Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi > Dünya

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
earth, güzel, kanadalı, miss, seçildi

Miss Earth Kanadalı Güzel Seçildi

Eski 11-12-2007   #1
Ergenekon

Miss Earth Kanadalı Güzel Seçildi

2007 Miss Earth Kanadalı Güzel Jessika Trisko seçildi Venezuelalı güzel de Su kraliçesi oldu

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Miss Earth Kanadalı Güzel Seçildi

Eski 11-12-2007   #2
RaHaTSiZ

~~ Bu/bunlar mı güzel :sm_upset: ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-12-2007   #3
Ergenekon

Alıntı:
RaHaTSiZ tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
~~ Bu/bunlar mı güzel :sm_upset: ~~
valla size de ne güzel beğendirebildik ne fotoğraf Dünya güzeli bu, dünyanın seçme fotoğraflarını koyuyorum eee ben de çekerim, güzel koyuyoruz ben daha güzelim,
öyle seçmişler rahatsız jürinin suçu:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-12-2007   #4
RaHaTSiZ

:Green_Colorz_PDT_01 ~~ Yahu yalan mı ? Güzel değiller işte ben bi alıcı gözüyle bakıyım dedim ama yok malesef :Green_Colorz_PDT_01 jüriye beni seçsinlerde dünyanın gözü gönlü açılsın :Green_Colorz_PDT_01 ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-12-2007   #5
Ergenekon

Alıntı:
:Green_Colorz_PDT_01 ~~ Yahu yalan mı ? Güzel değiller işte ben bi alıcı gözüyle bakıyım dedim ama yok malesef :Green_Colorz_PDT_01 jüriye beni seçsinlerde dünyanın gözü gönlü açılsın :Green_Colorz_PDT_01 ~~
:)))))
teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-12-2007   #6
okaliptus

Alıntı:
Ergenekon tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
valla size de ne güzel beğendirebildik ne fotoğraf Dünya güzeli bu, dünyanın seçme fotoğraflarını koyuyorum eee ben de çekerim, güzel koyuyoruz ben daha güzelim,
öyle seçmişler rahatsız jürinin suçu:)

güzellik göreceli bi kavram, kişiden kişiye değişir, rahatsız gibi bana da öle aman aman bi güzelliği varmıs gibi gelmedi açıkcası

resim cekme konusuna gelince:D sizi rahatsız etmiş olsa da ben kendimden eminim, ne kadar secme fotograflar desenizde kesinlikle hepsi poz vermiş gibi duruyo,hiç dogal değiller ben maça gitsem bin kat guzellerini cekerim, hemde yurdumun insanlarınının güzelim tepkilerini :D :D

ha bu arada fotograf cekip foruma eklemeyi düşünmüyorum, cunku eminim ki kadraj netlik teknik vs ile ilgili bin turlu agır eleştiri yapacaksınız :D :D

size bu fırsatı verecegimi düşünmüyorsunuzdur eminim :D:D:D:D:D:D

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-12-2007   #7
RaHaTSiZ

Alıntı:
Ergenekon tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
:)))))
teşekkürler
~~ Ben teşekkür ederim :) ~~

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-12-2007   #8
puslu

Rahatsız seninki sakın kedi erişemediğine olmasın:Green_Colorz_PDT_01
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-12-2007   #9
RaHaTSiZ

Alıntı:
puslu tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Rahatsız seninki sakın kedi erişemediğine olmasın:Green_Colorz_PDT_01
~~ :)) Yok bea :)) Görünen köy kılavuz istemezmiş,güzel falan değiller işte, bu jüri ile güzelik anlayaşımız zıt herhalde :) Benim erişemiyeceğim şey yoktur meraklandırmayım kimseyi :sm_wink: ~~

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-12-2007   #10
mate

Alıntı:
~~ :)) Yok bea :)) Görünen köy kılavuz istemezmiş,güzel falan değiller işte, bu jüri ile güzelik anlayaşımız zıt herhalde :) Benim erişemiyeceğim şey yoktur meraklandırmayım kimseyi :sm_wink: ~~
güzel ~ erişememek ~ rahatsız :sm_upset:
Onun gönlünün temizliği ruhunun güzellliği her kapıyı açar ablacım :sm_wink:
Gerçekten şu sanal alemde tanıdığım en özüde yazdığıda bir insanlardan :sm_wink:

Bu arada itiraf etmeliyim ben onlardan daha güzelim kibir değil gerçeklik :sm_wink: :Green_Colorz_PDT_01 :Green_Colorz_PDT_37

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-12-2007   #11
puslu

bu kelimeler bana sanıyorum mate rahatsız benimde sevdiğim bir kardeşim ayrıca rahatsızın kendini savunmaya ihtiyacı olduğunu sanmıyorum benim şakam ona
Ayrıca gerçekten güzel bir genç kızsın Allah sahibine bağışlasın Tüm iyi dileklerim sizlerle

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-12-2007   #12
RaHaTSiZ

Alıntı:
mate tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
güzel ~ erişememek ~ rahatsız :sm_upset:
Onun gönlünün temizliği ruhunun güzellliği her kapıyı açar ablacım :sm_wink:
Gerçekten şu sanal alemde tanıdığım en özüde yazdığıda bir insanlardan :sm_wink:

Bu arada itiraf etmeliyim ben onlardan daha güzelim kibir değil gerçeklik :sm_wink: :Green_Colorz_PDT_01 :Green_Colorz_PDT_37
Alıntı:
puslu tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
bu kelimeler bana sanıyorum mate rahatsız benimde sevdiğim bir kardeşim ayrıca rahatsızın kendini savunmaya ihtiyacı olduğunu sanmıyorum benim şakam ona
Ayrıca gerçekten güzel bir genç kızsın Allah sahibine bağışlasın Tüm iyi dileklerim sizlerle
~~ Toprakım teşekkür ederim :sm_wink: Senin için yorum yapmaya zaten gerek yok tüm saflığınla ortadasın papatya gibi :=) puslu yanlış anlaşılmalar her zaman kötü sonuçlar doğurur, mate beni korumak değil naçizane bir yorum yapmıştır, dediğin gibi benim zaten korunmaya ihtiyacımda yoktur İkinizde sevilen ve değerli insanlarsınız relax pls ~~

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-12-2007   #13
mate

est ablacım yanlış anlaşılma olmasın ben sadece mizansenin ciddi yönünü onaylamak amacıyla nacizane bir övgüde bulundum yoksa rahatsızı savunmak ne haddime :sm_wink:

Bu arada güzel olduğum sadece bir şakaydı espri niyetine yazmıştım insanın gönlü güzel olsun önemli olan o

İyi dileklerin için teşekkür ederim ablacım aynı temenniler benden sana
:sm_wink:

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-12-2007   #14
puslu

ben zaten çok sakinim rahatsız "forum" kelimesinin anlamı karşılıklı fikir tartışması münazaradır elbette Ben açıkcası bu sitede değirsiz tabir edebileceğim biri ile karşılaşmadım tesadüfen hata ile giren kişilerde zaten beklentilerini bulamayacaklarından terk etmek zorunda kalacaklardır Ben burdaki herkesi gerçekten kardeşim görerek şaka yapmışımdır Sana gelince mate ben gerçek fikrimi söyledim resmini gördüm çok tatlı cidden güzel bir genç kızsın tüm güzellikler sizlerle olsun
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-12-2007   #15
_SiYaH_

:sm_upset: çokda gzl deiller ya paylaşım için tşklr

_APOCALYPTİCA_
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com