Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
albüm, ayrılık, destan, ebru, iklim, soğuk, tanıtımı

Ebru Destan - Ayrılık Soğuk İklim Albüm Tanıtımı

Eski 10-14-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ebru Destan - Ayrılık Soğuk İklim Albüm Tanıtımı

Ebru Destan - Ayrılık Soğuk İklim

Mankenlikten şarkıcılığa geçen Ebru Destan ikinci solo albümü "Ayrılık Soğuk İklim"i Seyhan Müzik etiketiyle müzik marketlere sundu Albümün çıkış ve ilk klip şarkısı "Boy Friend" Ebru Destan klip şarkısıyla ilgili olarak ilginç bir açıklama yaptı: "Ben bakkal müziği yapıyorum ve -Boy Friend- adlı şarkımı gay arkadaşlara hediye ediyorum"

Müzikte kendini çok geliştirdiğini belirten Destan, "Zaman bana çok fazla şey kattı İlk albüm arasındaki farkı sizler de göreceksiniz Kulvarım popüler müzik ve ben de bakkal müziği yapıyorum Son zamanlarda tartışılan her şey bu albümde var" dedi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com