Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Komik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
tanırsınız, türkleri

Türkleri Nasıl Tanırsınız?

Eski 10-07-2007   #1
meLankoLik_asaLet

Türkleri Nasıl Tanırsınız?

* Desenlerini çok begenerek aldigi yeni bir mobilyanin üstünü baska bir örtü örterek kullanan kisi Türk'tür

*Geçirdigi bir trafik kazasindan sonra kanlar içinde çikip, çarpilmis arabasina üzülen kisi Türk'tür

* Tüp kaçiriyor mu, kaçirmiyor mu diye kibrit yakip kontrol eden Türk'ten baskasi olabilir mi?

* Yemekte eti biçakla degil, çatalin yaniyla kesmeye çalisan bir kisi görürseniz gözlerinden öpün, o bir Türk'tür

* Kirmizi isikta durdugunuz için size ancak bir Türk bagirabilir

* Ancak bir Türk, Cola'yi çalkalayip fiskirtarak asitsiz içmeyi akil edebilir

* Elektonik hesap makinesini, uzaktan kumandasini naylona sarmis, üzerine de ambalaj lastigi geçirmis birini görürseniz hemen boynuna sarilin Türk'tür o

* On yillik bir otomobilin koltuk ambalaj naylonlarini çikarmadan kullanma becerisini ancak Türkler gösterebilir

* isinde iyi olan birisini överken hakaretle iltifat eden bir Türk'ten baskasi olamaz (serefsizin oglu ne is yapmis be kardesim, helal olsun)

* Ancak bir Türk aracin sinyal lambalari dururken kolunu çikararak "dönüyorum" hareketi yapabilir

* Ancak bir Türk trafik isiklari kirmizidan yesile döndügünde önündeki herkesi ***** sanarak kornaya basabilir

* Tv'de film seyrederken filmin oyunculariyla muhatap olan (dur oraya gitme öldürecekler seni) Türk sinema severlerdir

* Ancak bir Türk kulagini kalem ya da örgü sisiyle karistirabilir

* Gazete kagidini en iyi sekilde kullanan Türk'tür(Cam silme bezi, külah, mendil, sofra bezi)

* Ancak bir Türk kadini, denize dikkat çekmemek için elbiseleriyle girip, bütün dikkatleri üzerine çekebilir

* Plastik yogurt kabini saksi yapan elbette ki Türk'tür

*Arabasinin arkasina yazi yazan bir Türk degil de nedir? (Rahmetli de sollardi,)

* Uçakta bulunan tanidiklarina uçak havalandiktan sonra görmeyecegini bildigi halde el sallayan birini görürseniz hemen boynuna sarilin çünkü o Türk'tür:sm_biggrin: :sm_biggrin:

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Türkleri Nasıl Tanırsınız?

Eski 02-22-2008   #2
bonsoir

ÇOOOKKK haklısınızzzzzzzzz :sm_biggrin:
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-22-2008   #3
Berna

Çok komik çok güldüm
Aynı zamanda hepside doğru şeyler :sm_biggrin:
Teşekkürler

Eski 05-10-2008   #4
gulhan

bencede emegıne saglık

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-10-2008   #5
dam99

bencede emegine saglık fakat türklere iltifatmı ediyorsun yoksa yoruma açık
ne kadar gerçekte olsa fıkra gibi beni biraz üzdü aslında gurur duymamız gerek çünkü türkün aklı sorunlara çözüm bulmakta bana göre çok sağlıklı ve kullanışlı ve aynı zamanda çok faydalı fikirleri hemen ön plana çıkarıyor

Eski 05-10-2008   #6
meLankoLik_asaLet

üzmesin arkadaşım eğer ki eleştirseydk dalga geçseydk daha ağır bi dil kullanırdık di mi?burda sadece özelliklerimizi üyerimizi eğlendirmek için grkli yorumla yazıldı mrk etme

ltfn!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-25-2008   #7
hayatyolu

eeedd acı ama gerçek bu biziiz

Ήéя Кâяéѕi

گiуâнâ ฿σуâимιş ฿iя bυŁмâcâуιм

Çözмéуé ÇâŁιşтιкçâ Ĭçiмđé КâуЪσŁυяѕυи!!!
G!!ZZEEMM!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-16-2008   #8
efobedo

Ne kadar acı bunlar biziz desende dalga geçilecek konuları üstte görüyoruz bu hatalarımızı düzeltmemiz lazım bunların hepsiniz türk olması gerçekten acı ama bizimde ibret almamız lazım teşekkürler esmer_yar

Sizin yanınızdan asla ayrılmayacağım Forumsinsi gerçekten bir aile forumu ahlak ve terbiye dışı hiç bir şey yokBu yüzden bu forumdan ayrılmak istemiyorum
Zihnimin derinliklerinde
yaptığım kazılarda onca yılın çöpleri yatılı
Onların içinde binlerce ölümsüzlük ölümü görmüş-Yunus Özyavuz Bebeğim Öldü

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-16-2008   #9
meLankoLik_asaLet

ilqi için tşkler ama ben dalgaya aleet olmş bi özelliğimiizi göremiyorm ve konunun dili gayet sade ve sakacı bi uslup bnde bi TÜRK'm neden kendi ulusumun özelliklerini dalga konusu yapim?

tekrar tşkler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-16-2008   #10
efobedo

ben zaten dalga geçilmemize aletsin demiyorum ibret almamız lazım diyorum biliyorum komiklik olsun diye koymuşsun bende ilk güldüm asagı yorumlara inicefikrim değişti
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-16-2008   #11
VANDETTA

Alıntı:
esmer_yar tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle

* Kirmizi isikta durdugunuz için size ancak bir Türk bagirabilir

* Elektonik hesap makinesini, uzaktan kumandasini naylona sarmis, üzerine de ambalaj lastigi geçirmis birini görürseniz hemen boynuna sarilin Türk'tür o

* Ancak bir Türk kadini, denize dikkat çekmemek için elbiseleriyle girip, bütün dikkatleri üzerine çekebilir

* Plastik yogurt kabini saksi yapan elbette ki Türk'tür
Konu içerisinde doğru denebilecek sadece bu üç madde var,gerisi salataya maydonoz babın da yazılmış,her ne kadar konu muhabbetine açılmış olsa da Türk'ü aşağılama adına güzel bir konu olmuş!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-03-2008   #12
perisu_1907

bayıldım ya hepside doru :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com