Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi > Dünya

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
abd, görüntüler, havaya, saniye, tankını, uçurdular

Abd Tankını Havaya Uçurdular Saniye Saniye Görüntüler

Eski 04-16-2007   #1
Gözyaşı

Abd Tankını Havaya Uçurdular Saniye Saniye Görüntüler

Eski 04-16-2007   #2
[KAPLAN]

Ne kadar güzel bir görüntü gerçekten Birkaç gün duvarkağıdı olarak mı kullansam diye düşünüyorum ?!

Eline sağlık Gözyaşı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-16-2007   #3
asyaland

Alıntı:
[KAPLAN] tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ne kadar güzel bir görüntü gerçekten Birkaç gün duvarkağıdı olarak mı kullansam diye düşünüyorum ?!

Eline sağlık Gözyaşı
Hiç bir insanın ölümü veya bu tarz bir görüntü hoş olamaz bunlar Amerikan askerleri bile olsa :(

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-16-2007   #4
[KAPLAN]

Alıntı:
asyaland tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hiç bir insanın ölümü veya bu tarz bir görüntü hoş olamaz bunlar Amerikan askerleri bile olsa :(
Tabiki Amerikalı askerlerinde iyileri, insan olanları vardır, ayrıca düşüncem tankın içinde insan olmadığı yönünde Hem tankın bulunduğu yere bakarsanız ( Tank park halinde gibi) , hem de bombayı yerleştirirken içinde insan olması durumunu düşünürseniz ; bu olayı bu kadar kolay gerçekleştiremezlerdi Yine de haberin ayrıntısını bilmediğimiz için emin olmayız tabiki

Son olarak Asyaland, Dünya'da onlardan çok daha masum insanlar var, ve haketmedikleri halde insafsızca öldürülüyorlar Eğer saldırıyorsan, oluşabilecak her türlü durumu da kabul ediyorsun demektir Hatta Amerikalı askerlerin birçoğu da para alıyorlar bu işten ! Ve bu da paranın bedeli olsa gerek

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-16-2007   #5
asyaland

Kaplan ,beni yanlıs anlamayacağını umarak bunları yazıyorum bu görüntü içinde insan olsun olmasın hoş değil ,tabiki insanların öldürülmesi dünyada ne olursa olsun güzel değil benim asıl yazdığım yazıda bu konu üzerineydi tabiki dediğin gibi haberi tam bilmediğiimiz için yorum değişir ama artık bazı seylere karsı tepkilerimiz değişti mesela bir filme gidiyoruz filmde adam öldürülüyor cıkısta herkes aman ne biçim bir film diyor ama insanların vahşice ,acımsızca ,değişik yöntemlerle öldürüldüğü filmler daha cok tutuyor anlatmak istediğim artık tepkilerimiz değişti bu tarz olaylara karsı şiddette karsı olan eşik değeri git gide düşüyor neyse konuyu saptırmıyım ;)
öyle işte

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-16-2007   #6
[KAPLAN]

Alıntı:
Kaplan ,beni yanlıs anlamayacağını umarak bunları yazıyorum bu görüntü içinde insan olsun olmasın hoş değil ,tabiki insanların öldürülmesi dünyada ne olursa olsun güzel değil benim asıl yazdığım yazıda bu konu üzerineydi tabiki dediğin gibi haberi tam bilmediğiimiz için yorum değişir ama artık bazı seylere karsı tepkilerimiz değişti mesela bir filme gidiyoruz filmde adam öldürülüyor cıkısta herkes aman ne biçim bir film diyor ama insanların vahşice ,acımsızca ,değişik yöntemlerle öldürüldüğü filmler daha cok tutuyor anlatmak istediğim artık tepkilerimiz değişti bu tarz olaylara karsı şiddette karsı olan eşik değeri git gide düşüyor neyse konuyu saptırmıyım ;)
öyle işte
Bu olayın Türkiye'de olduğunu düşünelim Yıllar geçmiş, millet bazı şeylere uyananamış; ve Amerika inmiş güzelim topraklara Biraz daha beyin fırtınası yapalım, olayı yaşadığınız sokaklara taşıyalım Hayatınızda birçok güzel anınıza ortak olan sokakları düşünün Amerika tanklarını, askerlerini oralarda hayal edin Yiğit bir kardeşimiz gidiyor, ve onların bulunduğu yeri ateş altında bırakıyor ve Amerikalı askerler toz duman oluyor

Sonuç: Eğer ki, dünyada o genç için vay! vahşi, insanlık işte bu halde, onlarda insan, nasıl kıyar onlara gibi bir kamaoyu oluşuyorsa ; asıl ben böyle düşünen insalıktan şüphe ederim Öldürmezsen, öldürecek zaten ! Duruyorsan hata

Bu söylediklerimle size karşı olmak niyetinde değilim, katiyen yanlış anlamayın Söylediklerinizi çok iyi anladım ama artık hayat o kadar acımasız bir hale geldi ki !

