Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Arkadaşlık Hikayeleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dostluk, mesafe, tanımaz

Dostluk mesafe tanımaz

Eski 12-28-2008   #1
bonsoir
icon110

Dostluk mesafe tanımaz

Dostluk Mesafe tanımaz!!!

Sevdikleriniz sizden kilometrelerce uzakta olsa da yalnız değilsinizdir şu hayatta Sizi düşündüğünden emin olduğunuz bir yürek varsa asla güçsüz de düşmezsiniz uzaklarda Hani hep derler ya gözden uzak olan gönüldende uzak olur diye Yok öle bir şey gönüle dokunmayı bildikten sonra, ister 5 adım ötede ol ister denizler ötede ikisi de aynı Sevgi dil, din, ırk ve mesafe ile orantılı değildir ne kadar içtenlik taşıdığı ile orantılıdır
Farklı şehirlerde, farklı ülkelerde de olsanız farklı farklı hayatlarda yaşasanız , bazen aynı anda telefonlara sarılırsınız, bazen de eş zamanlı mesajlar çekersiniz dostunuza Hayatı onunla beraber yüklersiniz omuzlarınıza Sıkıntılara çareler ararsınız, sevinçlere kutlamalar yaparsınız ayrı ayrı şehirlerde
Hatta bazen onun canı yanmadan günler öncesinden canınız yanarda siz bile şaşırırsınız rastlantılara Ama inanırsınız o sizin canınızdaki parçadır çünkü
Seviyorsunuzdur, seviliyorsunuzdur Onun ne hissettiğini biliyorsunuzdur
Radyoda hasret dolu bir şarkı çalar siz şarkıyı değil dostunuzu dinlersiniz Otobüste giderken gülersiniz durduk yerde çünkü dostla paylaşılan bir hatıra gelmiştir hafıza defterinizden önünüze Keşke sende gelebilseydin ile başlayan buluşmalar anlatılır saatlerce sonra biraz hayıflanılır beraberce Bir anda fark edersiniz ki oradadır Zaten hep yanı başınızda Bazen umulmadık anlarda gözleriniz dolar ağlarsınız Sırf uzaklardaki bir dost acı çekiyor diye Bir güvercinin kanadına yüklersiniz içinizdeki tüm sevgi tohumlarını yolarsınız acısını biraz olsun dindirsin diye Bir buluta yüklersiniz göz yaşlarınızı, her yağmur damlasıyla ağlarsınız onunla Onun şehrine ait kültürel faaliyetleri araştırırsınız net sayfalarında Birlikte programlar yaparsınız gerçekleşmeyeceğini bilseniz de hayal kurmakta parayla değil ya kardeşim deyip gülüşürsünüz msn de veya telefonda
Bazen özleminiz öle sarar ki bedeninizi ona dokunmak, yüzüne doya doya bakmak istersiniz İlk uçakla ya da ilk otobüsle ansızın çıkmak istersiniz karşısına Uzun zamandır istediği bebeğine kavuşan minik kızın mutluluğunu görürsünüz haylaz bakışlarında Kum ile suyun kucaklaşması gibidir bu Bir merhaba ile başlar her şey paylaştıkça bir nehir olur içinden geçer dostların Sizde kaptırırsınız kendinizi onun sevinç sarhoşluğuna Bazen konuşursunuz hiç nefes almadan dakikalardan ne çalarsam kâr diye Bazen susarken anlatırsınız tüm hissettiklerinizi gözlerinizle Görmeseniz bile İşte uzaklarda dostluk böyle bir şeydir Onun kalbiyle hissetmeyi öğrenirsiniz, tekrarlarla yaşarsınız ayrı şehirlerin inadına

Çünkü dostluğun dil, din, ırk ve kilometre tanımadığını en iyi siz bilirsiniz

DostÇa Kalın:43:43

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Dostluk mesafe tanımaz

Eski 12-28-2008   #2
v_o_k_o_

dost bulmakda hayatda kolay bısey deıldır bence paylasım ıcın saol

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-28-2008   #3
Şengül Şirin

güzel bir paylaşımbu devirde dost bulmak çok zor
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-26-2009   #4
acılımerwe

okadar güselkii ah ahhhhhhhhhhhhhhhhh teşekkürler çok doru
UNUTUYORUM SENDEN BANA KALANLARI

SEVDİĞİMİ BİLE SÖYLEYEMEZKEN KENDİME
KORKUYORUM SENİ SEVMEKTEN HER GECE
BIRAKMAK İSTİYORUM SENİ GEÇMİŞTE
UNUTMAK VE YOL ALMAK GELECEĞE !!!
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-26-2009   #5
1907merve

çoook güzelmiş ya paylaşım için teşekkürler

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com