Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
elveda

Elveda...

Eski 06-15-2007   #1
İSİMSİZ KARANLIK

Elveda...

Değerli arkadaşlar, aranızda bunca vakit geçirip, bunca zaman eğlendikten, bunca değerli insan tanıyıp bundan haz duyduktan sonra kısa süreliğine olduğunu umduğum bir veda ediyorum şimdi sizlere Normalde yaz boyunce ara sıra girebilecektim, yani tatil olması dolayısıyla sürekli dışarıda olmamdan başka bir engel yoktu Ama şimdi birtakım sorunlar doğdu Ve bu sorunlar yüzünden bundan sonra birkaç kez daha girebileceğim, daha sonra belki hiç giremeyebilirim İstemediğimden değil, engelleneceğim muhtemelen bir şekilde
İşte bu yüzden çok değer verdiğim sizlere veda etmek istedim Buradan ayrılırken içimde sadece sizlerle uzun süre, belki de hiç görüşemeyeceğimin burukluğu var

Şimdiye dek kendimi derin bir saygı ve sevgi duyduğum, çok değer verdiğim sizlere yeterince tanıtabilmiş olmayı diliyorum Ve küçük bir şey eklemek istiyorum, anlamını daha da güçlendirmek için: Beni belki de yakından tanımıyorsunuz, ama şu anda dünyada -benden sonra- beni en çok sizler tanıyorsunuz Sizleri hep kendime yakın gördüm ve bir şeyler paylaştım Kopması bu yüzden zor belki de

Yazın adımı duyarsınız belki bir yerde, bir zamanda Belki de duymazsınız Ama içimde tek bir şey var; sizi çok seven bendenizi unutmayın Ayrılmadan önce, son defa hepinizin önünde saygıyla eğiliyorum, ey güzel insanlar

Karanlıktan gelen aydınlık çabası içindeki "insan"dan İyilik doğursun diye kötülük yapabilen, ama her şartta insanlara çok değer veren kişiden
İSİMSİZ KARANLIK'tan

Elveda

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-15-2007   #2
TEMUR38

Elveda karanlık seni özleyeceğiz Çok tanımasamda hoşcakal
:43:43BLACKROSE <3
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-15-2007   #3
[KAPLAN]

Tatilini en iyi şekilde geçirmeni dilerim, İsimsiz Karanlık Yeniden döndüğünde Forumsinsicom ailesine her zamanki güzel, sevgi dolu ve içten enerjini vereceğini umut ediyorum Seni özliyeceğimize emin olabilirsin

Herşey gönlünce olsun, hoşçakal

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-15-2007   #4
bessraa

en kısa zmanda teqrardan bissimlle ollman dilleille
insh bu zorunllu ollaraq ollan ayrıllıq kötü bi durumdan ötürü deilldir
heph iii we muthllu kall!!

TaPaRsAn TePiLiRsİn , TePeRsEn TaPıLıRsIn
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-17-2007   #5
İSİMSİZ KARANLIK

Vedama karşılık veren tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum Şu forumda biraz daha kalmayı o kadar istiyorum ki Sizler çok değerli insanlarsınız Ve nerede duyduğumu ya da okuduğumu hatırlamadığım bir söz: Hayat kendini tekrarlamayacak kadar yaratıcıdır O yüzden unutmayın ki, siz tek ve eşsizsiniz Bir tane daha sizden yok Bunu hatırlayın ve kendinize çok iyi bakın, hayatı bunu unutmadan yaşayın
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-17-2007   #6
speed

hoşcakal isimsiz karanlık herşey istediğin gibi olsun seni yine aramıza bekliyoruz
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-17-2007   #7
pesimistt

isimsiz karanlık elvada umarm tekrar aramıza dönebilme gibi bir şansın olurkendine çok dikkat et
Rüyalarıma gel
Umutlarıma gel
Süsle yine

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-18-2007   #8
angelesdream

canım kardeşimpek yakında seni -herşeyden- arınmış bir şekilde ve o temiz kalbinle aramıza dönmeni umut ediyorumdikkatli olmanı söylemiştimama tekrar tekrar söylüyorumlütfen dikkatli olve hoşçakalll
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2007   #9
İSİMSİZ KARANLIK

Doğrudan veya dolaylı, vedamı kabul eden herkese büyük teşekkürlerimi ve sıcak sevgimi sunuyorum Yeniden merhaba Sanırım artık güvendeyim Daha önce dolaylı yoldan biraz hissettirmek istemiş olabilirim Ama artık söylemekte pek bir sakınca görmüyorum, sadece kendimi sevdirebildiğim insanlar endişe duymasın diye söylememiştim Boynumdan yukarısının bedenim için fazla olduğunu düşünenler vardı, onlarlaydı derdim, onlardan kurtulabilme çabasındaydım :) Kurtuldum sayılır, biraz daha rahatım artık Ve bunu da büyük bir oranla sevdiğim kıza, rüyalarımın insanına borçluyum Sevgiye her daim inanın, çok şeyler değiştiriyor

Benim aptal vızıltılarımla oyalamayayım sizi de, şöyle içten bir sevgi seli yollayayım :) Yeniden merhaba, güzel insanlar Yeniden güzel paylaşımlara

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2007   #10
pesimistt

hg isimsiz karanlık geldiğine sevndm :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2007   #11
İSİMSİZ KARANLIK

Hoşbulduk pesimistt, ilgine teşekkür ederim:)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2007   #12
yosun_26

tekrar aramıza dönmene çok sevindim isimsiz karanlık hoşgeldin :))
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2007   #13
virüs

aramıza tekrardan hoşgeldin isimsiz karanlıkdönmene çok sevindim gerçektenhep aramızda kalman dileğiyle
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2007   #14
Ergenekon

Hoşgeldin gönül dostu, güzel insan, sevgili kardeşim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2007   #15
mate

Hoşgeldin isimsiz sorunları halletmene inan çok sevindim:))
Sevgi herşeyi örter

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com