Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Internet & ADSL

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hapım, zayıflama

Zayıflama Hapım

Eski 10-02-2015   #1
photoman

Zayıflama Hapım

Zayıflama hapları;
Şu an ülkemizde maalesef bir çok kilo verdirici ürün, sahte olarak insanların sağlığına zarar verecek şekilde sunuluyor, gazetelerde haberlerde gördüğümüz gibi gencecik kardeşlerimiz bu piyasadaki zararlı zayıflama haplarından alıp kullanıyorlar ve malesef bilinçsizce Sonuçlar ise felaket ölüme kadar giden problemler Bu gibi sağlığa direk etkili hapları kullanmadan önce yetkili firmasına, ürünün sahibine muhakkak danışmak gerekir Birde bitkisel ürünlerde tarım bakanlığının onayının olması kesin gereklidir Önce şu zayıflama hapı denen mereti nasıl alacağız nasıl güveneceğiz
Önce marka kime ait ona bakacağız Sonra o firmaya internet üzerinden ulaşıp üretici firmanın telefonlarını arayacağız, eğer firma tamam ürün bizim ve gerçektir dediği noktada, satın alacağımız siteyi söyleyeceğiz, onada onay verirler ise satın alacağız şu an en güvenli yöntem bu Kendim şahsen Es16 bitkisel zayıflama hapını şu an kullanıyorum firma sabah bir akşam bir yemeklerden yarım saat önce bol su ile almamı söyledi ben bu şekilde bir aydır kullanıyorum, sağlıkla ilgili hiç bir sorun yok, acayip şekilde kendimi tok hissediyorum şuan 2,5 kilo verdim, ama düzenli kullanmak şart tabi bu ürünlerde istediğim 10 kilo vermek sanırım hap işe yarayacak Daha önce arkadaşım kullanmıştı Sa30 days diye yine aynı firmanın ürünü ondada 45 gün gibi bir sürede baya sağlam kilo verdi sonra günde bir taneye düşürüp elindeki s&a30 bitince kullanmayı bıraktı Bıraktıktan sonra kiloyu geride almadı Firma yetkilisi ile yaptığımız sohbette, piyasadaki fx15 ve LW60-90 haplarının lisansının kendilerine ait olduğunu ve 2007 yılında bunların satışını zahte ürünlerin artması nedeniyle durdurduklarını söylediler, kesinlikle bunları almamalıymışız, bir sürü dava açmışlar sonuç alsalarda sahteciler işlerine devam ediyormuş Sahtecilerin oyuncağı olmamak ve sağlığımızı kaybetmemek açısından internet üzerinden ürün satın alırken çok dikkatli olmalıyızYa Es16 yada Sa30 benim bildiklerim bunlar

Web sitemiz: http://zayiflamahapimcom

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com