Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Protesto Ediyorum !...

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başka, burası, dedirten, işte, olay, türkiye

İşte Burası Türkiye Dedirten Başka Bir Olay !...

Eski 04-07-2007   #1
[KAPLAN]

İşte Burası Türkiye Dedirten Başka Bir Olay !...

Mehmet Ali Erbil - Fıkralarla Türkiye Tartışması

youtubecom/watch?v=XydQCFQ5l3c" title="View this video at YouTube in a new window or tab" target="_blank">YouTube Video
youtubecom/watch?v=XydQCFQ5l3c"> youtubecom/watch?v=XydQCFQ5l3c" /> ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Türkiye'nin belki de en ahlaksız isimlerinin başını çeken Mehmet Ali Erbil ; bu sözleri söyleme hakkını nereden buluyor acaba ! O sözleri sarfederken, orada bulunup da sessiz kalan herkez, en az onun kadar terbiyesizdir Televizyon izlemeyi bıraktım bu tür ahlaksız insanların programları yüzünden; gerçekten yazık ! Milletimiz çok güzel uyutuluyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-07-2007   #2
ctn_86

teyonun yalanları diye bölümde yer alan kişide yalancılıktan cezaevine girmiş bi insanonu da oynatmamaları gerekioduyani en azından böyle göz önünde olan insanların topluma örnek teşkil etmesi gerekiogerçi oynadığı rol ile gerçek hayatı uyuşuo amaMehmet Ali Erbil gerçekten ayıp etmiş resmen küçümsemişsanki kendi programı çok seviyeli ve düzgün
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-07-2007   #3
[KAPLAN]

Alıntı:
ctn_86 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
teyonun yalanları diye bölümde yer alan kişide yalancılıktan cezaevine girmiş bi insanonu da oynatmamaları gerekiodugerçi oynadığı rol ile gerçek hayatı uyuşuo amaMehmet Ali Erbil gerçekten ayıp etmiş resmen küçümsemişsanki kendi programı çok seviyeli ve düzgün

Kimseyi hapse girmiş diye suçlayamayız Özellikle oynatmamaları gerektiğini söylediniz ve bu konu da size katiyen katılmadığımı söylemek isterim Aksine oynatılmasını doğru buluyorum İnsanları daha önce isteyerek veya istemeden yaptıkları hatalar ile yargıdan sonra, birkez de biz cezalandırırsak ; onu daha çok suç batağına sürüklemiş oluruz İnsanlık, " bir de sen vur " demek değil ; düşeni kaldırmasını bilmektir Hayat insanlara birçok şeyi yapmaya zorlayabilir, ve insan yaşamadığı şeyi iyi bilemez

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-07-2007   #4
ctn_86

Alıntı:
[KAPLAN] tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle

Kimseyi hapse girmiş diye suçlayamayız Özellikle oynatmamaları gerektiğini söylediniz ve bu konu da size katiyen katılmadığımı söylemek isterim Aksine oynatılmasını doğru buluyorum İnsanları daha önce isteyerek veya istemeden yaptıkları hatalar ile yargıdan sonra, birkez de biz cezalandırırsak ; onu daha çok suç batağına sürüklemiş oluruz İnsanlık, " bir de sen vur " demek değil ; düşeni kaldırmasını bilmektir Hayat insanları birçok şeyi yapmaya zorlayabilir, ve insan yaşamadığı şeyi iyi bilemez
hayır yargılamıorum kesinlikletabiki de yargılayalım demiyorum ama ben iki prıgramı da sevmediğim için ikisinin de haksız yanlarını sölemek istedimne ismail türütü ne de mehmet ali erbili seviorummehmet ali erbil malum ismail türüt ise bi prıgramda izlediğimde bazı şeyler sölemişti ve kesinlikle yanlış düşüncelerdi bana görebu yüzden ne ikisini ne de programlarını seviyorumikisinin de yanlış yönleri olduğu kanaatindeyim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-07-2007   #5
[KAPLAN]

