Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başlıyorum, noktalarla, yalnızlığa

... Noktalarla Başlıyorum Her Yalnızlığa

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

... Noktalarla Başlıyorum Her Yalnızlığa

Sesini sapladım içime Sensizliğe tanık yüreğim gecelerden yorgun Gözlerim duvarlardaki hüzünden dalgın Satırların zindanında esaret oluyor ömrüm Oysa gözlerinde boğulmak istemiştim Bulutlardan topladığım hüznü gözlerine yağmak istemiştim Sen bilmedin Beyhude umursamazlığını yaktım yüreğimde gece oldum, yağmur oldum bomboş caddelere yağdım Sen yine bilmedin

Aşkın divaneliğinde büyüttüğüm sözlerden uzak elemlerim bir bir depreşirken duvarlarımda bilinmezliklere sürgündeyim Bütün geç kalmışlığıyla yüreğimi sömüren aşk artığı sevgilere tanığım Körpe umutlarla yarattığım kentimin acı uğultuları kulağımda Geceden düşüyorum üstelik tutan da yok ellerimden

Nokta konmuş bir hayatın sessiz iniltilerinden ibaret çığlıklarından yeniden doğmayı denedim hep Hoyratım! Hayatın en dik yamacında yalnızlığım oldun Kasvetsiz rüzgârlardan arta kalan nefretleri yığdın avuçlarıma Buz kestim, cam kırıkları birikti gözlerimde Acı bir hüzün, dolu bir bulut dökülmeye ramak kalmış Zamansızlığın dur durak bilmez savaşlarından yenik çıkmış yüreğimde, efsunlu bir sevdayla inatlaşıyorum ve zaman tüm soyut yanlarını kusuyor yüzüme Düşün ki zaman acımasızdı bize ya da bana! Ki zamandı her şeyi bana veren ya da bize! Seni verdi mesela; yalnızlığı yani

Usul usul içime sızan bu acı bu yalnızlık senden hatıra Hayatımızın duvarlarına astım İçimin okyanuslarından yaptığım mavi düşler boğuldu, hayata isyanımı armağan ettim kıvranıyorum

Şimdi hayat öyküsüzlüğümün nişanı gibi duruyor hüznün doğurduğu resmin kucağında Yüzüme asıyorum çoğu zaman yüreğimdeki boşluklara esaretimi Yüzümde kırışıyor hayat Gitmelerine can yakıyorum Ben, kızıl bir aşkla gelmek isterken sana sen somurtkan mutlulukları seçtin, gece artığı saatlerde kaldın, güneşi soğuttun gözlerinde gözlerim dondu Ey yâr! Saçlarında dalgalanan o hüzün kimin? Beni kirpiklerinden astığın günden beri milyon defa ölüyorum, yanlış senaryolara intiharlar biriktiriyorum, gidişinden hasretler yapıyorum kendime sonra yine ölüyorum

Cüzzamlı yağmurları damlıyorsun içime Kapandı sesine isyan eden bu ağız Her adım bir intihar dirilemem artık Köşe başlarında ninni gibi sal'a sesleri üşüşüyor kulaklarıma Ben hangi kimim? Dilinde çürüttüğün o şarkı, kaleminde yanan o şiir kime yol oluyor? Hangi gökyüzünde mutlusun? Mutlumusun?

Susarak haykırıyorum sana sessizliğim oluyorsun Geceye satıyorum düşlerimi, yalnızlık kentine göçüyorum ve her yağmur gibi kendimi ağlıyorum Susuyorum "Aklıma düşsen yalnızlık oluyorum" Seni seviyorum

Mum Işığında Bir Gece, bir kalem ve onlarca kağıt

Gani AKSAN

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com