Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Kıssadan Hisse

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
allahın varlığı

&Quot;Allah'ın Varlığı&Quot;

Eski 08-05-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

&Quot;Allah'ın Varlığı&Quot;

Bir güN Adamın Biri Peygamber Efendimiz (sav) sormus sen bana ALLAHIN oldugunu soluyorsun ama hic bir kanıtı yok bana bunu kanıtlayabilirmisin demiş adam PEYGAMBER (sav) efendimize Sonra Efendimizi Süper bir cevap vererek Söyle demiş şimdi o zaman bildigin gibi pekmez sekerlidir ama o Şeker Gözukmez ama tadını alırsın sen bu pekmezin içindeki şekeri bana ispatladığın zaman benda sana ALLAHIN varlıgına inandıracağım diyerek o adama orada büyük ders verir ne olursa olsun ALLAH vardır ALLAH birdirdiyerek adam oradan hemen uzaklasır ve Efendimiz o adama orada Çok Güzel Bir Ders Verir
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com