Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çocuk, doğurdu, kez, yaşında

14 Yaşında 2. Kez Çocuk Doğurdu

Eski 10-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

14 Yaşında 2. Kez Çocuk Doğurdu

Kendisine tecavüz eden üvey babasından bir çocuğu olan HK, geçen yıl evlendirildiği nikahsız eşinden yine bir erkek çocuğu dünyaya getirdi

Samsun’da 4 yıl önce henüz 10 yaşındayken üvey babasının tecavüzü sonucu bir erkek çocuk dünyaya getiren HK’nın, geçen yıl evlendirildiği nikâhsız eşi Gökhan Karaçal’dan (24) bir oğlu daha oldu İkiyüz Evler Mahallesi’nde ailesiyle birlikte oturan HK, 2003 yılında üvey babası Erkal K’nin (37) tecavüzüne uğradı

Küçük kız hamile kalınca olay ortaya çıktı Samsun 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan Erkal K, 18 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı HK, oğlunu çocuk yurduna verdi HK geçen yıl annesinin de etkisiyle hamallık yapan Gökhan Karaçal ile gayriresmi olarak evlendirildi Nüfus kayıtlarında 14 yaşında görülen HK bir erkek çocuk daha dünyaya getirirken Karaçal mahkemelik oldu Samsun 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde “15 yaşından küçük kızla rızasıyla cinsel ilişkiye girmek” suçundan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle tutuksuz yargılanan Karaçal yaptığı savunmasında, “HK’yi seviyorum Ancak yaşının bu kadar küçük olduğunu bilmiyordum Kendi rızasıyla ilişkiye girdik Yaşını doldurunca da evleneceğiz” dedi

Duruşmaya gelmeyen HK ise “Annemin isteği üzerine imam nikâhıyla evlendik Gökhan’dan şikayetçi değilim Kendi isteğimle onunla ilişkiye girdim” dedi Duruşma ertelendi Anne Perihan Y, “Komşular kızımın dedikodusunu yapmaya başladı Kızımı korumak için gayriresmi olarak evlendirdim Gökhan’dan da şikayetçi değilim” dedi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com