Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aranızın, derece, düzelmesi, eski, etkilidir, gelmesi, haline, sevgilinizle

Sevgilinizle Aranızın Düzelmesi Eski Haline Gelmesi için ve Son Derece Etkilidir

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sevgilinizle Aranızın Düzelmesi Eski Haline Gelmesi için ve Son Derece Etkilidir

arkadaşlar burayı 1 yıldır takip ediyorumBu duayı çok beğendimmavisakala teşekkürlerYalnız anlamadığım yerler var bütün yorumları okudum hala anlamadım nolur biri yardım etsin ben sevdiğimin annesinin adını bilmiyorum havva mı diycez tek yoksa hz havva mı bide bu duayı başlamadn ibni gibi şeyleri nasıl yapcaz anlamadm ya diyelim onun annesinin adı selin sevdiğimin adı mehmet benim adım pelin annemin adıda gül diyelim nasıl cümle kurcam birde avuca boş bir kağıt koycaz ya hangi ele ve avucumuz kadar kağıt koyarken avucumuza parmaklarımızda giriyomu hani ona göre boyut bir kağıt koyucamda ve son olarakta bu duayı helaya yani wc ye girerken günah olabilir diye 5 dkkalık odamıza falan koysak sorun olurmu nolur cevap verin arkadaşlar çok önemli bukadar güzel bir dua ile karşılaşmışken değerlendirmeden geçmek istemiyorum bir şey daha bu duayı okurken benim ezberlemem zor olucağı için bu duayı bir kağıda yazıp avucuma kağıt alıp o kağıda bakarak okusam olurmu acil cevap lütfen
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

arkadaşlar büyü yapılırkende allahın ismi kullanılırmeleklerin peygamberlerin ismi kullanılıramaç bir takım güçleri harekete geçirmektirburadaki amaçta budurburdaki dua dediğiniz kesinlikle büyüdürhavasla uğraşan birine sorun o da aynı şeyi söylycektir

arayıp sormayan biri bi anada nasıl arayabilirkibu cinler sayesinde olur,ifrit cinler yapar bunubüyüyle gelenin bir hayı da olmaz
büyü insan iradesini elinden almak sanatıdırbu da bu sanatın bir parcasıdır

bu işlem kesinlikle büyüdür ve en büyük günahtır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Ben mavi sakali actigi bu konuyla tanidim, bana cok yardimci oldu, hic kirmadi, bir kardesi gibi sahip cikti, elinden gelen hertürlü yardimi yapti ve halada yapmakda, ve bunu Allah rizasi icin yapti Ben mavisakal abimin hic bir yalnisini yada saygisizligini görmedim Eger bunun aksini idda edecek vede ispatlayacak birileri varsa ciksin söylesin Cok ayip edilmis Bütün samimiyetiyle sadece yardimci olmak isteyen birine bu sekilde davranilmis olmasi hic hos degil
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

medusac Nickli Üyeden Alıntı

Çoğu kişi bildiği faydalı bilgileri başkasıyla paylaşmaz, bencildir Bir duanın ya da başka bir şeyin faydası başkasına dokunsun istemez birçok insan Sadece kendileri faydalanmak isterler Başkalarının mutsuzluğuyla mutlu oluruz aslında bilinçaltında Diğer insanlarla rekabet halindeyiz Paylaşmayı sevmeyiz Bu anlamda mavisakal'a teşekkürlerimi sunuyorum Dua yanlış bile olsa , bildiği ve faydalı olduğunu söylediği bir duayı bizimle paylaşmış, Allah razı olsun Kelimelerde yanlışlık varsa bile, içten ve inançla okuduğumuz sürece Allah kabul edecektir diye düşünüyorum Yüce Allah bizim kalbimizde olanı ve ne istediğimizi biliyor sonuçta
Allah bütün dualarımızı duyar Fakat sevdiğimiz kişiyi biz istiyoruz diye değil, bize hayrı dokunacaksa , bizim o kişiye hayrımız dokunacaksa verir Sevdiklerimizle bizi dener yüce Allah Sevdiğimiz yanımızdayken ibadetten uzaklaşıyormuyuz diye bizi sınar Dualarda " senden sonra bana dönsün, senden sonra beni sevsin " denmesinin sebebi budur zaten
Ben çok sevdiğim ve sevildiğim birinden ayrıldım Hocaya gittim vefkler yazdırdım, 7 gün okuma yaptırdım Kendim günlerdir çeşitli dualar okuyorum Bu duayı da okudum Allah inşallah kabul eder Bu dünyada aşktan daha güzel ne var ?
Herkesin gönlüne göre bir hayat diliyorum

