Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ağır, çakal, eleştiri, filmine

Çakal Filmine Ağır Eleştiri

Eski 11-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çakal Filmine Ağır Eleştiri

ismail Hacıoğlu'nun başrolündeki Çakal filminin galası yapıldı

Sabah gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ, filmi izleyenler arasındaydı

Aytuğ, "Çakal filminin galasına gittim ve fena halde rahatsız oldum Çünkü küfürün bini bir paraydı Hem de ne küfürler Sin-kaf sanki kelimelerin arasında virgül gibi kullanılıyordu Öyle itici, öyle rahatsız ediciydi ki, filmin öyküsünün, duygusunun içine girmekte çok zorlandım" diye yazdı

Kendisi gibi birçok kişinin de küfürden rahatsız olduğunu dile getiren Aytuğ, ismail Hacıoğlu'nun Oyunculuğunu ise övdü

Haberlercom

Not: Küfürden rahatsız olanlara duyurulur !

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com