Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
camiye, imam, karısı, kömürlüğe

İmam Camiye Karısı Kömürlüğe

Eski 09-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İmam Camiye Karısı Kömürlüğe

İmam camiye karısı kömürlüğe
İmam camiye karısı kömürlüğe
5 vakit aldatıldığını anlayan köy imamı boşanma davası açtı, tayinini istedi

Bir köyde imamlık yapan SC, Ankara 3 Aile Mahkemesi’ne başvurarak dört yıllık eşi KD’nin kendisini başka erkeklerle aldattığı iddiasıyla boşanma davası açtı İmam SC "Karımın aldattığını, benim dışımda bütün köy biliyormuş Rezil oldum, başka yere tayinimi istedim" dedi Boşanma davası, önümüzdeki günlerde görüşülecek

KARABÜK’ün bir köyünde imamlık yapan SC, 4 yıllık eşi KD aleyhine açtığı boşanma davasının dilekçesinde şu iddialarda bulundu:

"Karabük’te çalışırken mesleğimde yükselmek için sınav açılmıştı Sınavlara hazırlanmak için Ankara’ya gelip kardeşimin evinde kalmaya başladık Ben dışarıda kursa giderken eşim gece yarılarına kadar cep telefonu ile başka erkekle görüşme yapıyormuş Kardeşim sorduğunda benimle konuştuğunu söylemiş Oysa benimle hiç konuşmadı Bir keresinde 10 yaşındaki yeğenimle dışarı çıkmışlar, telefonda görüştüğü kişi ile buluşmuşlar, bunu yeğenim bize anlattı"

Bir daha yapmam dedi

"Görev yaptığım köyde ben camiye namaz kıldırmaya gittiğimde, karım başka erkeklerle buluşuyormuş Kendisine ve ailesine durumu anlattık Özür diledi, ’bir daha yapmayacağını’ söyledi Karımın görüştüğünü öğrendiğim FB isimli erkeğe ulaştım Bana, karımın Kuran kursuna gelen kızlardan birisi ile kendisine not gönderdiğini, ben namaza gittikten sonra buluştuklarını, karımın ’Senden çok hoşlanıyorum, sensiz yapamam, yoksa bütün köye rezil ederim’ tehditiyle birlikte olmaya başladığını anlattı"

"Karımın aşk yaşadığı FB bir erkek arkadaşına karımdan bahsederek kendisine áşık olduğunu anlatmış O da sana değil, ben dahil birçok erkeğe áşık, benimle de birlikte oluyor İnanmazsan arayıp buluşayım sana ispatlarım’ dedikten sonra, karımı aramış Yine ben namaza gittiğimde kömürlükte buluşmuşlar Bu olayı gören FB karımla ilişkisini bitirmiş Bunu kalabalık bir ortamda bana bizzat anlattı"

Sevgiliye kontör

"Bir defasında imam arkadaşım HA’nin evine ziyarete gittik Biz namaz kıldırmak için camiye gittiğimiz esnada, karım imam arkadaşım HA’ya ait cep telefonunu çalmış, içindeki kontörleri sevgilisine göndermiş Telefonu da diğer sevgilisi FB’ye hediye etmiş Bu yüzden Asliye Ceza Mahkemesi’ne hırsızlık suçlamasıyla yargılanıyor"

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com