çok güzel söylemişsin mudusac sanki içimden geçenleri yazmışsınbende mavisakal hocamızı uzun zamandır tanıyorum bizlere çok emeği geçti ve kimseye bir kötülüğü olmamış aksine bu sitede birçok kişiye bu dua sayesinde hep olumlu sonuçlar almalarını sağlamıştırAma şuna dikkatim çekiliyorhakikaten mavisakal hocam bu duayı payşştıkdan sonra bapzı kişilerce tepki geldiki ve bu tepkiler çok anlamsızdıyazanlarda sitede dolaşan insanları kandıran sahte medyumlardan başkası değillerdiinsanların parasını yiyen mendaburlardan başkası değildiben mavisakl hocamı tanımadan evvel bu sitede hocayım diye kandırılıp belkide 3 milyara yakın para kaybeden kişilerden birisiyiminsan zor durumda kalınca ne yapacağını şaşırıyorAllahım mavisakl hoca ile tanışmamı sağladı birde insanların sevdikleri geri dönünce hiç çekemez oldularçünki bu dua hakikaten çok kuvvetli bir duaBunu hazmedemiyorlarhakikaten o insanların Allahdan korkularıda yok Allah ıslah etsin

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

[QUOTE=secret_garden;2115756]
uniboy Nickli Üyeden Alıntı

bismillahirrahmanirrahıym
[B]Allahümmec'al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey'in kadiyrAllahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya'kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel'inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel'aserattevekkel ya cibriylü ente ve a'vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente ve a'vanike ve elki mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı iyyake na'büdü ve iyyake neste'ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi'ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a'vanike velkav mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı haceti bilütfike ve bifazlike ya allahü ya allahü ya allah bunu yazan arkadaş burada fatma ibni ömer ilk önce geliyor yani bu duayı okuyan şahıs bayanlar oluyor bunu açıklarmısınız ?

uniboy bu duanın o kısmı herkesin kafasını karıştırdınaçizane arkadaşım gelene kadar şınu söylemek isterim
eğer erkek kız için okuyorsa önce: anne ismi binti (kızın ismi) fi kalbin anne ismi ibni erkek ismi şeklinde olacak orda sadece duayı verirkenki ilk örnek için o şekilde kullnmış yerleri oynayabiliyor

sevgiyle

bu konuda bende sana katılıyorum arapçada tersten okunuyo ama tam olarak isimleri nasıl yerleştirmem gerektiğini anlayamadım uygulama çok güzele benziyor denemek kısmet olur inş şu isim konusuna açıklık getirirsek

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

uniboy Nickli Üyeden Alıntı

arkadaşlar bu dua cin çağrıştırıyor dikkat ediniz bu nedir ya buraya dua yazıyorsunuz duanın türkçe çevirisini tam olarak bilmeden paylaşmayınız dikkat ediniz!

