Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alma, diş, polikliniği, randevusu, semt, topçular

Topçular Semt Polikliniği Diş Randevusu Alma

Eski 09-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İstanbul Bayrampaşa’da yer alan Haseki Hastanesi Topçular Semt Polikliniğiuzun yıllardır siz değerli İstanbul halkına hizmet vermekte ve bu hizmeti daha da geliştirerek vermeye devam etmektedir Sizlere Haseki Eğitim ve Araştırma hastanesi Topçular Polikliniği hakkında randevu,iletişim ve ulaşım bilgilerini sunacağız
Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Topçular Semt Polikliniğinden online randevu almak için tıklayınız
Laboratuvar sonuçları için tıklayınız
Kroki için tıklayınız
Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Topçular Semt Polikliniği
Sorumlu hekimimiz Dr Mehmet BERKER, Müdür yardımcılarımız İzzet KAYA ve Nihat GÜVEN, Sorumlu hemşiremiz ise Hatice YILMAZ’dır
İletişim
Adres: Yenidoğan mh Abdi ipekçi cd No 197 34055 Bayrampaşa İstanbul
Telefon: 0212 616 98 12 – 15 (santral)
0212 616 99 05
0212 563 18 28 (müdür)
Telefon İle Randevu
(212) 585 00 00 veya (212) 585 10 00 (PBX) telefon numarasını arayarak 08:30′dan itibaren 1 sonraki gün için randevu işleminizi başlatabilirsiniz Telesekreter sizden TC Kimlik Numaranızı girmenizi isteyecektir Daha sonra telesekreter TC Kimlik Numaranızı tekrarlayarak sizden doğru ise (1), yanlış girdiyseniz (2) tuşuna basmanızı isteyecektir Bu adımdan sonra kimlik doğrulaması amacıyla telesekreter doğum yılınızı girmenizi isteyecektir Eğer doğum yılınızı hatasız girmişseniz muayene olabileceğiniz branş isimleri kodları ile birlikte söylenecektir Hangi branşta tedavi olmak istiyorsanız ilgili kodu telefonunuzdan tuşlayınız Daha sonra telesekreter muayene olabileceğiniz poliklinik isimlerini kodları ile birlikte söyleyecektir Hangi poliklinikte muayene olmak istiyorsanız ilgili kodu telefonunuzdan tuşlayınız
Bu işlemler bittikten sonra telesekreter size randevu almış olduğunuz tarihi ve saati söyleyecektir Randevuyu onaylamanız için (1) tuşuna reddetmek için ise (2) tuşuna basınız
Aldığınız randevu için size verilen referans numarasını not almayı unutmayınız
TELEFONLA RANDEVU SİSTEMİ POLİKLİNİK BRANŞ KODLARIMIZ
11-DAHİLİYE
12-ÇOCUK

13-KADIN DOĞUM
14-GENEL CERRAHİ
15-ORTOPEDİ
16-KBB
17-ÜROLOJİ
18-GÖZ
19-NÖROŞİRURJİ
20-NÖROLOJİ
21-CİLDİYE
22-FTR
23-PLASTİK
24-KALP DAMAR
25-DİŞ
26-İNTANİYE
27-PSİKİYATRİ
28-KARDİYOLOJİ

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Topçular Semt Polikliniği Diş Randevusu Alma

Eski 02-04-2014   #2
Kayıtsız

Cevap : Topçular Semt Polikliniği Diş Randevusu Alma

yaklaşik bir aydır diş için randevu alamıyorum diş doktorumuz özlem koyuncu hnm internet ve telefondan randevu alamadıgım gibi sabah 830 da üç sefer polikilinige gfitigim halde ordanda randevu alamadım hastam magdur durumda özele gidecek param olsa ne ala 950 tl emekli maşı ile hangi yarama merham alayımbu randevu konusunu lütfen düzeltilmesi rica ederim günü öneml idegil yeterki randevu alma sitesinden randevu alabilelim
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com