Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
yalnızlık

yalnızlık cümleleri

Eski 08-01-2006   #1
kara_gozlu

yalnızlık cümleleri

*Seni senle yasamak varken, neden seni sensiz yasayayim, seni senle sevmek varken neden seni sensiz yasayayim inan ki bi tanem bu hiç içime sinmiyor

*Almak istedim , ellerini alamadim Bakmak istedim, gözlerine bakamadim Sarmak istedim, kollarima saramadim Görmek istedim, son defa göremedim Cünkü aramiza ölüm girdi…

*Seven unutmaz Unutan Sevmemistir , Eger sevipte unutmussa Sevmesini bilmemistir , Çiçekler solabilir yapraklar dökebilir , Seni herkes unutabilir ama ben ASLA Eger bir gün gökyüzünün karamavi çizgisinde bir kirlangiç sürüsü görürsen bilki kanatlarindaki buruk gülümsemelerle islak tebessümler benden sana kalanlardir

*Sen gitsen bile kalbim seninle sevdigim ,sen beni birakip gitsende unutma seni seven bir kalbim var Kalbimi kirip gittin düslerimi yakip gittin sevdigim benide acimadan terk edip gittin Doymadim sana yârim daha dün gibiydi yasadigimiz, sanki cok mutlumu oldun birakip, bir insanin sevgiye nasil ihtiyaci varsa benimde sana öyle ihtiyacim var "sevdigim"

*Bu duvarlar duysa hiçkirigimi belki beni anlardi kalbimde bir umut gönlümde bir alev beni unutana söyleyin beni unutani ben unutmadim elbet dönecek ya dönecek yada bu kalp onsuz ölüp gidecek

*Kalbim seni unutacak kadar adiyse duygularim onu parçalayacak kadar asildir

*Seziyorum ki kaçacaksin yalvaramam kosamam ama sesini birak bende Biliyorum ki kopacaksin tutamam saçlarindan ama kokunu birak bende Anliyorumki ayrilacaksin Cok yikkinim yikilamam ama rengini birak bende Duyumsuyorum ki yiteceksin en büyük acim olacak içimde ama isini birak bende Ayrimsiyorum ki unutacaksin aci kursun bir okyanus ama tadini birak bende Nasil olsa gideceksin Hakkim yok durdurmaya ama kendini birak bende

*En mutlu gününde yaninda yoksa onunlayken bile onsuzlugu yasiyorsan bilki terkedilmissindir yanlizligi yasiyorsun ama bilmeden

*Bir daha görüsmemekti senin seçimin Seni severken kaybetmek niçin Anlamsiz bir öfkeyle doldu için seni kirdim biliyorum bir hiç için Ayrilik nedenini hissediyorum Artik dönüsü yok biliyorum Her gün seni düsünüyorum Ama artik sensiz yasiyorum Neyse canim sen son degildin Ama bil ki son olabilirdin Böyle olmasini da sen istedin Beni zaten hiç sevmedin

*Bir birimize söz vermistik, Bütün ömür boyu ayrilmayacaktik, Yeminler etmistik, Asla ayrilmayacaktik, Ama ne oldu Bir kis günü, yildizlarin bakislarinda, Ayriligimizi söyledik

*Kurumus yapragiyim dalindaki agacin, Ayrilik rüzgarlari esiyor sonbaharin Tasinda topraginda, ardinda yalnizligin, Savuruyor her yani öfkesi karanligin Gidisinden bu yana gözyaslarim dinmedi, Kalbimdeki su sizi yüzümü güldürmedi, Unutturmadi seni biraktigin bu sevgi, Terkettigin duygular unutturmadi seni !

*Sensiz geçen hergün, Cehennemi yasarim Sevginle büyüyen, Hayati ararim Dolasirim sokaklarda, Hep seni ararim Ismini sordugum insanlarda, Yine seni ararim Bir gülücük vardi ya Iste onu ararim Bulamadigimda ise taklidini yaparim Ama olmuyor, yinede seni ararim Bir gün seni, Aradigim yerde bulursam, Ilk önce sende, Kendimi ararim

*Sevdimde ne geçti elime her türlü çile verdin seven kalbime düsündüm tasindim kendi kendime yeni bir sevda arayacagim bundan sonra seni unutacagim…

*Birgün bensiz bir yerde aglarsan her düsen göz yasinda beni hatirla hafifçe yagan bir yagmurda saçlarini oksayan her damlada beni hatirla hiç asik oldunmu diye soran olursa olmadim derken beni hatirla seni sevdigimi daima hatirla

*En degerli sey sen oldun Ve birden en degersiz Ikisinide sen istedin Geldin ve gittin Sadece izlemekle yetindim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-29-2006   #2
stubborn

Seven unutmaz Unutan Sevmemistir , Eger sevipte unutmussa Sevmesini bilmemistir , Çiçekler solabilir yapraklar dökebilir , Seni herkes unutabilir ama ben ASLA

bu çok güsell teşekkkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-08-2006   #4
kime ne

güzel paylasım
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com