Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Spor & Fitness

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
egzersizler, hareketler, kalçanızı, sıkılaştıran

Kalçanızı Sıkılaştıran Egzersizler ve Hareketler

Eski 05-22-2010   #1
Sünger Bob

Kalçanızı Sıkılaştıran Egzersizler ve Hareketler

Yaz Girerken Yapılacak Egzersizler

Yaza mükemmel bir vücut ile girmeyi kim istemez ki…Bu yaza fit girmek istiyorsanız ve bütün yazı sorunsuz ve mükemmel bir vücut ile geçirmek istiyorsanız yapmanız gereken bir kaç egzersiz ve küçük programlar varSıkılmadan ve zevkle yapacağınız bu programlar sonucunda istediğiniz fiziğe sahip olacaksınız

İşte yaza fit girmeniz için çalıştırmanız gereken ve küçük bir program uygulamanız gereken bölgelerden birisi kalçanız…Kalçanızı çalıştırarak mükemmel görünümlü bir kalça elde edebilirsiniz…

Kalçanızı Sıkılaştıran Hareketler

Bikini mevsimine hazırlanırken kalça kaslarınızın daha sıkı olması için bu hareket bire bir Özellikle selülitlerle savaşan harike bir egzersiz Bu hareket ayrıca, arka bacakları ve omuzları da çalıştırıyor

1 Adım: Bir ayağınız önde diğeri arkada ve dizleriniz yere 90 derecelik açı oluşturacak şekilde kırarak “lunge” pozisyonu alın Dizinizle kalçanızın aynı hizada olmasına dikkat edin

2 Adım: Elinize ağırlıkları alın ve kollarınızı dirseklerden büküp iki yana açın, elleriniz başınıza paralel olacak şekilde yukarı bakılmalı

3 Adım: Karnınızı içeri çekin ve göğsünüzü hafifçe dışarı çıkarın

4 Adım: Derin nefes alın ve nefes verirken yavaşça arka dizinizi yerden kaldırın ve kollarınızı da yukarıya dümdüz uzatın Kollarınız başınıza yakın olmalı

5 Adım: Eski pozisyonunuza gelin ama dizinizi yere değdirmeden hareketi tekrarlayın

6 Adım: Hareketi her iki bacak için sekizer kez yapın

Eğitmenin notu: Hareketleri yaparken çalışan kaslarınıza odaklanın Kalçanızın yandığını hissediyorsanız hareketi doğru yapıyorsunuz demektir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com