--- Sonraki mesaj ---

bakınız duayı bir kere okudum cin geldi cin bana yaklaşamıyor uzak duruyor zaten yüzlerini çeviremezlerbenimle konuşmak istemez sadece cinin bana aktardıklarımı söylicem sizleresevdiğin insanın resmini karşına koy resim dik dursun önüne 2 tane mum koy resim 2 mumun ortasında olsunve resimle bu bel hizasının üstünde olacak dedisonra resimin olduğun yerden yere doğru uzunlamasına beyaz bir örtü çek masa bulunduğun yer temiz olacak ayaklarında çıplak olacak dedibulunduğun yerdeki telefonu kapat dediteknolojik aletlerin olmadığı bir oda olacaksonra cin ne dedi biliyormusunuz? sevdiğin insanın ruhunu karşına getircez sizleri birleştiricez sarılıcaksınız dedi ona bi kaç soru sordum yalan konuştuğunu anladımzaten arkadaşlar cinlere güven olmaz ama gelen müslümandı bazı sorularıma yanlış cevap verdi gönderdim gitticine bak sevdiğinin ruhunu getircekmiş ben yemem böyle lafları bunlar cinlerin kolpalarıdırALLAH'a yakın bana uzak ol dedim gidiş o gidiş

arkadaşım sen bizle maytap mı geçiyon? )))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

arkadaşlar bu dua cin çağrıştırıyor dikkat ediniz bu nedir ya buraya dua yazıyorsunuz duanın türkçe çevirisini tam olarak bilmeden paylaşmayınız dikkat ediniz!

--- Sonraki mesaj ---

bakınız duayı bir kere okudum cin geldi cin bana yaklaşamıyor uzak duruyor zaten yüzlerini çeviremezlerbenimle konuşmak istemez sadece cinin bana aktardıklarımı söylicem sizleresevdiğin insanın resmini karşına koy resim dik dursun önüne 2 tane mum koy resim 2 mumun ortasında olsunve resimle bu bel hizasının üstünde olacak dedisonra resimin olduğun yerden yere doğru uzunlamasına beyaz bir örtü çek masa bulunduğun yer temiz olacak ayaklarında çıplak olacak dedibulunduğun yerdeki telefonu kapat dediteknolojik aletlerin olmadığı bir oda olacaksonra cin ne dedi biliyormusunuz? sevdiğin insanın ruhunu karşına getircez sizleri birleştiricez sarılıcaksınız dedi ona bi kaç soru sordum yalan konuştuğunu anladımzaten arkadaşlar cinlere güven olmaz ama gelen müslümandı bazı sorularıma yanlış cevap verdi gönderdim gitticine bak sevdiğinin ruhunu getircekmiş ben yemem böyle lafları bunlar cinlerin kolpalarıdırALLAH'a yakın bana uzak ol dedim gidiş o gidiş

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

[QUOTE=uniboy;2115729]bismillahirrahmanirrahıym
[B]Allahümmec'al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey'in kadiyrAllahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya'kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel'inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel'aserattevekkel ya cibriylü ente ve a'vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente ve a'vanike ve elki mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı iyyake na'büdü ve iyyake neste'ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi'ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a'vanike velkav mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı haceti bilütfike ve bifazlike ya allahü ya allahü ya allah bunu yazan arkadaş burada fatma ibni ömer ilk önce geliyor yani bu duayı okuyan şahıs bayanlar oluyor bunu açıklarmısınız ?

uniboy bu duanın o kısmı herkesin kafasını karıştırdınaçizane arkadaşım gelene kadar şınu söylemek isterim
eğer erkek kız için okuyorsa önce: anne ismi binti (kızın ismi) fi kalbin anne ismi ibni erkek ismi şeklinde olacak orda sadece duayı verirkenki ilk örnek için o şekilde kullnmış yerleri oynayabiliyor

sevgiyle

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #9
Prof. Dr. Sinsi

Selamunaleykum kardeşlerim böylesine güzel bir siteyi kuran bizleri bir araya getiren saygıdeğer lahuti ailesinden ALLAH cc razı olsunSiteyi dolaşırken gözüme çarpan en büyük sorunlardan önde geleni sevgilisi ile arasının düzelmesini isteyen kişiler olduğunu gördümBenim dedemin babasından kalan çok eski kuvvetli mukaddime kitabından sizlere elimden geldiğince yardım etmek için bu duayı yazma gereği hissettimHer insan hata yapabilir burada bu hatasını düzeltmek için birşeyler arayan kardeşlerimiz,bu yazımı okuyorlarsa muhakkak pişman oldukları için buradadırlarYardımlaşmak sünnettirİnşaallah hayırlı olan olsunSizlerden ÖNEMLİ ricamdır ki eğer bu duayı sizi sevmeyen bir kişiye yapmayınız günahdırSon derece etkilidirLütfen dikkatli olunuz