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-16-2007   #7
asyaland
Icon7

Alıntı:
[KAPLAN] tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bu olayın Türkiye'de olduğunu düşünelim Yıllar geçmiş, millet bazı şeylere uyananamış; ve Amerika inmiş güzelim topraklara Biraz daha beyin fırtınası yapalım, olayı yaşadığınız sokaklara taşıyalım Hayatınızda birçok güzel anınıza ortak olan sokakları düşünün Amerika tanklarını, askerlerini oralarda hayal edin Yiğit bir kardeşimiz gidiyor, ve onların bulunduğu yeri ateş altında bırakıyor ve Amerikalı askerler toz duman oluyor

Sonuç: Eğer ki, dünyada o genç için vay! vahşi, insanlık işte bu halde, onlarda insan, nasıl kıyar onlara gibi bir kamaoyu oluşuyorsa ; asıl ben böyle düşünen insalıktan şüphe ederim Öldürmezsen, öldürecek zaten ! Duruyorsan hata

Bu söylediklerimle size karşı olmak niyetinde değilim, katiyen yanlış anlamayın Söylediklerinizi çok iyi anladım ama artık hayat o kadar acımasız bir hale geldi ki !
Gercekte benim dediklerime karsı değilsin Kaplan :)))
konuyu senin dediğin taraftan incelersek o zaman farklı benim anlatmak istediğim öldür yoksa öldürecek veya o tarz seyler değil ona bakılırsa savas bu bunun baska bir yolu yok ben bu tarz seyleri ooo süper olmus ,yok arka plan yapıyım gibi seylere yazdım (sende bunu yanlıs anlama ok ) :)
bakıs acısı olayının değişmesi beni rahatsız eden ondan yani
bende sana karsı değilim ;))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-16-2007   #8
[KAPLAN]

Alıntı:
Gercekte benim dediklerime karsı değilsin Kaplan :)))
konuyu senin dediğin taraftan incelersek o zaman farklı benim anlatmak istediğim öldür yoksa öldürecek veya o tarz seyler değil ona bakılırsa savas bu bunun baska bir yolu yok ben bu tarz seyleri ooo süper olmus ,yok arka plan yapıyım gibi seylere yazdım (sende bunu yanlıs anlama ok ) :)
bakıs acısı olayının değişmesi beni rahatsız eden ondan yani
bende sana karsı değilim ;))
Evet, gerçekten güzel bir görüntü olduğu söyledim, arka plan konusu ise sadece olayı vurgulamak adınaydı Bu bir savaş, ülkeni paramparça ettiler ; tank patlamış, birkaç kişi öldürmüşsün ; affedersiniz ama ben bunlar için vahşet tabirini kullanmam ?!

Amerikalı'ların yaptığı ama gösterilmeyen onlarca görüntü, çocukları önünde tecavüz edilenler, öldürülenler ; akıl almaz sadece zevk için yapılan işkenceler ve dahası Emin olun bunları yazmak bile hoşuma gitmiyor, işte ben buna vahşet derim

Söylediklerinde tabiki haklılık payı var, vahşet tabiri eskisine göre yeni anlamlar kazandı doğrudur ancak değişmeyen ne kaldı ki ?! Eğer bu zamanda bu görüntelere vahşet dersek ; diğer söylediklerim için yeni kelimeler türetmemiz gerekecek

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-16-2007   #9
RaHaTSiZ

~~ Hiç Kimsenin yaptığı yanına kar KALmaz Görüşünü Savunuyorum ßen! Sonuçta ßu ßir Savaş ve SavaşTa Kimseye Acımamak Zorundasın ! Gaddar oLmak Zorundasın ! Duygularına yenik DüşerSen Geride ßıraktıkLArını (ailen, sevdiklerin,ülken vs) Tehlikeye atmış oLursun~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com