Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
Çıkma, açıklamaları, cevapları, teklifi

Çıkma Teklifi Cevapları Ve Açıklamaları

Eski 08-07-2006   #1
kara_gozlu

Çıkma Teklifi Cevapları Ve Açıklamaları

*olmadığı için üzgünüm; ama lütfen arkadaş kalalım
İstediğin sey mümkün değil Ama yanımda olmaya devam et Beni evime getirip götürecek, güldürüp-eğlendirecek, eğlence yerlerinde eşlik edecek, faturalarımı yatıracak ve tamirat işlerimi yapacak birisine ihtiyacim var Merak etme; bir erkek arkadaşım olduğunda da arada sırada ararım seni

*ama ben seni kardeşim gibi görüyorum
Bir daha asla bu konuyu gündeme getirme

*duygusal sorunlarım var; önce onları çözümlemem gerek
Senden başka birkaç kişi daha istiyor; ama bir türlü karar veremiyorum

*böyle bir ilişki için henüz hazır değilim
Henüz alemlerin tadını yeterince çıkaramadım Beraber olmak istediğim birkaç yüz kişi daha var Beklemeye devam et Daha iyisini bulamazsam belki gelirim

*seni yeterince tanımıyorum
Tipin falan tamam ama ya diğer özelliklerin? Araba senin üzerine mi? Evin-yazlığın var mı? Kaç para kazanıyorsun? Bankada paran var mı, vs

*ben de seni istiyorum ama şimdi olmaz zamana bırak
Saz heyetinde onsekizinci keman olarak çalmaya devam et Gencim, güzelim, çekiciyim Bunların tadını en dibine kadar çıkarmak istiyorum; diger taraftan senden daha iyi birisini bulamamaktan da kaygılanıyorum Arada sırada koklatırım ama daha fazlasını isteme Selülitlerim - gözaltı torbalarım ortaya çıktığında ve rekabet edemez duruma geldiğimde senin olacağım Yersen

*seni seviyorum ama ben çok seçici birisiyim; kolay kolay beğenmem hemen karar vermemi bekleme
Ben İngiltere kraliçesinin soyundan geliyorum Bana layık olmak çok zordur Superman - Brad Pitt - Prens Rainer - Bill Gates karışımı bir erkek arıyorum Güç, karizma, zenginlik, zeka, statü, fizik, kimya, falan hepsi birarada olmalı Kız kurusu olmak pahasına da olsa arayacağım Eğer bulamazsam can simidim olursun, değil mi kerizciğim?

*ama aramızda çok yaş farkı var
Şimdilik idare ediyorsun ama ileriki yıllarda göstereceğin performans konusunda ciddi endişelerim varCukka tamam ama yetmez ki

*hayatım şu anda karmakarışık, ısrar etme ben seni ararım
Birkaç erkeği aynı anda idare ediyorum Fazla kurcalama Habersiz eve gelmeye falan da kalkma, ikimiz de dayak yeriz valla

*aşk bana göre değil
Kendime güvenim yok Bir ilişki sürdürmek için çaba harcamaktansa evde TV izleyip, pasta-börek yerim Nasısa ailem zamanı gelince birisini bulur

*aynı işyerinde çalıştığım biriyle birlikte olamam
İşyerinde göz koyduğum erkeklerden biri olsaydın hemen atlardım ama değilsin Diğer taraftan, ileride yöneticim olur da burnumdan getirirsin diye açık açık söyleyemiyorum

*şu sıralar kariyerime konsantreyim
Yaptığım iş dışında hiçbir konuda söyleyecek sözüm yok

*ben nişanlıyım
Ne güzel eğleniyorduk Neden üzerime geldin ki sanki Sonunda doğruyu söylemek zorunda kaldım işte

*evet, istiyorum
Dürüst bir kadın

*hayır, istemiyorum
Dürüst bir kadın daha

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-11-2006   #2
karizma_20

hadi be sen bana öle demedin ama :) böle sey olurmu be bana böle diecek kız onun kafasını patlatırım oracıkta
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-25-2006   #3
mehlika sultan

bence çok doğru açıklamalar:D
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-25-2006   #4
evrem

klasik açıklamalar işte canım :P
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-17-2006   #5
RaHaTSiZ

eghh işte faLan Fişmekan
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-24-2006   #6
sawman

Alıntı:
karizma_20 tafarından gönderildi
hadi be sen bana öle demedin ama :) böle sey olurmu be bana böle diecek kız onun kafasını patlatırım oracıkta
o kadarda deil yanı kafa patlatma felan cok kurtlar vadısı isledın heralde

Yaşamla ölümü ayıran çizgi
Siyahla beyazı ayıramaz ki
Her yolun sonunda ölüm olsa da
Sevenleri kimse ayırmaz ki

ÇARŞI
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-28-2006   #7
bessraa

bnce de brass knuşmalara dikkat edelim lütfen
burası geyik bölümü ne de olsa
lütfen kafa patlatırım fln,noluoss??:@

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com