Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gidiyorum, hala, kokun, üzerimde

Gidiyorum Kokun Hala Üzerimde...

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gidiyorum Kokun Hala Üzerimde...

Yüzünü buruşturma geçecek!

Her kalp kendine yeni bir eş kalp bulmak için yollara düşecek yola düşmese de oturup bir köşede beklese de diğer bir kalp tarafından bulunacak sonsuza kadar seni sevmeyeceğim korkma…

Suçlu da durma!

Bu yalnız benim seçimim; sevme seçimim karşılaştığım ne olursa olsun direnme biçimim ben seni beni sev diye sevmedim hiç

Hiç karşılık beklemedim sevgilerden dostluklardan…

Ben ve dostlarım böyle bir dünyadan geldik hangi kayıp gezegendi bilmem buluştuk bu yüzden özel ve önemliydiler öyle kaldılar…

Farklı olmak acı çekmeyi getirecekti bu çağda yana yakıla sevmek de…

Ben de diğerlerinden biri olabilirdim güzeldim ilgi çekiyordum çabuk unutabilir; yeniden başlayabilirdim

Oysa seçmedim bu yolu bana göre değildi ben masalsı sevdalar düşledim yanlıştı; ama hiç küçük değildi sevgilerim bu yüzden daha önemliydi az sevmelerden günlük ilişkilerden yirmi birinci yüzyılda sırıtıyordum belki ama böyleydim…

Yüzünü buruşturma üzgünde durma!

Korkma seni sonsuza kadar sevmeyeceğim…

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com