Evvelasında şu sözümü belirtmek isterimki bu ve diğer tüm duaları; kardeşlerim kafalarına estiği vakit hangi gün uygun ise kendilere o gün yaparlar bu son derece yanlışdır ve sonuç alamazlar her duanın bir yapılış zamanı vardırVe kişinin adına doğum tarihine görede günler ve saatler değişiro gün o saatte dua yapılırsa şayet dua geçerlilik kazanırDuanın zamanının hesaplanmasıda kolay değildirŞemsül mertebesine erişmek gereklidirBu duanın ortalama yapılış günü utarit saati olan muhabbete münasip vakit olan çarşamba günü en uygun gelen zamandırZamanlama hesabını yaptıramazsanız çarşamba gününü deneyiniz

Evvelasında en önemlisi temiz elbiseler giyilip abdest alınırVe kıbleye karşı dönük olarak baglaç kurulurAvucunun içine beyaz temiz bir kağıt al ve avuc için büyüklüğünde olsun duayı bu kağıda okuyacaksın

burada örnek olarak: erkeğin adı: fatma oğlu ömer dir kız ise ayşe kızı zehra dır

bismillahirrahmanirrahıym
Allahümmec'al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey'in kadiyrAllahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya'kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel'inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel'aserattevekkel ya cibriylü ente ve a'vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente ve a'vanike ve elki mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı iyyake na'büdü ve iyyake neste'ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi'ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a'vanike velkav mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı haceti bilütfike ve bifazlike ya allahü ya allahü ya allah

okuduğun kağıdı katlayıp bir gevşenlik içine koy ve boynunda taşıErtesi gün tekrar okunacak olursa yine bu kağıda okunacak

bu dua günde 44 defa okunur ilk 5 okumakda diyor sevdiğinin aklı seni düşünmeye başlar10 a geldiğinde beyninde zonklamak olur senin düşüncelerin20 ye geldiğinde sana karşı anlamsız sevgi beslersanki acımak gibi gözleri seni düşünür 44 ü tamamladığında sana aşık olurOkumayı bırakmayın biryerde karşı koyamaz birden bire aşık olmasına kendide kendisine inanamaz gerekirse üst üste hergün okuyunBu dediklerimi okuyunca kendiniz şahit olacaksınız inşaallah

tşkler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #10
Prof. Dr. Sinsi

Burçak Nickli Üyeden Alıntı

annnesinin ismini bilmiyorum peki ne olacak cok ıstıyorum okumak duayıyı lutfen bılgısı olan arkadaslar bana yardmm edeıbilirr mi sımdıden tesekkuur ederiimm

ana ismine havva diyebilirsinizfakat öz ana isminin gücünü birebir tutmayabiliralternatifdirFakat yineliyorum sizinle alakası olmayan kişilere yapmayınız bunun vebalini ödeyemezsiniz

--- Sonraki mesaj ---

uzak_kuzey Nickli Üyeden Alıntı

bana gayet mantikli geldi Mavisakal sagol paylasimin icin,
ve uzerine gidenlere,didikleyenlere soyluyorum bende dua paylastim banada birton kir atildi sarlatan para duskunu bile denildi (hic kimseden para filan istememisimdir hala guluyorum bu lafa) yapmayin boyle kir aticaginiza sizlerde biseyler paylasin etrafa zarariniz degil faydaniz olsun

