Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Yarının Büyükleri > Miniklere Masallar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bernanın, hayatı

Bernanın Hayatı

Eski 08-17-2009   #1
TiFus
Icon7

Bernanın Hayatı

Berna , temizligine hic dikkat etmiyorduOda mikroplar gibi kiri cok severdiPazartesi günü , okula gittiginde zil calmis , derse girmislerdihemen yaninda oturan Cigdem, onu hic sevmiyordu Daha dorusu herkez ,hic kimse Bernayi sevmiyordu Ama sadece 1 arkadasi vardi oda bernayi seviyor , ona saygi gösteriyorduAdi ise Ceydaydi Teneffüs zili calinca teneffüse gitti bütün cocuklarCeyda ,bernanin hep yanidaydi onu 1 dakkika yalniz birakmiyor,onu cok seviyorduCeyda ona sordu :"Bernacim af ede rsin ama sen nicin temizligine dikkat etmiyorsun" Berna bütün sinirini toplayarak :"Sen bana ne hakla bu soruyu soruyorsun,görmüyormusun su halimi hic kimse benimle ilgilenmiyor"Ceyda:"Biliyorum Berna ben sana arkadas sevgisiyle,senin yaninda olup sana yardim etmek istiyorumLütfen bana izin ver sana yardim edeyim"dediBerna ,duygulandi ama yinede vazgecmedi:"BENI RAHAT BIRAK BEN KENDI BASIMIN CARESINE BAKARIM !!! BANA BIR SEY BILE OLMAZ" Ceyda , bu duyduklarina cok üzülmüs ,"bernayi cok seviyorum oda beni seviyor"diye düsünmüs hep Sonra Ceyda , bernanin yanindan ayrilmistiCuma günü berna cok hastalanmistiAnnesi ile beraber hastaneye gittmislerdi Sira onlarada gelince Doktor:"Inanamiyorum sana Berna !!! hep hastaneye geldiginde sana kac kere söyledim!! temizligimize dikkat berna diye Beni hic dinlememissin meyer kim bilir ? belki kac arkadasini üzmüssündür bu durumdan dolayi"Berna ,doktorun dediklerini duyunca Ceydayi hatirlamistiOnu nasil kirdigini,onu nasil üzdügü icin cok pisman olmustuEve geldiklerinde Annesi:"Berna yikanmaya cabuk"diye kizmistiBerna:"Ama Anne !!!diyicekti tam ,annesi onun sözünü kesti:"HAYIR mi MAYIR mi dinlemem "dediBerna banyoya girdiBanyodan ciktiktan sonra sanki yeni bir Hayat baslamisti onun icin kendini cok rahat ve daha dogrusu cok pisman hissediyordu

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com