Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık > Cinsellik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sertleşme, sorunum, yapmalıyım

Sertleşme Sorunum Var Ne Yapmalıyım?

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sertleşme sorunum var ne yapmalıyım?

38 yaşındayım ve bir aydır ereksiyon sorunum var Yatağa başaramama korkusuyla giriyorum Kendi kendine geçer mi? EP/İstanbul

Sertleşme sorunu; üç ay boyunca cinsel performans için gerekli sertleşmeyi sağlayamama durumu olarak tanımlanabilir Ön sevişmeyi uzatarak, eşinizin sevişmeye daha aktif katılımını destekleyerek sertleşme sağlayabilirsiniz Ayrıca eşinizle olan ilişkinizi de gözden geçirmenizde fayda var Eşinizin desteğiyle bu sorunu aşamadığınızda bir cinsel terapistten yardım alabilirsiniz

CİNSEL TIP DERNEĞİ BAŞKANI DR CEM KEÇE

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Psikolojiniz çok önemli

32 yaşında bir yıllık evli bir erkeğim İki haftadır sertleşme sorunu yaşıyorum Ne yapmalıyım? SD/Denizli

Sertleşme sorununun nedenleri arasında kalp ve damar hastalıkları, kullanılan birtakım ilaçlar, stres, üzüntü, performans baskısı ve psikolojik problemler yatabilir Ancak her şey yolunda giderken, aniden ortaya çıkan sertleşme sorunu genellikle bize durumun psikolojik olduğunu düşündürür Son iki hafta içerisinde hayatınızı olumsuz yönde etkileyen bir olay yaşayıp yaşamadığınızı düşünün Bu süreçte eşinizle sıkıntılı bir dönem yaşamış olabilirsiniz ya da sizi strese sokan bir durum olmuş olabilir Bu durum geçicidir Sorunun nedenini tespit ettikten sonra tedavi olabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

benimde öyle bir sorunum var konunun üzerinden bayağı geçmiş lütfen bana ulaşabilirmisin yardımını bekliyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

kardeş özel mesaj atarmısın ben atamıyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

bu soruları soranları bulabiliyormuyuz? yardıncı olsunlar bize ?
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com