Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çokk, korkunç

Çokk Korkunç

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çokk Korkunç

orta okulda başladı ilk evde beyaz kıyafetli çok uzun voylu vi adam görmüştümkorktum haliyle ama kimseye anlatamamıştım herhalde hayal dedim
ama ilerki yaşlarımdada devam etti geceleri görüyodum hep başımda bekleyen simsiyah bişey sürekli yanımda hissediyordum onu takıntı yapmıştım artık
sıksık hasta oluyordum yataktan çıkamıyordum doktora götürüyor babam ama hiçvişeyim yokkantesti falan yapıldı hiçbişeyim yok psikoloğa gittim yine bişey yok

kimse inanmıyodu bana vigece biş rüya gördüm o geliyoduve kendimi camdan aşağı atıyodum osırada uyandımki tam tepemde havada bir tane kocaman simsiyah bi gölge yanındada 3üsağında 3üsolunda ufak enfazla 1metre boyunda gölgelerkorktum dua etmeye başladım önce gitmedilerama dua ednce korkum geçti ve küfür etmeye başladım kayboldular 1tanesi hariç o diğer odaya avimin odasına doğru gitmeye başladı peşinden gittim abim inliyodu uyuyuyoduüstüne gittim ogölgenin kayboldu ve gittisabah abime anlattım ve rüyasını anlattı aynı rüyayı görmüş

ondan sonra abimde bende salonda yatmaya başladık çekyatlarda

bi gece gözümü açtımki, karşımda büfenin orda yere çömelmiş ama öyleki oturmuş hali bi insanın ayaktaki hali kadarelindede uzun bişey vardı sopa gibi ama bellibelirsizdi gölge gibi
olduğum yerde gözümü ayırmadan baktım kayboldu şimdi yanıma gelicek sandım kaybolunca neyse bekliyim dedim ezan okunsun öyle yatiyim dedimki sabah gelemez diye düşündüm5dk sonra ezan okunmaya başladı
uyudum yani gözlerimi kapattım ve gözlerimi kapatmamla boğazıma bir elin yapışması bir oldu nefes alamıyodum hareket edemiyodum gözlerimi zarzor açabildim ve onu gördüm çok ince gözleri vardı çizgi gibi beyaz diğer heryeri simsiyah dua etmeye başladım1-2 dakka kaldım öylece sonra kayboldu uyuyaöadım aradan 1-2 saat geçti baktımki ezan okunuyormeğer kulağıma ezan sesi vermş öyle sanmamı sağlamışönceleri anlam veremedim ezana yaklaşamazki o dedim halen daha anlamış değilim gerçi

biliyorum biçok kişi inanmicak bana bunlar daha hiçdaha neler yaşadımbüyü varmış meğer üzerimde evde tersten dua yazılmış bi kağıt bulduk daha önce rüyamda biri bana vermişti okağıdı oku demişti ve okumamıştım yani güya arapça biliyomuşum rüyamda ve onun büyü olduğunu anlıyormuşum ve okumuyorumaynı kağıt evden çıktı

5-6 sene boyunca sürdütaki babamın bi arkadaşının mısırda ihtisas yapmış bi hoca bulmasına kadarayaklarımı çıplak şekilde suyun içine koydu kendiside koydu ayaklarını leğene birsüre dua okudu gözlerini açtıve onun etrafında gördümo siyah gölgeyiadamın yüzü kızardı kendini sıkıyodu resmenannem korktu çıktı odadan babam kaldı yanımdaevde sakın tütsü falan yakmayın dedi hocave iyi akşamlar bile demeden gitti yanlış anlaşılmasın düzenbaz hocalardan değildi para bile almadı
bakaranın son 3ayetini okumamı söyledi yatmadan önce7leri salmışlar üzerine dedive söylememiştim ona 7tane gördüğümü kendisi bildidemekki varmış öyle bişey

şimdi bazen halen daha uzaktanda olsa uğraşıyorlarsigaramı masaya koyuyorum bi bakıyorum yokgeceleri çantamın fermuarı açılıp kapanıyor

şimdimi nasılım ilaç almadan uyuyamıyorum3senedir ışıklar açık uyuyorumgece elektrikler falan kesilince hemen uyanıyorumpanik atak oluyorumoyüzden uyanmamak için ilaç alıyorum

gerçek yüzlerini bile gördüm daha neler nelerhocanın anlattıklarını inanmicanızı düşündüğüm için yazmıyorum
bunları anlattığım arkadaşlarımada geçiyorduoduayı okusaydım eğer obüyülü kağıdı belki buyüzden yapıyorlarçünkü önceleri sınavlarda falan yardım ediyorlardı testlerde doğru şıkların üzerinde gölgeler oluyordu nokta gibive doğru çıkıyordu

okadar çok şey varki yazsamsabaha kadar bitmez

falcılar bana fal bakmıyorlar resmenkadın açıyo fincanı bakıyo üzgünüm bu fala bakamam deyip yıkıyo fincanıacaba onlrda mı geçecek diye korkuyolar anlamıyorum

annem hala inanmıyorabimde inanmıyo okadar şahit olmasına rağmen anlattıklarım deli gözüyle baklıyor ama bunlar gerçek

yazılıyorya bazen insanlara öyle etki edemezler fiziksel olarak falandiye hayır bunları yapabiliyorlar sadece yasakyapmaları yasak ama yapıyorlargörmediğim şey kalmadıhoca senin gözündeki perde incelmiş dedisebebi ise şuymuş

onlardan birini görmek için yine onlardan birine ihtiyacın varmışonlarım gözüyle görebilirmişsin ancak

şimdi 21 yaşımdayım

12 ayşımda başlayan bu kabus bakalım nekadar daha devam edecek

küçükkende küçük insanlar görürdüm oyun gibi gelirdi

ama değilmiş

ilacımı aldım şimdikafam bulanmaya başladı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com