Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Bilim Teknik ve Teknoloji Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cep, google’dan, işletim, sistemi, telefonu

Google’dan Cep Telefonu İşletim Sistemi

Eski 11-01-2007   #1
[KAPLAN]
Icon46

Google’dan Cep Telefonu İşletim Sistemi

Google Grubu, internetin arama, Gmail elektronik postaları, YouTube, anında mesaj gibi tüm fonksiyonlarını bir araya toplayan bir cep telefonu işletim sistemini 2 haftaya dek kamuoyuna açıklayacak

Wall Street Journal Gazetesi’nin haberine göre Google, kendi işletim sisteminin donanım olarak bulunduğu cep telefonlarının gelecek yılın ortalarına doğru piyasaya çıkmasını istiyor ve bu amaçla cep telefonu üreticileriyle görüşmelerini sürdürüyor

Google’ın yakında “GPhone” adlı bir ürün çıkaracağı yönündeki söylentilerin yanısıra, internette kimi teknoloji sitelerinde, şirketin Asyalı üreticilerle geliştirdiği kimi telefon prototiplerinin fotoğrafları yer alıyordu

Kaynak:NTVMSNBC

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Google’dan Cep Telefonu İşletim Sistemi

Eski 02-22-2008   #2
fbmerve

Cevap : Google’dan Cep Telefonu İşletim Sistemi

vayyyyyyyyyyy vayyy guuuselll qlmuşş tbrklerrr
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com