Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Beyin Fırtınası > Bilmeceler & Bulmacalar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilmece, zor

Zor Bir Bilmece

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Zor Bir Bilmece

Bi gün 2 arkadaŞş buLuşmuŞlar Gezmeye gıdıceklermşş Hava yagMurlu oLdugu içinn Eve gitmişLer evde cay içerkenn bi kötü laf yüzünden kavga ederler vee misafir olan arkadaş arkadaşınıı öldürür

Sonrasındaa Arkadaşıı Bütün Delillerii Fln yok eder Hepsini içtikleri Çay bardagını yıkar Bütün Kanıtlarıı Ortadan kaldırıR

Ve Polisi araR Derki Memur BEyy Ben arkadaşımın evinee Yeni geLdmm içerDee canSız yatıyor DEr

Bir Süre Sonraa Polisler geliR ve araşTırıLarr Hiç Bi kanıt BuLamazLarr Arkadaşı evineee Giderkenn PolissLer onun ÖLdürdügünü anLarr ve YakalarLaR

NasıL bi KanıtLaa YakalanmışTırr arKadaŞlar?

Alıntı Yaparak Cevapla

Zor Bir Bilmece

Eski 07-13-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Zor Bir Bilmece

Bence şöyledir : adam kapıyı kendisi açamaz geldiğimde böyleydi diyebilmesi için adamın içeri girebilmesi lazım ama adam öldüyse kapıyı açamaz demek ki misafir ldürmüştür
Alıntı Yaparak Cevapla

Zor Bir Bilmece

Eski 07-13-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Zor Bir Bilmece

yağmurlu havada dışarıdan içeriyi göremezsiniz çünkü camlar buğulanmıştır içeriyideki ölü arkadaşını görebiliyorsa bu kişininde içeride olması lazım

Alıntı Yaparak Cevapla

Zor Bir Bilmece

Eski 07-13-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

Zor Bir Bilmece

hava yağmurlu olduğuna göre bu da yeni geldim dediğine göre üstü ıslanmış olmalı kuru ve şemsiyesiz olması ele vermiştir
Alıntı Yaparak Cevapla

Zor Bir Bilmece

Eski 07-13-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

Zor Bir Bilmece

gökselay Nickli Üyeden Alıntı

hava yağmurlu olduğuna göre bu da yeni geldim dediğine göre üstü ıslanmış olmalı kuru ve şemsiyesiz olması ele vermiştir

bencede bu cevap dığru gibi ama sen yinede bana özel mesajdan söle

Alıntı Yaparak Cevapla

Zor Bir Bilmece

Eski 07-13-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

Zor Bir Bilmece

gökselay Nickli Üyeden Alıntı

eğer düz mantıkla düşünürsen evet bu cvp dogru fakat polislerin anında orda olması mümkün değil bu süre içinde de kıyafetleri kuruyabilir bence cvp bu değil ama hala düşünüorum ne olabilir die

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com