Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
duyuramıyordum, sesimi

Neden Sesimi Duyuramıyordum...!

Eski 07-24-2006   #1
ArtistikPatinaj

Neden Sesimi Duyuramıyordum...!

meraba arkadaşlar size başımda geçen bi olayı anlatcam bunu anlatmamın sebebi hala o anı yaşıyomusum gibi geliyo arkadaşım gözümün önüne çıkı veriyo korkuyorummm
biz ozamanlar tekirdag aydogdu mahallesinde oturuyoduk tam hatırlamıyorum ama ben heralde 3 sınıfa faln gidiyorum arkadaşım güneyle mahallede top oynuyoruz bize tabii kardeşimle ablamda katıldı 4dümüz yakan top oynuyoduk kardeşim vurulunca kenara geçti bizde ablamı vurup sıra bize gelsin istiyoduk arkadaşım güney bana topu attı bende elimden kaçırdım arkamı döndüm topun peşinden koştum topu tutup arkamı bi döndüğümde arkadaşım güneyin arkasında sarı buyul ticarı bir sıgara arabası duruyodu hiç bişiy yapımıyodu taki ben arkadaşıma cıglık atıp çekil oradan araba var sana çarpcak dedim birden bi rüzgar çıktı herşey uçuştu ve arada gazladı arkadaşımı altına aldı ama ben hiç bişiy yapmadım bagırdım ama beni duymadı sesimi duyuramıyodum ablam bişyler yapıyodu ben sanki hiç bişy olmamış g,b, orada baktım baktım ve döndüm eve gittim
sonra inanılmaz bi haber geldi güneye hiç bişiy olmamıştı buna çok sevindim sonra ablam la konuşurken ablam bana sen arabayı görmedinmi neden bişiy demedin ne aglıyodun ne gülüyodun hiç bişiy yapmadın döndün gittin aslında ben çok bagırmıştım ama duymamışlardı işin en kötü yanıysa ben bu sahneyi rüyamda görmüş hemen telefona sarılıp halamı aramıştım halamda bana bişy yok böyle şeyler içim mi telefon ediyon diye kızmıştı şimdi bunlar hatırıma geliyo ben neden sesimi buyuramadım düşünüyorumda arkadaşımın geçirdiği kaza ölümü olabilirdi ama olmadı rüyamda arkadaşımı görüyorum bana kızıyo neden bana demedin diyyoo oysaki çok dedim ama duymadı
saygılarımla
____________Alıntıdır!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-24-2007   #3
dewas

tesekkurler cok gusel olmus saol
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-26-2007   #4
onder ucar

ammada abarmışşın be koçum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-05-2007   #6
önder uçar

biraz fazla abartmışsın gerçekten
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com