Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
antalya, araştırma, doktorları, eğitim, hastanesi

Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları

Eski 09-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları
Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları
Antalya Devlet Hastanesi online randevu alma sistemi ve Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet randevu sistemi

Eski Adıyla Antalya Devlet hastanesi olan ve yeni adıyla Antalya Eğitim ve araştırma hastanesi olarak değişen hastanede online randevu alma tahlil sonuçları alma ve doktorları bilglerini vereceğiz
Antalya Eğitim ve araştırma hastanesi internet üzerinden randevu alma işlemleri için aşağıda verilmiş olan linke tıkladıktan sonra 4 aşamalı bir sistem gelecektir Ayrıca telefon numaraları ilede randevu alabilirsiniz
Hasta Girişi
Randevu Seçimi ve İptali
Randevu Onayı
Randevu Bilgileri
Bu işlemleri gerçekleştirdiğinizda randevunuzu alabileceksiniz
Online Randevu almak için tıkla
Tahlil sonuçları için tıkla
Doktorlar için tıkla
Adres ve ulaşım için tıkla
Randevu almak işlemleri için gerekli olan detaylı bilgi:
Randevu alırkan yanınızda bulundurunuz
Hastanın TC kimlik numarası
Hastanın doğum tarihinin yıl bölümü (Örn:1972) (Telefonla randevu alırken gerekli)
Kağıt kalem (referans numaranızı ve randevu tarih saatinizi not etmek için)
İnternetten randevu alma işlemleri sırasında dikkat edilecek hususlar
Hastanın kimlik numarasını doğru girdiğinizden emin olunuz
Bina seçerken bina adreslerini önceden öğreniniz
Gideceğiniz branş ve doktorun randevulu çalıştığından emin olunuz Randevusuz çalışan polikliniklerimiz bulunmaktadır örn:(Sigara Bırakma,Tıbbi
Onkoloji vb)
Hastanemiz internet randevu sayfasından ilk defa randevu alıyorsanız
“Merkezi Nüfus İdaresi Sistemi (MERNİS) ulaşılamıyor” Hata mesajı ile karşılaştığınızda
Kimlik numaranızı kontrol ediniz Hata tekrar ediyorsa (MERNİS) sistemi çalışmıyordur Sorunun hastanemizle sistemleri ile ilgisi yoktur
Hastanemize şahsen başvurarak bir defa’ya mahsus kayıt yaptırınız veya telefonla randevu sistemimizi kullanınız
Telefonla randevu almak için ihtiyaç duyacağınız bilgiler;
Poliklinik Adı (Örn:Genel Cerrahi Polikliniği *Randevu Kodu 34) hızlı erişim için
Randevu sistemi gece saat 00:00 (24:00) da devreye girmektedir Bu nedenle alacağınız randevu 24 saat sonraki iş günü için geçerlidir
Bunu bir örnekle açıklayalım;
Pazartesi’yi Salı’ya bağlayan gece 00:00 dan itibaren almış olduğumuz randevu Çarşamba günü için geçerlidir
Salı’yı Çarşamba’ya bağlayan gece 00:00 dan itibaren almış olduğumuz randevu Perşembe günü için geçerlidir
Çarşamba’yı Perşembe’ye bağlayan gece 00:00 dan itibaren almış olduğumuz randevu Cuma günü için geçerlidir
Perşembe’yi Cumaya’ya bağlayan gece 00:00 dan itibaren almış olduğumuz randevu Pazartesi günü için geçerlidir
Pazar’ı Pazartesi’ye bağlayan gece 00:00 da almış olduğumuz randevu Salı günü için geçerlidir
Telefonla Nasıl Randevu Alırım;
249 92 00 nolu telefonu arayınız
Kimlik Numaranızı tuşladıktan sonra size tekrar edilmesini bekleyiniz doğruysa 1 yanlış sa 2 tuşlayınız
Doğum tarihinizin yıl bölümünü 4 haneli olarak giriniz (örn:1972)
Randevu alacağınız polikliniğin kodunu biliyorsanız 1 tuşlayınız Poliklinik tuşunu bilmiyorsanız Telesekreteri dinleyiniz ve almak istediğiniz polikliniğin kodunu tuşlayınız (Kodlara burdan da ulaşabilirsiniz)
Telesekreter Randevu aldığınız Polikliniğin numarasını ve saatini söyledikten sonra onaylamak için 1 i iptali için 2 yi tuşlayınız Aldığınız randevuyu
tekrar dinlemek için 3 ü tuşlayınız
Size Söylenen REFERANS NUMARANIZI not ediniz
Hastanemize gelirken REFERANS NUMARANIZI mutlaka yanınızada bulundurunuz
Hastanemize Randevu günü, Randevu saatinden yarım saat önce kimliğinizle müracaat ediniz

Antalya devlet eğitim ve araştırma hastanesi doktorları ve güncel listesidir

Antalya eğitim ve araştırma hastanesi doktorları , Antalya devlet hastanesi kadın doğum doktorları, Antalya Eğitim hastanesi çocuk hastalıkları uzmanı
Diğer doktorlar:
(Doç Dr) NURULLAH BÜLBÜLLER – Genel Cerrahi 4 (M)
(Doç Dr) ERDAL KURTOĞLU – Hematoloji 2 (M)
SERDAR AKALIN – Ortopedi 3 (M)
SERDAR AKALIN – Ortopedi 7 (OMURGA POLK) (M)
Uzman Doktor MUSTAFA BULGUR – Kadın Hastalıkları Doğum (S)

Hastane Yönetimi:
Başhekim
Doç Dr RAMAZAN ÇETİNKAYA
Başhekim Yardımcıları
BAŞHEKİM YARDIMCISI ALİ İHSAN KÜÇÜK
BAŞHEKİM YARDIMCISI ARİF ULUSOY
BAŞHEKİM YARDIMCISI GALİP NEŞET CERİT
BAŞHEKİM YARDIMCISI HALİL İBRAHİM KEŞKÜŞ
BAŞHEKİM YARDIMCISI HALİT ÇETİN ÖNOL
BAŞHEKİM YARDIMCISI HURİYE CİNAS
BAŞHEKİM YARDIMCISI HÜSEYİN GÜL
BAŞHEKİM YARDIMCISI LEVEND ÖZDEN
BAŞHEKİM YARDIMCISI MEHMET KANPOLAT
KLİNİK ŞEFİ (Doç Dr) NURULLAH BÜLBÜLLER
BAŞHEKİM YARDIMCISI SADİ HATİPOĞLU
Müdür
GÜRCAN GÖZÜM
Müdür Yardımcıları
ALEV OKYAR
FATMA KAHYAOĞLU
HATİCE YAVUZ YÜCE
HÜLYA KAYA
KERİMAN YAZAN
LEVENT ALBAYRAK
MEHMET ALİ KAHYAOĞLU
MUSTAFA AKKANAT
NEVİN AKTAY
TAHİR TÜRKMEN
YUSUF BİLDİR
ZEKAYİ KEYİK
Başhemşire
AYSEL MOTOR
Başhemşire Yardımcıları
ASYA AKYOL
AYLİN KESKİN
AYSEL TÜRKER
AYTEN KAVAK
BERRİN TURTAY
GÜLCAN KATI
NADİRE ŞAN
NERİMAN ALTUN
SAFİYE ARITÜRK
SEBAHAT NİZAM
SEVGİ BAL
TÜRKAN DİRİCAN

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com