Allah razı olsun kardeşimben yaklaşık 3 haftayı geçkin siteye girme fırsatım olmadıaçıkçası başıboş insan topluluğu ne yazıkki bir hayli fazla,bu vesile ile içimden siteye giripde o insanlarla uğraşmakda gelmiyorO hoşetmediğim insanların yanında gerçekten yardıma muhtaç olan insanlarıda görüyorum sırf o insanlar için zaten gayem çabamdırbazen özel mesaj yazıyorlar elimden geldiğince yardımımı esirgemem bildiğim bir bilgi varsa paylaşırımBurada paylaştığım bilgileri,dışarıda insanlara menfaat karşılığı satan insan tipine bürünmüş şeytanlarda yok değil varonlara karşı buradayımher zaman söyledim söylüyorum biri sizden bu iş karşılığında para talep ediyorsa o insanın yanından sessizce uzaklaşıno insanın derdi size yardım etmek değil sizin paranızı çalmaktır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #11
Prof. Dr. Sinsi

Defalarca paylaştım defalarca söyledim arkadaşlar belki öyle okudunuz etkisini gördünüz ama bu bana göre rastlantı çünki dua zamanının hesabı çok daha farklıdır 20-25 dakika süren bir işlemdir ebced hesabından tutunki bir çok kutsal harf ve sayılardanda anlamaınız gerekir en azından şems mertebesine erişmiş olmanız gerekir bu paylaştığınız dua saatleri sıradan söylenmiş zamanlardır fakat geçen yılki ramazan ile bu yılki ramazanın günleri ayları dahi birbirini tutmazken siz nasıl olurda her güne böyle garanti verebilirsinizbakınız ben dua zamanı çarşamba günü ortak zamandır diyorum kesin sonuç için zaman hesabınızı yaptırın diyorum fakat zman hesabı yapmak için birileri sizden para isterse para vermeyin diyorumBen bu duayı buraya koymamın sebebi şarlatanlara karşı olmamdırKarşı olduğum günden bu yana sinirbozucu mesajlar alıyorum bazen içimden siteye dahi girmek gelmiyorİnsanlar böylesine güzel bir siteyi menfaathaneye dönüştürmüşlerBu siteye giripde medyumuna hocasına inanıp para gönderenlerede kızıyorumAmA o insanlar muhtaçlar muhtaç olmasalar onlara para göndermezler denize düşen yılana sarılırmışEvvela ALLAH dan tüm kalbinizle isteyinBiri sizden para karşılığı birşey yapmak istiyorsa o insan sizi dolandırıyor demektirBenim bu yazdıklarım çoğunun zoruna gidiyor adamlar yeni üyelik açıyorlar daha kimseye mesaj yazmadan ne hikmetse koşup benim konuma diyorlarki ya biz denedik denedik olmadıkardeşim siteye üye olalı daha 5 gün olmamış diyorki denedik denedik olmadıSenin aklın fitne fesatta senin dua ile bir alakan yokki zaten sen istiyorsun ki insanlar bu duaların işe yaramadığını zannetsinler sonra bize gelsinler ardından gelsin paralarBu dünyanın öteki yüzüde var kardeşlerim kimse ettiğini bulmadan göçmeyecek bu dünyadan sizden çıkmasa çocuklarınızdan çıkarAllah var yukardaYapmayın 3-5 kuruş için mazlumların umutlarıyla oynamayınUmut vermeyinBenim bu sitemimi anlayan anlar anlamayan alakasız yorumlar yapmaktan geri durmazALLAH ISLAH ETSİN
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #12
Prof. Dr. Sinsi

mavisakal sana öncelikle bir soru sornak istiyorum ben sevdiğimle ayrıldım daha doğrusu onu kırdım gönlünü alamıyorrum ve ayrılmak istmeiyorum ama hayırlısı böyleyse diye de rabbime bırakıyorum lakin bu duayı görünce yapmak istedim onu çok seviyorum oda seviyor böyle hissediyorum peki armızdaki kırgınlığın kalkmasında da yardımcı olurmu lakin yurtdışında 1 ay sonra döncek uzağada tesiri olurmu

