve dursun

MetroseksüelDursun Temel'e sormuş: Metroseksüel erkek ne demek da?Temel düşünmüş, düşünmüş, sonunda:Ha oni pilmeycek ne var da, yerin altından giden dönmedur demiş

100 opcuk

100 Öpücük Sevgili karıcığım, bu ay maaşımdan sana para gönderemiyorum, onun yerine 100 öpücük gönderiyorum Sen benim bir tanemsin Kocan Allen Karisi da ona cevap veriyor, Sevgili aşkım, Gönderdiğin 100 öpücük için teşekkür ederim Masraflar söyle;
1- Sütçü bir aylık süt için 2 öpücüğü kabul etti,
2- Elektrikçi 7 öpücükten sonra anlaşmaya razı oldu,
3- Evsahibi kira için her gün 2-3 defa uğruyor,
4- Bakkal sadece öpücüğe razı olmadı, ona ilave başka şeyler de verdim,
5- Diğer masraflar toplam 40 öpücük Beni lütfen merak etme, daha 35 öpücük bakiyem var ve bu ayı çıkarabilirim Gelecek ay için de ayni yönde mi plan yapmalıyım? Lütfen bilgi ver Sevgili karın Josephine

Bu Gece Mi Yarın Gece Mi

Düğün gecesi kayınpeder damatla dalga geçiyormuş: Bakalım demiş, aslanlar gibi gerdeğe bu gece mi gireceksin yoksa fareler gibi ertesi geceyi mi bekleyeceksinı Damat sırıtarak cevap vermiş: - Ben tilki gibiyimdir efendim, dün gece girdim

Çocuklar Etkilenmesin Diye

Biri 95 yaşında biri 92 yaşında karı koca, boşanmak için hakimin karşısına çıkmış Hakim üzülmüş, -"Yapmayın ya" demiş -"Yetmiş yıllık evlisiniz boşanacaksınız?" -"Yok" demiş adam -"Biz çoktan boşanmaya karar verdik de çocuklar etkilenmesin diye, ölmelerini bekledik" demişler

Boynuzlanmışın

Bi adamla kadın evlilermiş fakat çocukları olmuyormuş 15 sene sonra kadın müjde kocacım hamileyim demiş Bizimki çok sevinmiş eeeee kolay değil 15 seneden sonra baba olmak Fakat 8 ay sonra işyeri adamı yurtdışına göndermiş Adam çok üzülmüş doğumda karısının yanında olamayacağı için ama eli mahkum gitmiş 4 ay sonra geldiğinde ne görsün çocuk zenci Karısına sorunca kadın soğukkanlılıkla cevap vermiş "Aslında çocuk normal doğdu fakat sonradan benim sütüm kesildiği için zenci bir süt annesi buldum onun sütünü içe içe böyle karardı" demiş Adam da "ben en iyisi anneme sorayım o herşeyi bilir" demiş Annesine anlatmış: "Evet oğlum doğrudur Sen de normal doğdun fakat sütüm kesildiği için seni inek sütüyle besledim şimdide boynuzların çıkıyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-11-2006   #2
elemterefis

Ellerine sağlık, çok güldüm ya, süper hepsi
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-19-2006   #4
%jokér%

komedi yaww
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-25-2006   #5
mehlika sultan

çok beğendim mütiş olmuş
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-25-2006   #6
evrem

eveeeeettttt çok komiiikkkkkkk puhahahahahah :Ç
Alıntı Yaparak Cevapla

karne

Eski 08-27-2006   #7
evrem

karne

Karne

Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür "Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş" diye düşünür ve oğluna seslenir:
-"Getir bakayım şu karneyi!"
-"Al baba"
Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf
-"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik aletleri, ne istersen yapıyoruz Kız arkadaş uğruna harcadığın çiçek parasının haddi hesabı yok Ne bu notların hali, rezil şey!"
-"Baba O benim karnem değil ki, senin kitaplarını karıştırıyordum, birinin arasında karnelerinden birini bulmuştum"

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-08-2006   #8
stubborn

araba kazası en güzeli bnce ama direleri de çoookk güsel ve konki paylaşım için saol
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-04-2006   #9
Muhammed

hehehe bunlar çok güzel yaw :D
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-05-2006   #10
Thyen

çok iyi ya hahahahhaha
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com