Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
afyonkarahisar, bilgileri, fatih, ilköğretim, merkez, okulu

Fatih İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Afyonkarahisar

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Fatih İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Afyonkarahisar

Fatih İlköğretim Okulu Hakkında - Fatih İlköğretim Okulu Tanıtım - Fatih İlköğretim Okulu Resimleri - Fatih İlköğretim Okulu İletişim

Fatih İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Misyonumuz

Öğrencimizi Türk Milli Eğitiminin Genel Amaçları ve Temel İlkelerine uygunluk çerçevesinde, topluma faydalı, bilinçli, bilgi çağının gerektirdiği ölçülere uygun, eksiksiz, iyinin de iyisini hedef olarak sürekli başarı sağlayan bireyler olarak yetiştirmek için varız
İnanıyoruz ki ; Öğrencilerin öğrenmek için istekli olması ve öğrenmeyi öğrenmesi ilk önceliğimizdir
İnanıyoruz ki ; bütün çalışmalarımızın odak noktası öğrencilerimizdir
İnanıyoruz ki ; Başarıyı sürekli hale getirmek için bilgilerimizi ve tecrübelerimizi paylaşır, sürekli işbirliği içinde çalışırız
İnanıyoruz ki ; İyi bir eğitim için, eğitimdeki değişimleri, yenilikleri izlemek, eğitim teknolojisini kullanmak ve bilimsel yaklaşımlar sergilemek bizim için kaçınılmazdır
İnanıyoruz ki ; Biz birbirimize ve kendimize karşı saygı ve güven duyarız

Vizyonumuz

İstiyoruz ki; Okulumuzda başarı sürekli hale gelsin
İstiyoruz ki; Okulumuzda her veli, öğrencimize başarısını artırmak için her türlü imkan ve fırsatın verildigini bilsin
İstiyoruz ki; Okulumuzda, öğretmenler, öğrenciler ve veliler birbirlerinin öğrenmesine ve gelişmesine katkıda bulunmasının gerekliliğine ve önemine inansın
İnanıyoruz ki; Öğrencilerimiz onların gelişen ve değişen dünyaya hazırlanırken, etkin ve kendine güvenen bireyler olarak yetiştirmek istenildiklerini bilsinler
İnanıyoruz ki ; Okulumuzdaki herkes, okulumuzu Afyonkarahisar ilindeki en başarılı ve popüler okul haline getirmek için çalışsın
İnanıyoruz ki ; Öğrencilerimizin başarısını artırmak için, okul aile işbirliğine önem verir, karsılıklı olarak sorumluluk alır ve verimli bir şekilde çalısırız

Fatih İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: (272) 216 42 08 - 217 14 03
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://wwwafyonfatihioomebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: 329478@mebk12tr
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Fatih İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com