arkadaşlar ben burda paylaştım yıldızlar ve çalışma saatleri diye ordan bakabilirsiniz vede sevdiğiniz kişinin burcunu bilip onun günü ve gecesine göre okuyunuz çok daha tesirli oluyor mesela benim sevgilimin okuma günü perşembeydi ben o zaman yaptım ertesi aradı günler ve gecelere inanıyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #13
Prof. Dr. Sinsi

belki daha zamanı vardırbunu elbette Allah bilirsen yine de dua et ne zaman olacağını sadece rabbim bilir belki de böylesi hayırlı sizin içingönül ister ki hepinizin dilekleri tez zamanda gerçekleşsin ama rabbim bize neyi hayırlı kılıyorsa o oluyorAllah bizlere gönlümüzdekini hayırlı kılsın inşallah

sevmek güzel Nickli Üyeden Alıntı

zaten duayı baştan sona kadar dikkatle okudum yapılan yorumlarıda ilk sayfasından son sayfasına kadar tek tek okuyup öylece duayı okumaya karar vermiştim zatenortak gün çarşamba günü dediğiniz içinde çarşamba günü özellikle sabah namazından sonra dediğiniz gibi aynen yaptım yani sölenenleri kelimesi kelimesine aynen yaptımve üst üste her gün devam ettim ama malesef bende dediğim gibi ters etki oluşturdu o yüzden artık bu duaya devem etmeyede korkuorum ters etki yaptığı için bende keşke olumlu sonuç alsaydımda burayada yazsaydım o zaman burayada oldu die ama malesef bende ters etki oldu yapılacak bişey yok

--- Sonraki mesaj ---

sizide suçlamıorum ayrıca yanlış anlaşılmasın lütfen bunuda ekleyeyim dedim gönül isterki herkesin dualrı kabul olsun ama olmayınca olmuyor demekki

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #14
Prof. Dr. Sinsi

zaten duayı baştan sona kadar dikkatle okudum yapılan yorumlarıda ilk sayfasından son sayfasına kadar tek tek okuyup öylece duayı okumaya karar vermiştim zatenortak gün çarşamba günü dediğiniz içinde çarşamba günü özellikle sabah namazından sonra dediğiniz gibi aynen yaptım yani sölenenleri kelimesi kelimesine aynen yaptımve üst üste her gün devam ettim ama malesef bende dediğim gibi ters etki oluşturdu o yüzden artık bu duaya devem etmeyede korkuorum ters etki yaptığı için bende keşke olumlu sonuç alsaydımda burayada yazsaydım o zaman burayada oldu die ama malesef bende ters etki oldu yapılacak bişey yok

--- Sonraki mesaj ---

sizide suçlamıorum ayrıca yanlış anlaşılmasın lütfen bunuda ekleyeyim dedim gönül isterki herkesin dualrı kabul olsun ama olmayınca olmuyor demekki

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #15
Prof. Dr. Sinsi

sevmek güzel Nickli Üyeden Alıntı

evet dediğiniz gibi ben bu siteye yeni kaydoldum çünki duanızı görüp hemen büyük bir heves ve ümitle okumaya başladım inanrarak ve içtenlikle okundum hatta okurken duamın kabul olduğunu kalbimden hissetmiş gibi oldum ve çok şükürki duam kabul oluo galiba diyede sevindim diyede yazdım ama hergün üstüste okumama rağmen bir sonuç almadığımı ve bununla beraber bende tam tersi bi etki oluşturup bende karşımdaki kişiyi arama isteği uyandırdığını yazdım ve neden bende böle bi ters etki oluşturuo diyede size sordum mavisakal ama bugün gelen cevabınıza bakıorumda beni şarlatanlıkla suçlayıp ne malum olduğu belli olmayan kişiler diyede hoş olmayan suçlamalar yazdığınızı görüorum bu hiç hoş bi şey değil kaldıki ben size herhangi bi suçlamada bulunmadığım halde beni bu sözlerle suçlamanız çok yanlış şaşkınlıkla bu cevabınızı okudum ve hayretler içerisinde kaldımben diorumki bi sonuç alamadım ve bende ters etki yaptı diorum yalan mı yazayım yani bende böle bir etki oluşturdu bu duayı okumak üstelik çokda inanrak ve içtenlikle bu duayı okuduğumu sorumu sorarkende yazdım size lütfen bir daha dikkatlice okuyunuz size yazdığım soruyu büyük bir ümitle okudum diorumve neden bende ters etki oldu diyede cevabını merak edip size sordum size herhangi bi suçlamada bulunmadım bunuda soruma bakarak bir daha okuyunuz lütfenduyı okumaya devam etmelimiyim diyede size sordumv everdiğiniz bu cevapla hayretler içerisinde kaldımelbetteki dediğiniz gibi duayı okuyup okumamak bizlere kalmışben zaten büyük bir ümite bu duayı okumuşumneden ters etki oldu bende diede size soruorum yanlış bir şey sorduğumuda sanmıorum

