Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Komik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
platonik, şanssız

Platonik Ve de Şanssız

Eski 04-20-2007   #1
asyaland

Platonik Ve de Şanssız

platonik vede şanssız

Size Aşık Oldum =)

Bir zamanlar uzak ülkelerin birinde çok yakısıklı bir prens yaşarmışAncak prens daha çok küçükken ülkedeki kötü kalpli cadının lanetine uğramış ve üzerindeki bu lanet yüzünden,her yıl sadece bir kelime konuşabiliyormuşMesela prens iki kelime söyleyeceği zaman , bir yıl susuyor, böylece ertesi yıl da iki kelime hakkı oluyormuş

bir gün, bu yakışıklı ama talihsiz prens dere kenarında otururken bir de bakmış karsıda küçük bir kulube, kulubenin bahçesinde muhteşem bir kızSaçları altından daha sarı,gözleri gökyüzünden daha mavi, dudakları kirazdan daha kırmızıymışPrens, bu güzelliği görünce aklı başından gitmiş, o an aşık olmuş2yıl boyunca konuşmamaya karar vermiş,ikinci yılın sonunda kıza "Çok güzelsiniz" diyebilmek için

Ama ikinci yılın doldugu gün,prensin içiçndeki bu ateş dahada büyümüş ve kıza "Size aşık oldum" demek için yanıp tutuşur olmuşBöylece ÇOK, GÜZELSİNİZ, SİZE, AŞIK, OLDUMToplam beş kelimeyi söyleyebilmek için, geçen iki yılın ardından üç yıl daha konuşmamayı göze almış

Beş yılın sonunda prens konuşmak için hazır olduğu sırada, birden bu muhteşem güzel zarif kızla evlenmeyi, onu sarayının prensesi yapmayı ne kadar istediğini farketmişBöylece

ÇOK, GÜZELSİNİZ, SİZE, AŞIK, OLDUM, BENİMLE, EVLENİR MİSİNİZ

Toplam yedi kelime söyleyebilmek için beş yılın ardından iki yıl daha sabretmeye karar vermişVe prens bu platonik duygularla yedı koskoca yılı tamamladığı gün, artık dünyanın en heyecanlı ve en mutlu erkeği olarak kızın yaşadığı külübeye koşmuşKız yine kulubenin bahçesinde otururken , kitap okuyormuşPrens elindeki tek kırmızı gülü kıza uzatmış ve sormuş:

"ÇOK GÜZELSİNİZ, SİZE AŞIK OLDUM, BENİMLE EVLENİR MİSİNİZ?"

Kız başını kaldırıp prense bakmışKulaklarını örten altın sarısı saçlarını geriye atmış ve prense:

"PARDON??"

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-20-2007   #2
suskun

çok güzeldi asyaland emeğine sağlık

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-20-2007   #3
Ergenekon

:)))
ne hatırlattı biliyor musun? bir reklamı, aşkını dile getiren utangaç delikanlının, ne dediğini walkman dinlediği içn kızcağız anlamıyor
ben de reklamcılar çok yaratıcı sanıyordum kesin senin hikayeyi okuyup ilham almışlar paylaşım için teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-20-2007   #4
speed

güzel hikaye vallaha eline sağlık asyaland
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-17-2007   #5
İSİMSİZ KARANLIK

Alıntı:
Ergenekon tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
:)))
ne hatırlattı biliyor musun? bir reklamı, aşkını dile getiren utangaç delikanlının, ne dediğini walkman dinlediği içn kızcağız anlamıyor
ben de reklamcılar çok yaratıcı sanıyordum kesin senin hikayeyi okuyup ilham almışlar paylaşım için teşekkürler
:D :D :D Teşekkürler asyaland, güzelmiş :D :D

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com