Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
babalar, kizlari

Babalar ve Kizlari

Eski 03-04-2008   #1
gülgüzeli

Babalar ve Kizlari

0 yasinda
Baba:Ne kadar da güzel Simdi bu kücücük sey benim kizim mi?Gözleri ne kadar çok bana benziyor
Kizi:Bu gözlerini benden hiç ayirmayan adam babam olsa gerek
5 yasinda
Baba:Prensesim benim,güzel kizim
Söyle bakim baban sana ne alsin?
Kizi:En çok babami seviyorumBabam neden annemle uyuyor?Hep benimle uyusun,baskasini sevmesin
10 yasinda
Baba:Gittikçe yaramaz oluyor kime çekti bu kiz?
Kizi:Ben babama asigim büyüynce babam gibi erkekle evlenecegimBabam bu ay harçligimi arttirir mi?
15 yasinda
Baba:Ne kadar da çabuk büyüdüEve gittikçe geç kalmaya basladi,bu gidisle basina birsey gelecekSanirim daha sert konusmaliyim
Kizi:Babam yüzünden arkadaslarimla istedigim kadar vakit geciremiyorumBana baski uygulamasindan nefret ediyorumNe zaman özgür olacagim?
20 yasinda
Baba:Artik sözümü dinlemiyorBenden giderek uzaklasiyorKendi parasini da kazanmaya basladi ya,bana ihtiyaci kalmadi tabiiUzun zamandir tatli bir-iki laf geçmedi aramizda zatenEvi de sürekli erkekler ariyorGaliba kiz elden gidiyor
Kizi:Her dedigime aliniyor,beni bir türlü anlamiyorHele geçen gün giydigim mini etege karismasina ne demeli?Evden ayrilip,kendi hayatimi kurmaliyimÇocuk muamelesi görmekten biktim artik!
25 yasinda
Baba:Bir gün bunun olacagini biliyordumIste evleniyorZaten aramiz eskisi gibi degildiSimdi bir de kocasi varPrensesim beni terk ediyor
Kizi:Böyle bir günde bile o mutsuz ifadeyi takinmasinin ne lüzumu var ki?Biliyorum onu bir türlü içine sindiremediBu yüzden yapiyorKendi hayalindeki damat degil y!Sanki birlikte yasayacak olan o
30 yasinda
Baba:Çok az görüsüyoruzDaha sik biraraya gelsek ne iyi olurHem torunlarimi da özlüyorumKendi arkadas çevrelerinden firsat bulup da bize gelmiyorlar ki
Kizi:Babamlari da çok ihmal ediyorum galibaYine telefonda çok üzgün geldi sesiHaftasonu onlara sürpriz yapmak en iyisi
40 yasinda
Baba:Kizim,benim entellektüel düzeyimi yeterli bulmuyorOna göre çagin gerisinde düsünüyormusumOysa kücükken derslerine hep ben yardim ederdimAnlayamadigi bütün problemleri bana sorardiSimdi beni begenmiyorBir daha onunla asla politik tartismalara girmeyecegim
Kizi:Babam giderek daha da çocuk gibi davraniyorSürekli birseylerden yakiniyorGerçi son zamanlarda sagligi da iyi degil amaYa ona bisiy olursa?Zaten hiçbir zaman diledigi gibi bir evlat da olamadim
45 yasinda
Baba:Kizimin mutlu bir yuvasi olmasi ne güzelGözüm arkada gitmeyecegimHerseyi kendi basardiOnunla gurur duyuyorum
Kizi:Babam için çok endiseleniyorumOnu kaybetmeye hazir degilimIlaçlarini da hep ihmal ediyor zatenAllah'im onu benden alma!
50 yasinda
Baba Dünyada mutlu kal kizim!
Kizi:Seni çok özleyecegim ve arayacagim babacigimSimdi ben kime danisacagim,kim yardim edecek bana?Ne olur gittigin yerde çok mutlu olVe hep yanimda oldugunu hissettir,ne bileyim ben,arada sirada isaretler yolla meselaAh babacigim!Senseiz nasil yasayacagim?
55 yasinda
Kadin:Sen gideli,seni daha iyi anliyorum babacigimKeske seni hiç üzmeseydim demeyecegim,çünkü 'keske'lerin hiçbirsey degistirmeyecegini biliyorumYine de beni duyuyosan,lütfen seni üzdügüm her gün için çok ama çok pisman oldugumu bil olur mu?

Binlerce gözüyle,bosluktaki adam uzanir,düssel bir incelikten onu kendi gecesine alir

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com