Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Kapalı Konu

Konu Araçları
aranıyor, kişiler, yapabilecek, yorum

Cevap : Yorum Yapabilecek Kişiler Aranıyor..

Eski 07-29-2008   #16
sudenaz

esmer yar ve diğer arkadaşlarım sonuna kadar arkanızdayım biz şuanda bile 2ye bölünmüş bir durumdayız ama açıkların tabirince biz kapalılar öyle sabırlıyız ki bize yapılan hareket olsun söz olsun eğer onlara yapılsaydı bu ülkede heralde kan gövdeyi götürürdü bundan o kadar eminim ki başbakanımız bir başörtüye el attı diye şimdi iktidardan düşürcekler adamı nedir bu öfke neden!!!kavga ediyoruz biz kabul ediyoruz açıklarıda seviyoruz çünkü biz KARDEŞİZZZ!!!!hepimiz hz Ademden gelmedik mi?hepimiz onun çocukları değil miyiz sonuçta biz herkesi seviyoruz lütfen kapalıları toplumdan soyutlamayın ve sevmeyi öğrenin bu mübarek kandil günü biz hz muhammed(sav) ümmetine hiç yakışmıyor yorumları görünce şok oldum lütfen biraz kendimize gelelim rasulün ümmeti olduğumuzu hatırlayalım lütfen!!!!

Eski 07-29-2008   #17
^^^PAPATYA^^^

biz başı açıklara karşı degiliz ama herkese eşit davranılmasını istiyoruz

Eski 07-29-2008   #18
hayko26

bizde kapalılara karşı deiliz ki

Eski 07-29-2008   #19
sudenaz

Alıntı:
hayko26 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
kanun neyse odur
Alıntı:
bizde kapalılara karşı deiliz ki
ÇELİŞKİLİ bence

Eski 07-29-2008   #20
hayko26

arkadaşım kanun diyor başınız kapalı bası yerlere giremessiniz diye bnim için sorun yoq istersen kapan istersen açılbn ikisinede karşı deilim kapalı insanlara saygı duyuyorum açılın demiyorumkiama kanun öle uygun görüyosada uygulamak gerekir bnce yoqsa bni alakadar etmes kimin ne yaptığı

Eski 07-29-2008   #21
sudenaz

biz sana bişey diyorsun demiyoruz hakan azcık bu konuda hassas olduğumuzu biliyorsunuz biraz daha saygı bekliyoruz sadece ,yazık değil mi sence o kıza sırf izleyebilmek için ne hale gelmiş çok yazık çok

Eski 07-29-2008   #22
meLankoLik_asaLet

Alıntı:
arkadaşım kanun diyor başınız kapalı bası yerlere giremessiniz diye bnim için sorun yoq istersen kapan istersen açılbn ikisinede karşı deilim kapalı insanlara saygı duyuyorum açılın demiyorumkiama kanun öle uygun görüyosada uygulamak gerekir bnce yoqsa bni alakadar etmes kimin ne yaptığı

hakancm hala kanun diyosn vanndettanında dediği gibi her kanun doru olacak diye bişey yok müslüman bi ülkeyiz elhamdülillah onun için bizi yöneten kanundan çok kur'an-ı kerim olmalı o da qerekenleri sölüyo zaten

Eski 07-29-2008   #23
hayko26

nerde kaldı o zaman bizim laikliğimiz arkadaşlar bi kural varsa çiynenmek için deil uyulmak için koyulmuşturinsanın kalbi temiz olduktan sonra sorun yoq bnce

Eski 07-29-2008   #24
sudenaz

konuşmuyum diyorum ama gerçekden dayanamıyorum lütfen ama lütfen bunada liaikliği alet etmeyin ancak ben bunu derim dencek çok şey var aslında ama anlayan anlar onlarda bana yeter
bu arada laikliğin anlamına bakmanıda tavsiye ederim

Eski 07-30-2008   #25
yosun_26

BBK kardeşim yazdığın ve düşündüğün şeylere dikkat edersen sevinirim söylediğim şeyleri heralde sen küfür tarzı bişey olarak algıladın uzun süredir siteye giremiyordum girmemeyede devam edeyim bence kusura bakmayın ama eskisi gibi tartışma ortamı bile kalmamış sitede söylediğiniz şeyler çok üzücü

Eski 07-30-2008   #26
bbk

:) yazdıklarımı tekrar tekrar okumanı tavsiye ederim sevgili yosun allahın sözünü senin benim gibi aciz insanların koymuş olduğu kanunlarla bir tutmak hatta haşa dahada aşağılamak nedemektir acaba? hem orda ne seni nede hakan kardeşimizi aşağılayıcı tek kelime söz kullanmadım

Neler istediler neler

Sonra bırakıp dünyayı gittiler

Sen hiç gitmiycek gibisin değilmi?

O gidenlerde senin gibiydiler;

Eski 07-30-2008   #27
güneş

türban takmakta takmamakta kişsel tercihtr her iki tarfata birbirne saygılı olmalı lütfen dediklerimi yanlş anlamsn peruk takan arkdşlr ama hem daha çok dikkat çekior hemde itici gözüküor eğer maksat dikkat çekmemkse dinen ki öle bence daha intizamlı eşarp gözkmicek şeklde taklmı

Eski 07-30-2008   #28
güneş

tabi unuttğm bişy var kanunlara da herkes uymak zorndadr! elbetteki kanunlrmzda buna izin vermior hayr bide şöle bi durum var üniverstede günah da dier kamu alnlrında günah deil mi neden illaki üniverstlrde serbestlk istenior yada isteklrin bu kadrcık olduğu göstrlior bunuda anlmıorm

Eski 07-30-2008   #29
VANDETTA

Alıntı:
güneş tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
tabi unuttğm bişy var kanunlara da herkes uymak zorndadr! elbetteki kanunlrmzda buna izin vermior hayr bide şöle bi durum var üniverstede günah da dier kamu alnlrında günah deil mi neden illaki üniverstlrde serbestlk istenior yada isteklrin bu kadrcık olduğu göstrlior bunuda anlmıorm

Neden mi?
Üniversitede özgürlüğe katlanamayanlar,kamusal alan dediğiniz de kalpten gider de ondan

Eski 07-30-2008   #30
güneş

işte sonuçta bunun tek bi çıkar yolu var ya serbest olcak tüm alanlrda yada deil olmadığına göredemek ki ülke şartlrı buna daha hazır değil olgunlşmamş ortam daha proflrımız görüşlerine göre öğrenci değerlndrirken özgürlük olsa ne ki!!!

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com