Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Marmara Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, çambol, darıca, gebze, ilköğretim, kocaeli, okulu, servet

Darıca Servet Çambol İlköğretim Okulu Bilgileri Gebze Kocaeli

Eski 08-14-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Darıca Servet Çambol İlköğretim Okulu Bilgileri Gebze Kocaeli

Darıca Servet Çambol İlköğretim Okulu Hakkında - Darıca Servet Çambol İlköğretim Okulu Tanıtım - Darıca Servet Çambol İlköğretim Okulu Resimleri - Darıca Servet Çambol İlköğretim Okulu İletişim

Darıca Servet Çambol İlköğretim Okulu Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Darıca Servet Çambol İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Darıca Servet Çambol İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Darıca Servet Çambol İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Darıca Servet Çambol İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Darıca Servet Çambol İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz "Kendi Okulunu Kendin Yap" kampanyası çerçevesinde HİSAR ÇELİK AŞ sahipleri Ahmet ÇAMBOL ve Kamil ÇAMBOL tarafından anneleri Servet ÇAMBOL hanımefendi adına yaptırılmıştır Okul inşaatı yapım çalışmasına 1988 yılında başlanmıştır 1991 yılında bitirilmiştir Okul 1991-1992 eğitim-öğretim yılında iç donanımı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tamamlanarak açılmıştır Okulumuz bodrum katı hariç üç katlı ve 8 derslikten ibarettir

Kurucu müdür olarak 1991 yılında okulda göreve başlayan Hasan EREN'in 1998 yılında başka bir okula atanmasıyla okulda müdür yardımcısı olarak görev yapan İbrahim YAZICI okul müdürlüğüne vekaleten görevlendirilmiştir 4 Şubat 2010 tarihinde yapılan müdür atamalarında Mustafa SAĞDIÇ okul müdürü olarak okulumuza atanmıştır

Zorunlu eğitimin 8 yıla yükseltilmesinden önceki yıllarda Servet Çambol Ortaokulu olarak 782 öğrenciyi bir üst öğrenim olan liseye hazırlayarak mezun etmiştir Bunlardan başarıyı yakalayarak üniversiteye girenlerin sayısı bir hayli yüksek olup, çeşitli mevki ve mesleklerde görev yapan kişiler vardır Okulumuzdan mezun olan Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görev yapan Serkan YAĞCI Dünya Tekvando Müsabakası'nda şampiyon olmuştur

Okulumuzdan her eğitim-öğretim yılı yaklaşık 80 öğrenci ilköğretim diploması alarak mezun olmaktadır Bunlardan %30'u lise giriş sınavını kazanarak puanla öğrenci alan Anadolu türü liselere kayıt olmaktadır Diğer mezunlarda özellikle yakın çevremizde bulunan lise ve meslek liselerinde bir üst eğitim-öğretime devam etmektedir

Darıca Servet Çambol İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: DARICA SERVET ÇAMBOL İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: OSMANGAZİ MAH AŞIROĞLU CAD SOYALAN SOK
Telefon Numarası: 2626535525
Faks Numarası: 2626539557
E-mail Adresi: 969165@mebk12tr
Web Adresi: -

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwgebze mebgovtr

Okul hakkında daha fazla bilgi için:

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com