Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kısa, mesajları, yanlızlık

Yanlızlık Mesajları Kısa

Eski 09-01-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yanlızlık Mesajları Kısa

Yalnızlık Mesajları

En Güzel Yalnızlık Mesajları

-Birini ne kadar çok seversen, hayat onu senden o kadar uzaklaştırır

- Yine sensiz bir akşam çöküyor, sensizliğin şarkısı sessizce çalıyor içimde, günler aylar geçti, kaçıncı yalnızlığım hani bi şarkımız vardı seni bana anlatıyor şimdilerde sensizlerde

- Gecenin karanlığında bir sokak lambasının yağan yağmurun altında gene ben yalnızlığımla tek başıma

- O sessiz ve yağmurlu sokaklarda ıslanarak yalnızlığıma ağlıyorum

- Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde ne de sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık bu şehirde sana ulaşamamaktır

- Yalnızlığım bir çığlıktı, hepiniz mi sağırdınız?

- Yalnızlığa esir gecelerin, idama mahkum bir yalnızı olarak müebbet yalnızlığımı yaşıyorum

- Keşke yalnızlığım kadar yanımda olsaydın, keşke paylaştığım yalnızlık sen olsaydın, keşke senin adın yalnızlık olsaydı ve ben hep yalnız kalsaydım

- Yalnızlık ne uçsuz bucaksız mavi denizde olmak ne de bir çöl ortasında tek başına kalmaktır Yalnızlık bu şehirde bu insan kalabalığında seni arayıpta bulamamaktır

- Bu yalnızlık ölumden beter, acıların sonu değil midir dertler, ölüm gelmiş kapıma, can bu sözleri neyler

alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com