Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Protesto Ediyorum !...

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
atatürkümüze, cumhuriyetimize, saygısızlık, ulu, yapılan, önder

Ulu Önder Atatürk'ümüze Ve Cumhuriyetimize Yapılan Saygısızlık...

Eski 09-19-2007   #1
puslu
Icon4

Ulu Önder Atatürk'ümüze Ve Cumhuriyetimize Yapılan Saygısızlık...

Ulu Önder Atatürk'ümüze ve cumhuriyetimize yapılan saygısızlik!

Küstah! aşağılayıcı! videolar her geçen gün artmaktadır! Buna bir dur demeliyiz!

Yapılması gereken çok basit Sizden istediğim öncelikle aşağıda vermiş olduğum linklere tıklamaniz ve bu rezilliğe tanık olmaniz O bunu hak edecek bir şey yaptı mı ?Hayır !İşte yapmaniz gerekenler Bu maili ulaştırabildiğin kişiye kadar ulaştır Amaç videoların kaldırılması için 40 milyon internet kullanıcısına ulaşmak Videoların kaldırılması için yapmanız gerekenler; Aşağıda ki metni olduğu gibi kopyalayıp, copyright@youtubecom e-mailadresine olduğu gibi göndermeniz, videoların kaldırılması için yeterli olacaktır Ancak unutmayınız! ne kadar çok kişi mail gönderirse o kadar etkili olur ve o kadar çabuk videolar kaldırılır

Ancak her tıklanışlarında linklerin popüleritlerini de arttırarak üst seviyeye taşıdığımızı da unutmadan hepsinin birbirinden beter videolar olduğunu söyleyebilirim Ben şahsen bir çoğunu sonuna kadar izleme sabrını gösteremedim

Göndereceğiniz Metin;

Hello Youtube! Through the links given below The Great Founder the Pepublic of Turkey -Mustafa Kemal Ataturk, The Republic Turkey and Turkish people are plainly contempted by means of videos The brusque attitude against our Great Leader - Mustafa Kemal Ataturk cannot be tolerated by Turkish Nation I strictly condemn this irrespectable attitude against Mustafa Kemal Ataturk, The Republic of Turkey and Turkish Nation I request these videos be abolished as soon as possible Plese show the claimed sensitivity Best regards

Merhaba Youtube! Ekte verilen adreslerde, Videolar ile Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Cumhuriyet'i ve Türk Ulus'u alenen aşağılanmaktadır Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ümüze yapılan bu saygısızlığa Türk Ulusu tahammül edememektedir Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e, Türkiye Cumhuriyet'ine, Türk Ulus'una yapılan bu saygısızlığı, rezaleti kınıyorum Yetkililerin bir an önce ilgili videoları yayından kaldırmalarını rica ediyorum Lütfen gerekli hassasiyeti gösteriniz
Saygılarımla

Link 1:
Link 2:
Link 3:
Link 4:
Link 5:
Link 6:
Link 8:
Link 9:
Link 10:

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com