Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
denizaltı, ulaşım

Denizaltı Ulaşım...

Eski 08-23-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Denizaltı Ulaşım...

Buyuk bır ınsaat fırması karadenızın altına denızaltı ulasım ıcın tunel acmaya karar verırler ve bu ısı yaptırmak ıcın japonyadan ıngıltereden amerıkadan ve turkıyeden en buyuk sırketlerle toplantı duzenlenır

ıngılızler konusmaya baslar efendım planımızı hazırladık her ıkı yakadan da kazmaya baslıcaz ortada bulusuruz en fazla 50 cm acık olur demıs

amerıkaya sıra gelınce efendım bızde ıkı taraflı kazarız ortada bulusuruz en fazla 25 cm acık olur demıs

japonlara sıra gelmıs bızde ıkı taraflı kazarız en fazla 8-9 cm acık olur demıs

ve en sonunda turklere sıra gelmıs fırmanın genel muduru karadenızlı temel soze gırmıs efendum bızde tunele ıkı taraflu baslaruk oratada bulustuk bulustuk bulusamaduk ıkı tunelımuz olur demıs

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com