Alıntı:
hayır yargılamıorum kesinlikletabiki de yargılayalım demiyorum ama ben iki prıgramı da sevmediğim için ikisinin de haksız yanlarını sölemek istedimne ismail türütü ne de mehmet ali erbili seviorummehmet ali erbil malum ismail türüt ise bi prıgramda izlediğimde bazı şeyler sölemişti ve kesinlikle yanlış düşüncelerdi bana görebu yüzden ne ikisini ne de programlarını seviyorumikisinin de yanlış yönleri olduğu kanaatindeyim
Fıkralarla Türkiye programında açıkcası göze çarpan haksız bir yan göremiyorum Uzun zamandır izlemiyorum, ancak değişen birşey olduğunu sanmıyorum Eğer ki, Fıkralarla Türkiye programında uygun olmayan birşeyler görüyorsanız ; gerçekten vahim bir durum var demektir ve Türkiye televizyonlarında yeniden yapılanmaya gidilmelir Gerçi ne olursa olsun bu yeniden yapılandırma Türkiye'nin ahlaki yapısı açısından hep göz önünde tutulmaldır Gerçekten onlarca gereksiz program, her saniye izleyenleri uyutuyor, ahlaki yapılarını bozuyor, hayata yanlış açılardan bakmalarına sebebiyet veriyor Hele de bazı saatlerde, doğru dürüst tek bir program bile bulmak zor oluyor Türkiye'nin diğer sorunları gibi, bu soruna da acil önlemler alması gerekmektedir

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-07-2007   #6
ctn_86

ben iki programı da sevmiyorum belki yanlış anlaşılacak ama fıkralarla türkiye bana çok basit geliyormehmet ali erbilin programına zaten sööleyecek söz bulamıorum o daha da içler acısı ama bu kişisel bir görüşizlemek isteyen izler istemeyen de izlemez

bana göre yanlış olan birşey başkasına yanlış gelmeyebilirve kimsi izler kimisi izlemez zaten birtek Fıkralarla Türkiye prıgramı güzel olsa bile ne değişir ki!!!o kadar kanal ve onlarca program varken tek bir program vahim durumu değiştirmezyapılanma konusuna gelince,türk televizyonlarında gerçekten yapılandırma olması gereği konusunda size katılıorumama bu yapılandırmanın nası olacağını bilmiyorumbugün yoldan geçen kime sorsak bi belgesel yok diye dövünüo ama belgesel olsa bile gerçekten izleyecek insanlar bir avuç içi kadartelevizyon programları bu kadar kötü duruma gelmişken ne yapılacağını gerçekten merak ediyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-07-2007   #7
[KAPLAN]

Alıntı:
ben iki programı da sevmiyorum belki yanlış anlaşılacak ama fıkralarla türkiye bana çok basit geliyormehmet ali erbilin programına zaten sööleyecek söz bulamıorum o daha da içler acısı ama bu kişisel bir görüşizlemek isteyen izler istemeyen de izlemez

bana göre yanlış olan birşey başkasına yanlış gelmeyebilirve kimsi izler kimisi izlemez zaten birtek Fıkralarla Türkiye prıgramı güzel olsa bile ne değişir ki!!!o kadar kanal ve onlarca program varken tek bir program vahim durumu değiştirmezyapılanma konusuna gelince,türk televizyonlarında gerçekten yapılandırma olması gereği konusunda size katılıorumama bu yapılandırmanın nası olacağını bilmiyorumbugün yoldan geçen kime sorsak bi belgesel yok diye dövünüo ama belgesel olsa bile gerçekten izleyecek insanlar bir avuç içi kadartelevizyon programları bu kadar kötü duruma gelmişken ne yapılacağını gerçekten merak ediyorum
Bu basit ! program izlenme rekorları kırıyorsa, demek ki halk özünden birşeyler arıyor Çünkü, bu program cıvıl cıvıl sahnelerde, modern mekanlarda çekilmiyor Halktan birşeyler yansıtıyor, hayattan bunalan insanların yüzüne ufacık da olsa bir gülümseme getiriyor ve bunu ahlaki değerlere saygılı bir biçimde yapıyor Demek ki, insanımızda değişime açık bir potansiyel var