Güzel kardeşim ne yazdığını iyice bir oku lütfen4 gün okumuşsun ve hiçbir şey olmadığını söylüyorsun ümitlerinin alt üst olduğunu yazmışsın bu nedir ya4 günde şıppadan birşey olurmuyu bırak ilk önce mademki bir duaya ümit ediyorsun duayı bir baştan oku neler yazmışsızben çarşamba gününü ortak zaman olarak yazdığımı defalarca söyledim zaten çarşamba günü yapanların dua zmanlarına denk geldikleri için tuttular ki sen olumsuz sonuçlar gördüğünü söylüyorsun böylelikle insanların gözünü korkutuyorsun elbette duayı okumak sana kalmışBende diyroum ki madem bu kadar hayal kırıklığı yaşayacaktın madem ,yüreğin bunu kaldıramayacaktı o halde okumasaydın güzel kardeşim ben zorla kimseye bu duayı okuyacaksınız demedimGenellikle bana yeni kayıt olan kişiler abuk sabuk şeyler yazıyorlar zoruna gidiyor bağzılarının demekkiBen dururp dururken kimseye böyle mesaj yazmam ama artık burama kadar geldiSende mesajını suçlar gibi yazma lütfenBen kimseye zorla dua yaptırmadım ne zorum var Duanın tam etkisi için dua zamanını hesaplattır ve lütfen senden önceki mesajları bir kere olsun okuMademki bu kadar ümit ettin yüreğin kaldırmıyorYa kardeşim ümitsizliğe düşmüşsün hayal kırıklığına düşmüşsün banamı sordunda hayal kırıklığı yaşadın yasubhanallah yaOlurya ALLAH kabul etmemiştirGene suçlusu benmiyim

--- Sonraki mesaj ---

sen&ben Nickli Üyeden Alıntı

merhaba,

yildizlarin hayir saatleri altinda saat 1 utarit
saat 8 utarit diye iki kere geciyor, simdi ben bu duayi carsamba saat kacta baslasam uyugun olur? yoksam saat 1 dedigi saliyi carsambaya baglayan gece 1 olarakmi anlamam lazim?örnegin sabah 8 ilk besi okusam gün boyu okunacak adedini tamamlayabilirmiyim? yoksam okunacak belirli saatler varmi ben tam anlayamadim
lütfen yardimci olunda duayi hakkiyla okuyub eda edeyim tesekkürler*

Duanın ortak zamanı çarşamba günüdür tavsiyem sabah namazından sonradırEtkin sonuç için dua zamanınızı hesaplattırınLütfen artık bu soruları sormadan geçmiş mesajları okuyun arkadaşlar

--- Sonraki mesaj ---

kahvehl Nickli Üyeden Alıntı

bence de yapmak istemeyen ve inanmayan okumasın duayızaten inanarak yapılmayan hiçbir şeyden hayır beklenmezönce inancınız sağlam olsunrabbim ettiğiniz duaların karşılığını bir gün mutlaka verecektir

elbettezaten inançsız negatif bir şekilde yaparsanız sonuç almanız çok güçtür

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com