" Zaten bir tek Fıkralarla Türkiye güzel olsa ne değişir ki " demişsiniz İnsanların birçoğu bu haberden haberdar ve aklı başında herkezin kendine gelmesi için bu ufak bir uyarı anlamına geliyor Bununla birlikte yeni girişimcilerin yolunu da açıyor, arayışı sürekli yalan dolan programlarda aramamak anlamına geliyor Demek ki, başarı sadece sahtekarlıkla, ahlaksızlıkla gelmiyor diyor girişimci kuruluş ve kendini yeni güzel arayışların içinde buluyor

Bir zaman sonra bakıyoruz ki, yalan dolan programlardan eser kalmamış Hepsinin yerine seviyeli, faydalı programlar gelmiş

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-07-2007   #8
ctn_86

basit dedim evet ama özellikle vurguladımbu kişisel bi görüşinsanlar seviosa elbette haklı bi yanları olabilir ama dediğim gibi bu sadece benim düşüncemhak verirsinizki herkes aynı şeyi düşünüp aynı şeyleri sevmek zorunda değillerben sevmiorum ve izlemiorum ama gerçekten hakkını yememek gerekirse videoda da ismail türütün dediği gibi espri anlayışını belden yukarı çektiği bi gerçekve izlenme oranlarına bakınca da demekki insanlar da gerçekten değişim var ve umarım ki bu değişim kalıcı olur

"Bir zaman sonra bakıyoruz ki, yalan dolan programlardan eser kalmamış Hepsinin yerine seviyeli, faydalı programlar gelmiş"bu dileğinize de can-ı gönülden katılıorumumarım ki gerçekleşir

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-07-2007   #9
asyaland

Uzun zamandır televizyon izlemiyorum hatta Fıkralarla Türkiye adlı bir programın dahi olduğunu bilmiyordum sizden öğrendim programın içeeriğiyle ilgili bilgide yazılardan ve videodan anlasılıyor Ben yazıya MAli Erbil ilebaslıyıcam televizyonda görmeyi gectim bu aralar Türk sinemasında MAli Erbilsiz filmlerin olması beni cok sevindiriyor prıgrama yaptığı yorumsa cok gereksiz Türkiyede izlenen bir kac kanal var onlarda olmayan bir program diyor herkes ne isterse onu izlemekte özgürdür gereksiz gereksiz olaylar yaaa
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-11-2007   #10
Gözyaşı

Bencede herkez özgürdür istediğini izleyebilir ben mehmet ali erbilin puroğramlarını seviyordum yanlış konuşmuş kendini küçük düşürmüş üzüldüm yani

Eski 04-12-2007   #11
tatia27

Kimseyi hapse girmiş diye suçlayamayız Özellikle oynatmamaları gerektiğini söylediniz ve bu konu da size katiyen katılmadığımı söylemek isterim Aksine oynatılmasını doğru buluyorum İnsanları daha önce isteyerek veya istemeden yaptıkları hatalar ile yargıdan sonra, birkez de biz cezalandırırsak ; onu daha çok suç batağına sürüklemiş oluruz İnsanlık, " bir de sen vur " demek değil ; düşeni kaldırmasını bilmektir Hayat insanlara birçok şeyi yapmaya zorlayabilir, ve insan yaşamadığı şeyi iyi bilemez

çok güzel tanımlamışsın tşklr konudan çok bu yorum dikkatimi çekti

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-16-2007   #12
bukettt

videoda da ismail türütün dediği gibi espri anlayışını belden yukarı çektiği bi gerçekve izlenme oranlarına bakınca da demekki insanlar da gerçekten değişim var ve umarım ki bu değişim kalıcı olur

bencede artık nedense espri deyince çoğu kişinin aklına belden aşağı geliyorgüzel bi ilerleme bencetv nerdeyse hiç seyretmiyorumhele mali erbili hiç izlemedim bileprogramını çok seviyesiz buluyorumeleştirisi saçma we gereksiz bence

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com